Lokata PING-PONG

Szukasz jeszcze większego zysku na lokacie? Nie lubisz zamrażać środków na długo? Ta lokata jest właśnie dla Ciebie! Lokata PING-PONG daje Ci wysoki zysk, bo aż 4%! Dodatkowo środki na lokacie pracują tylko jeden dzień, tak żebyś następnego dnia mógł już cieszyć się zyskiem.

Załóż konto

Karta produktu (dokument PDF)

Regulamin (dokument PDF)

Co zyskujesz na Lokacie PING-PONG w Idea Bank?

wysokie oprocentowanie – aż 4% w skali roku

kwota minimalna to tylko 1000 złotych

lokata dostępna online

krótki okres lokaty - to tylko jeden dzień!

Dodatkowe korzyści:

Dostęp do środków przez 24 h!

Idea Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i tworzy produkty, które spełniają ich oczekiwania. Każdy Klient powinien mieć kontrolę nad swoimi oszczędnościami bez względu na porę dnia. W Idea Bank Klienci mają dostęp do swoich produktów przez całą dobę.

Możliwość założenia lokaty przez internet!

Żeby założyć lokatę w Idea Bank, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wniosek o Lokatę PING-PONG można złożyć przez internet.

Całkowita gwarancja przechowywanych środków!

Zakładając Lokatę PING-PONG, zyskujesz pewność całkowitej gwarancji środków znajdujących się na depozycie. Bezpieczeństwo gromadzonego kapitału zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Wysokie oprocentowanie

Jesteś wymagający i lubisz dostawać to, co najlepsze? W Idea Bank zawsze dostajesz najwyższe oprocentowanie na lokacie. Oprocentowanie na Lokacie PING-PONG wynosi aż 4% w skali roku!

Kwota minimalna to tylko 1000 złotych

Jeśli posiadasz wolne środki na rachunku w kwocie minimum 1000 złotych, możesz założyć Lokatę PING-PONG i cieszyć się wysokim zyskiem!

Krótki okres lokaty

Lokata PING-PONG została stworzona specjalnie z myślą o Klientach, którzy nie lubią na długo zamrażać swoich środków. Dlatego środki zdeponowane na lokacie masz dostępne już na drugi dzień!

Lokata dostępna online

U nas nie musisz wychodzić nawet z domu, żeby założyć swoją lokatę. Lokatę PING-PONG zakładasz przez internet.

Jak założyć lokatę przez internet?

Krok 1/4

Załóż lokatę

Zaufało nam już ponad 400 000 Klientów!

Dowiedz się, jak dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich środków.

Maskowane hasło dostępu

Dzięki maskowaniu hasła nigdy nie wprowadzamy całego hasła dostępu, lecz tylko wybrane znaki z tego hasła. Każdorazowo system prosi nas o podanie innych znaków z hasła. Takie rozwiązanie zabezpiecza przed przechwyceniem informacji o brzmieniu hasła, a także o jego długości.

 

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Środki zgromadzone na Lokacie w Idea Bank SA z siedzibą w Warszawie objęte są obowiązkowym systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 14.12.1994 roku o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (t.j. DzU z 2009 r. Nr 84, poz. 711 ze zm.) do kwoty 100 000 euro.

Szyfrowane połączenie https

Kiedy logujemy się do systemu bankowości internetowej, hasło i login przekazywane są do Idea Bank przez internet w formie zaszyfrowanej przy użyciu protokołu SSL z 128-bitowym kluczem szyfrującym. Szyfrowanie to gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność przesyłanych danych.

Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS

Ta metoda autoryzacji to wygoda i bezpieczeństwo. W momencie potwierdzania operacji wysyłane jest w formie SMS-a unikalne dla danej transakcji hasło. Dodatkowo w SMS-ie znajduje się informacja o autoryzowanej operacji. Dzięki temu możemy mieć pewność, że hasło do potwierdzenia znane jest tylko nam.

Wiadomości wysyłane z podpisem elektronicznym

Wiadomości e-mailowe wysyłane przez Idea Bank zawsze zawierają podpis cyfrowy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nadawcą wiadomości jest Idea Bank i że nie została ona zmodyfikowana przez osoby trzecie.

Powrót do góry ↑

W przypadku złożenia przez Klienta dyspozycji założenia Lokaty w danym dniu do godziny 21:00, Bank zwróci kwotę Lokaty powiększoną o naliczone odsetki w następującym po nim dniu, nie później niż o godzinie 9:00. W przypadku, gdy dyspozycja założenia Lokaty zostanie złożona w danym dniu po godzinie 21:00, zostanie ona przyjęta przez Bank do realizacji następnego dnia. Klient może posiadać w danym momencie tylko jedną Lokatę PING-PONG. Warunkiem realizacji dyspozycji założenia Lokaty jest zapewnienie przez Klienta na Rachunku środków w kwocie nie niższej niż kwota Lokaty.


Masz pytanie? Wyślij zgłoszenie, oddzwonimy
+48
W trosce o najwyższą jakość obsługi wszystkie rozmowy z konsultantami Idea Bank są nagrywane.