Karta Kredytowa – Praktyczna karta dla firm

Karta Kredytowa Idea Bank to karta dopasowana do potrzeb oraz rodzaju działalności Twojej firmy. Pozwala w bezpieczny, łatwy i swobodny sposób zarządzać finansami.

Złóż wniosek o kartę

Karta Produktu (dokument PDF)

Tabela opłat i prowizji (dokument PDF)

Regulamin (dokument PDF)

nawet 60 dni

Cechy wyróżniające Kartę Kredytową Idea Bank to:

0zł za wydanie karty,

najdłuższy na rynku okres bezodsetkowy - nawet do 60 dni*

korzystna minimalna spłata karty (zaledwie 3%, minimum 15 zł, sumy operacji plus opłaty, prowizje i niskie odsetki jedynie od wykorzystanej części limitu)

Natomiast przy całkowitej spłacie zadłużenia w okresie bezodsetkowym transakcje bezgotówkowe są nieoprocentowane.

Nie musisz martwić się kosztami, jeżeli zgubisz kartę - w razie jej utraty Twoja odpowiedzialność za transakcje zbliżeniowe dokonane kartą przez osobę nieuprawnioną przed jej zastrzeżeniem, ograniczona jest jedynie do kwoty stanowiącej równowartość 50 euro.

Za pozostałe nieautoryzowane transakcje zbliżeniowe oraz po zastrzeżeniu karty odpowiedzialność przejmuje bank.

Interesują Cię markowe produkty i mniejsze wydatki?
Program Rabatowy MasterCard® Buy&Smile to wygodne rozwiązanie bez zobowiązań i opłat.

Przystąp do Programu MasterCard® Buy&Smile i korzystaj z szerokiej gamy rabatów. Zasada jest prosta: wystarczy, że posiadasz kartę MasterCard biorącą udział w programie rabatowym**. Korzystaj z niej, płacąc za codziennie lub firmowe zakupy u wszystkich partnerów programu i ciesz się dostępnymi rabatami.

Informacje o prartnerach znajdziesz na stronie www.buyandsmile.pl

Zaufało nam już ponad 400 000 Klientów!

Dowiedz się, jak dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich środków.

Maskowane hasło dostępu

Dzięki maskowaniu hasła nigdy nie wprowadzamy całego hasła dostępu, lecz tylko wybrane znaki z tego hasła. Każdorazowo system prosi nas o podanie innych znaków z hasła. Takie rozwiązanie zabezpiecza przed przechwyceniem informacji o brzmieniu hasła, a także o jego długości.

 

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Środki zgromadzone w Idea Bank SA z siedzibą w Warszawie objęte są obowiązkowym systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 14.12.1994 roku o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (t.j. DzU z 2009 r. Nr 84, poz. 711 ze zm.) do kwoty 100 000 euro.

Szyfrowane połączenie https

Kiedy logujemy się do systemu bankowości internetowej, hasło i login przekazywane są do Idea Bank przez internet w formie zaszyfrowanej przy użyciu protokołu SSL z 128-bitowym kluczem szyfrującym. Szyfrowanie to gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność przesyłanych danych.

Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS

Ta metoda autoryzacji to wygoda i bezpieczeństwo. W momencie potwierdzania operacji wysyłane jest w formie SMS-a unikalne dla danej transakcji hasło. Dodatkowo w SMS-ie znajduje się informacja o autoryzowanej operacji. Dzięki temu możemy mieć pewność, że hasło do potwierdzenia znane jest tylko nam.

Wiadomości wysyłane z podpisem elektronicznym

Wiadomości e-mailowe wysyłane przez Idea Bank zawsze zawierają podpis cyfrowy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nadawcą wiadomości jest Idea Bank i że nie została ona zmodyfikowana przez osoby trzecie.

Powrót do góry ↑

* Najdłuższy wśród kart biznesowych dostępnych w Polsce okres bezodsetkowy.
** W Programie biorą udział karty MasterCard Business, Platinum, World, World Business oraz World Elite™.