Lokata PING-PONG

Szukasz jeszcze większego zysku na lokacie? Nie lubisz zamrażać środków na długo? Ta lokata jest właśnie dla Ciebie! Lokata PING-PONG daje Ci wysoki zysk, bo aż 4%! Dodatkowo środki na lokacie pracują tylko jeden dzień, tak żebyś następnego dnia mógł już cieszyć się zyskiem.

Załóż konto

Karta produktu (dokument PDF)

Regulamin (dokument PDF)

Co zyskujesz na Lokacie PING-PONG w Idea Bank?

wysokie oprocentowanie – aż 4% w skali roku

kwota minimalna to tylko 1000 złotych

lokata dostępna online

krótki okres lokaty - to tylko jeden dzień!

Dostęp do środków przez 24 h!

Idea Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i tworzy produkty, które spełniają ich oczekiwania. Każdy Klient powinien mieć kontrolę nad swoimi oszczędnościami bez względu na porę dnia. W Idea Bank Klienci mają dostęp do swoich produktów przez całą dobę.

Możliwość założenia lokaty przez internet!

Żeby założyć lokatę w Idea Bank, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wniosek o Lokatę PING-PONG można złożyć przez internet.

Całkowita gwarancja przechowywanych środków!

Zakładając Lokatę PING-PONG, zyskujesz pewność całkowitej gwarancji środków znajdujących się na depozycie. Bezpieczeństwo gromadzonego kapitału zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Wysokie oprocentowanie

Jesteś wymagający i lubisz dostawać to, co najlepsze? W Idea Bank zawsze dostajesz najwyższe oprocentowanie na lokacie. Oprocentowanie na Lokacie PING-PONG wynosi aż 4% w skali roku!

Kwota minimalna to tylko 1000 złotych

Jeśli posiadasz wolne środki na rachunku w kwocie minimum 1000 złotych, możesz założyć Lokatę PING-PONG i cieszyć się wysokim zyskiem!

Krótki okres lokaty

Lokata PING-PONG została stworzona specjalnie z myślą o Klientach, którzy nie lubią na długo zamrażać swoich środków. Dlatego środki zdeponowane na lokacie masz dostępne już na drugi dzień!

Lokata dostępna online

U nas nie musisz wychodzić nawet z domu, żeby założyć swoją lokatę. Lokatę PING-PONG zakładasz przez internet.

Jak założyć lokatę przez internet?

Krok 1/4

Załóż lokatę

Dowiedz się, jak dbamy
o bezpieczeństwo
Twoje i Twoich środków.

Dowiedz się więcej

Wiadomości wysyłane z podpisem elektronicznym

Maskowane hasło dostępu

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Szyfrowane połączenie https

Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS

Powrót do góry ↑

W przypadku złożenia przez Klienta dyspozycji założenia Lokaty w danym dniu do godziny 21:00, Bank zwróci kwotę Lokaty powiększoną o naliczone odsetki w następującym po nim dniu, nie później niż o godzinie 9:00. W przypadku, gdy dyspozycja założenia Lokaty zostanie złożona w danym dniu po godzinie 21:00, zostanie ona przyjęta przez Bank do realizacji następnego dnia. Klient może posiadać w danym momencie tylko jedną Lokatę PING-PONG. Warunkiem realizacji dyspozycji założenia Lokaty jest zapewnienie przez Klienta na Rachunku środków w kwocie nie niższej niż kwota Lokaty.