Dziękujemy!

Formularz został wysłany.
Skontaktujemy się z Państwem w ciagu 24 godzin.

Lokata DLA PROFESJONALISTÓW jest produktem stworzonym z myślą o Klientach, którzy wykonują następujące zawody: adwokata, farmaceuty, architekta, biegłego rewidenta, diagnosty laboratoryjnego, doradcy podatkowego, inżyniera budownictwa, komornika, zawodowego kuratora sądowego, lekarza, lekarza dentysty, lekarza weterynarii, notariusza, pielęgniarki, położnej, radcy prawnego, rzecznika patentowego, urbanisty, rzeczoznawcy majątkowego, zarządcy nieruchomości. W Idea Bank doceniamy profesjonalizm oraz trud wkładany w wykonywanie odpowiedzialnej pracy.

Dołącz do nas i już dziś załóż lokatę z wysokim oprocentowaniem!

Załóż lokatę

Karta produktu (dokument PDF)

Regulamin (dokument PDF)

Lista zawodów (dokument PDF)

Co wyróżnia Lokatę DLA PROFESJONALISTÓW?

wysokie oprocentowanie aż 3,8%, po udokumentowaniu wykonywania zawodu zgodnie z listą zawodów wymienionych w Regulaminie

okres trwania lokaty – 3 miesiące

lokata zakładana przez internet oraz w oddziale

bez dodatkowych produktów bankowych

brak potrzeby otwierania konta


Załóż lokatę

wysokie oprocentowanie 3,8%
już od 1000 zł

Inwestycja na Lokacie DLA PROFESJONALISTÓW

Lokatę DLA PROFESJONALISTÓW można założyć już od 1 000 zł! Klient otrzyma podwyższone oprocentowanie - aż 3,8% w skali roku, po wysłaniu dokumentów potwierdzających fakt wykonywania następującego zawodu: adwokata, farmaceuty, architekta, biegłego rewidenta, diagnosty laboratoryjnego, doradcy podatkowego, inżyniera budownictwa, komornika, zawodowego kuratora sądowego, lekarza, lekarza dentysty, lekarza weterynarii, notariusza, pielęgniarki, położnej, radcy prawnego, rzecznika patentowego, urbanisty, rzeczoznawcy majątkowego, zarządcy nieruchomości, w terminie 14 dni od dnia opłacenia Lokaty, na adres e-mail: kontakt@ideabank.pl. Niespełnienie tego warunku skutkuje obniżeniem oprocentowania lokaty do 3,3% w skali roku.

Już od pierwszego dnia znasz wartość zysku!

Korzystając z terminowej lokaty oszczędnościowej już w chwili jej założenia znasz wartość zysku! Podane oprocentowanie lokaty jest stałe i liczone w skali roku. Zakładając lokatę już w dniu otwarcia lokaty wiesz ile zyskasz!

Dodatkowe korzyści

Dostęp do środków przez 24h na dobę!

Idea Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i tworzy produkty, które nie utrudniają a przyśpieszają rozwój firmy. Każdy przedsiębiorca powinien mieć kontrolę nad swoimi oszczędnościami bez względu na porę dnia. W Idea Bank właściciele firm mają dostęp do swoich produktów przez całą dobę.

Możliwość założenia lokaty przez internet!

Klient musi działać szybko. Idea Bank jest tworzony przez przedsiębiorców, którzy rozumieją potrzeby Klientów. Wniosek o lokatę można złożyć przez internet.

Całkowita gwarancja przechowywanych środków!

Idea Bank SA uczestniczy w obowiązkowym systemie gwarantowania środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych. Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia wypłatę środków zgromadzonych w banku w kwocie nieprzekraczającej równowartości w złotych 100000 Euro.

Jak założyć lokatę przez internet?

Krok 1/3

Załóż lokatę

Zaufało nam już ponad 400 000 Klientów!

Dowiedz się, jak dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich środków.

Maskowane hasło dostępu

Dzięki maskowaniu hasła nigdy nie wprowadzamy całego hasła dostępu, lecz tylko wybrane znaki z tego hasła. Każdorazowo system prosi nas o podanie innych znaków z hasła. Takie rozwiązanie zabezpiecza przed przechwyceniem informacji o brzmieniu hasła, a także o jego długości.

 

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Środki zgromadzone na Lokacie w Idea Bank SA z siedzibą w Warszawie objęte są obowiązkowym systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 14.12.1994 roku o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (t.j. DzU z 2009 r. Nr 84, poz. 711 ze zm.) do kwoty 100 000 euro.

Szyfrowane połączenie https

Kiedy logujemy się do systemu bankowości internetowej, hasło i login przekazywane są do Idea Bank przez internet w formie zaszyfrowanej przy użyciu protokołu SSL z 128-bitowym kluczem szyfrującym. Szyfrowanie to gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność przesyłanych danych.

Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS

Ta metoda autoryzacji to wygoda i bezpieczeństwo. W momencie potwierdzania operacji wysyłane jest w formie SMS-a unikalne dla danej transakcji hasło. Dodatkowo w SMS-ie znajduje się informacja o autoryzowanej operacji. Dzięki temu możemy mieć pewność, że hasło do potwierdzenia znane jest tylko nam.

Wiadomości wysyłane z podpisem elektronicznym

Wiadomości e-mailowe wysyłane przez Idea Bank zawsze zawierają podpis cyfrowy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nadawcą wiadomości jest Idea Bank i że nie została ona zmodyfikowana przez osoby trzecie.

Powrót do góry ↑

Lokata DLA PROFESJONALISTÓW (dalej „Lokata”) z oprocentowaniem stałym 3,8% w skali roku, na okres 3 miesięcy, kapitalizacja odsetek następuje na koniec Okresu umownego. Minimalna kwota to 1000 zł, maksymalna to 100 000 zł. Zerwanie Lokaty przed upływem Okresu umownego skutkuje zwrotem przez Bank całości wpłaconych przez Klienta środków pieniężnych bez odsetek naliczonych w ramach Lokaty. Z Lokaty może skorzystać Klient, który wykonuje zawód: adwokata, farmaceuty, architekta, biegłego rewidenta, diagnostyka laboratoryjnego, doradcy podatkowego, inżyniera budownictwa, komornika, zawodowego kuratora sądowego, lekarza, lekarza dentysty, lekarza weterynarii, notariusza, pielęgniarki, położnej, radcy prawnego, rzecznika patentowego, urbanisty, rzeczoznawcy majątkowego, zarządcy nieruchomości. Klient jest zobowiązany do udokumentowania faktu wykonywania ww. zawodu w terminie 14 dni od dnia opłacenia Lokaty. Niespełnienie tego warunku skutkuje obniżeniem oprocentowania Lokaty od daty jej założenia do wysokości 3,30% w skali roku. Klient może założyć maksymalnie jedną Lokatę. Szczegóły Lokaty zawiera Regulamin terminowej lokaty oszczędnościowej Lokata DLA PROFESJONALISTÓW dostępny na stronie www.ideabank.pl


Masz pytanie? Wyślij zgłoszenie, oddzwonimy
+48
W trosce o najwyższą jakość obsługi wszystkie rozmowy z konsultantami Idea Bank są nagrywane.