Prowadzisz już firmę bądź rozpoczynasz działalność i szukasz konta bankowego, które będzie dla Ciebie korzystne finansowo? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Załóż Konto FIRMA TO JA i spraw aby Twój nowy rachunek bankowy stał się Twoim centrum finansowym. Miej stały dostęp do finansów osobistych oraz firmowych w jednym miejscu.

Załóż konto

Tabela Opłat i Prowizji (dokument PDF)

Tabela Opłat i Prowizji - Karta Debetowa (dokument PDF)

Regulamin (dokument PDF)

Konto FIRMA TO JA to oferta specjalna dostosowana do potrzeb Twoich oraz Twojej firmy. Dzięki ograniczeniu formalności do minimum i korzystnym warunkom finansowym staje się doskonałą propozycją dla firm. Konto FIRMA TO JA zostało zwycięzcą rankingu* magazynu FORBES z lipca 2013r. na najlepsze konto dla startujących firm.

* Ranking magazynu Forbes z lipca 2013r. znajduje się na stronie http://www.forbes.pl/najlepsze-konta-dla-firm-na-start-ranking-kont-firmowych,artykuly,159157,1,1.html [dostęp 28.01.2015r.]

Korzyści z konta FIRMA TO JA

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta

0 zł za wydanie i prowadzenie karty płatniczej1

0 zł za wszystkie przelewy przez internet

9 zł za miesięczny pakiet All Inclusive2

centrum finansów osobistych i firmowych w jednym banku!

możliwość założenia konta online

minimum formalności

w pakiecie All Inclusive wpłatomaty za darmo

Doskonale wiemy, jak ważne jest dobre i tanie konto!


U nas nie musisz słono za nie płacić. Tak, nasza propozycja to 0 zł za prowadzenie konta dla firm3! Doskonale też wiemy, jak bardzo cenisz sobie każdą wolną chwilę. Teraz nie będziesz już musiał szukać darmowych bankomatów w swojej okolicy. Po wykupieniu pakietu All Inclusive za 9 zł miesięcznie będziesz miał możliwość dokonywania bezpłatnych wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju oraz bezpłatnych wpłat i wypłat gotówkowych w oddziałach Idea Bank SA. Twoje pieniądze należą tylko do Ciebie, a to oznacza, że możesz dysponować nimi, kiedy chcesz, i jak chcesz oraz inwestować je, gdzie chcesz. Dla nas jest to absolutnie zrozumiałe!


Załóż konto online już dziś, to proste!

Załóż konto

Ponad 350 wpłatomatów w całej Polsce!

Twoje pieniądze należą tylko do Ciebie, a to oznacza, że możesz dysponować nimi kiedy chcesz, jak chcesz i inwestować je gdzie chcesz. Dla nas jest to absolutnie zrozumiałe! Dlatego u nas możesz wpłacać i wypłacać pieniądze w całej Polsce!


Mapa oddziałów i wpłatomatówJak założyć konto FIRMA TO JA przez Internet?

Krok 1/4

Załóż konto

 

Dowiedz się, jak dbamy
o bezpieczeństwo
Twoje i Twoich środków.

Dowiedz się więcej

Wiadomości wysyłane z podpisem elektronicznym

Maskowane hasło dostępu

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Szyfrowane połączenie https

Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS

Powrót do góry ↑

1W wypadku wykonania co miesiąc transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą, wydawaną do rachunku rozliczeniowego Konto Firma to Ja, na łączną kwotę nie niższą niż:
a) 300,00 PLN dla kart wydanych do Konta Firma to Ja prowadzonego na podstawie umowy zawartej do dnia 4 stycznia 2013 r. lub
b) 400,00 PLN dla kart wydanych do Konta Firma to Ja prowadzonego na podstawie umowy zawartej od dnia 5 stycznia 2013 r.
opłata za obsługę karty wynosi 0,00 PLN. Jeżeli łączna kwota transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu kalendarzowym jest niższa, opłata za obsługę karty wynosi 4,99 PLN.
2W ramach pakietu miesięcznego All Inclusive możliwe jest dokonywanie bez dodatkowych opłat, wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju, wypłat i wpłat gotówkowych w oddziale Idea Bank S.A. oraz wpłat gotówki w wyznaczonych wpłatomatach i bankomatach. Opłaty za w/w czynności pobierane są jedynie w przypadku złożenia przez Klienta rezygnacji z pakietu miesięcznego All Inclusive. Aktywacja pakietu możliwa jest na podstawie umowy zawartej poprzez prawidłowo złożony Wniosek od dnia 15 listopada 2013 r., po uprzednim złożeniu dyspozycji przez Klienta poprzez Bankowość Telefoniczną lub w oddziale Idea Bank S.A. Opłata za pakiet All Inclusive pobierana jest miesięcznie, od miesiąca następującego po miesiącu w którym klient złożył dyspozycje. Lista wyznaczonych bankomatów oraz wpłatomatów umożliwiających dokonywanie wpłat i wypłat gotówkowych, dostępna jest na stronie internetowej Banku www.ideabank.pl..
3Nie dotyczy konta FIRMA TO JA w pakiecie z odnawialną linią kredytową.