Lokata PING-PONG

Szukasz jeszcze większego zysku na lokacie? Nie lubisz zamrażać środków na długo? Ta lokata jest właśnie dla Ciebie! Lokata PING-PONG daje Ci wysoki zysk, bo aż 2,5%! Dodatkowo środki na lokacie pracują tylko jeden dzień, tak żebyś następnego dnia mógł już cieszyć się zyskiem.

Załóż konto

Tabela oprocentowania (dokument PDF)

Regulamin (dokument PDF)

Co zyskujesz na Lokacie PING-PONG w Idea Bank?

wysokie oprocentowanie – aż 2,5% w skali roku

kwota minimalna to tylko 1 000 złotych

lokata dostępna online

krótki okres lokaty - to tylko jeden dzień!


Załóż konto

Dostęp do środków przez 24 h!

Idea Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i tworzy produkty, które spełniają ich oczekiwania. Każdy Klient powinien mieć kontrolę nad swoimi oszczędnościami bez względu na porę dnia. W Idea Bank Klienci mają dostęp do swoich produktów przez całą dobę.

Możliwość założenia lokaty przez internet!

Żeby założyć lokatę w Idea Bank, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wniosek o Lokatę PING-PONG można złożyć przez internet.

Całkowita gwarancja przechowywanych środków!

Idea Bank uczestniczy w obowiązkowym systemie gwarantowania środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych. Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia wypłatę środków zgromadzonych w banku w kowcie nieprzekraczającej 100000 Euro.

Jak założyć lokatę przez internet?

Krok 1/4

Załóż lokatę

Dowiedz się więcej

Powrót do góry ↑

W przypadku złożenia przez Klienta dyspozycji założenia Lokaty w danym dniu do godziny 21:00, Bank zwróci kwotę Lokaty powiększoną o naliczone odsetki w następującym po nim dniu, nie później niż o godzinie 9:00. W przypadku, gdy dyspozycja założenia Lokaty zostanie złożona w danym dniu po godzinie 21:00, zostanie ona przyjęta przez Bank do realizacji następnego dnia. Klient może posiadać w danym momencie tylko jedną Lokatę PING-PONG. Warunkiem realizacji dyspozycji założenia Lokaty jest zapewnienie przez Klienta na Rachunku środków w kwocie nie niższej niż kwota Lokaty.