Konto IDEALNE

KONTO IDEALNE to darmowy rachunek bankowy dla osób fizycznych. Po co przepłacać, skoro prowadzenie rachunku i wszystkie przelewy przez internet możesz mieć za darmo?

Załóż konto

Tabela Opłat i Prowizji (dokument PDF)

Tabela Oprocentowania (dokument PDF)

Regulamin prowadzenia rachunków bankowych (dokument PDF)

Co wyróżnia konto IDEALNE

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,

0 zł za wydanie i prowadzenie karty płatniczej1,

0 zł za wszystkie przelewy przez internet.

Konto zakładane online - szybko i wygodnie,

Minimum formalności.

2,5% na koncie oszczędnościowym

Dodatkowe korzyści z konta

Dostęp do środków online przez 24h / dobę!

Idea Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i tworzy produkty, spełniające ich oczekiwania. Każdy klient powinien mieć kontrolę nad swoimi oszczędnościami bez względu na porę dnia. W Idea Bank klienci mają dostęp do konta przez całą dobę.

Możliwość założenia konta przez internet!

Wniosek o konto IDEALNE można złożyć przez internet, a umowę podpisać w domu bez potrzeby wizyty w oddziale.

Całkowita gwarancja przechowywanych środków!

Zakładając konto IDEALNE zyskują Państwo pewność całkowitej gwarancji środków znajdujących się na nim. Bezpieczeństwo gromadzonego kapitału zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

0zł za prowadzenie konta

U nas nie musisz słono płacić za konto firmowe. My proponujemy Ci konto całkowicie za darmo! Kto by nie chciał skorzystać z takiej okazji?

 

0 zł za wpłaty i wypłaty gotówkowe

Twoje pieniądze należą tylko do Ciebie, a to oznacza, że możesz dysponować nimi, kiedy chcesz, jak chcesz i inwestować je, gdzie chcesz. Dla nas jest to absolutnie zrozumiałe! Dlatego u nas wpłaty i wypłaty gotówkowe to 0 złotych! Tak, to nie pomyłka, 0 złotych!

Załóż lokatę

0 zł za wydanie karty1

Kto wyobraża sobie dziś życie bez karty płatniczej? Z nią jest bezpieczniej, szybciej i wygodniej. A u nas wszystko, co najlepsze, dostajesz za darmo! Gwarantujemy bezpłatną kartę płatniczą! U nas masz to jak w banku!

 


Jak założyć konto przez Internet?

Krok 1/4

Załóż konto

Dowiedz się więcej

Powrót do góry ↑

1 Opłata dotyczy kart wydawanych do Konta Idealnego prowadzonego na podstawie umowy zawartej od dnia 05.01.2013 r. W przypadku wykonania co miesiąc bezgotówkowych transakcji kartą płatniczą, wydawaną do rachunku rozliczeniowego Konto Idealne, na łączną kwotę nie niższą niż 400 zł opłata za obsługę karty wynosi 0 zł, w przypadku kiedy łączna kwota transakcji w danym miesiącu kalendarzowym jest niższa, opłata za obsługę karty wynosi 4,99 zl.