Załóż Konto z KSIĘGOWOŚCIĄ

Prowadzisz firmę i chcesz pozbyć się problemów z fakturami? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Załóż Konto TAX CARE i miej pewność, że Twoimi rozliczeniami zajmą się fachowcy.

Załóż konto

Tabela Opłat i Prowizji

Tabela Oprocentowania

Regulamin

Cechy wyróżniające Konto TAX CARE

Dostęp on-line do księgowości Tax Care.

Wsparcie doświadczonych księgowych i doradców finansowych.

Informacje o wynikach finansowych w jednym miejscu.

Przelewy elektroniczne za 0 zł.

Pakiet do konta all inclusive już za 9 zł1 miesięcznie.

W pakiecie All Inclusive wpłatomaty za darmo1.

 

Likwidujemy bariery przedsiębiorcom!

Nie masz czasu na obsługę faktur?

Z Kontem TAX CARE nie musisz się o to martwić, bo Twoimi operacjami księgowymi zajmą się fachowcy. Dodatkowo otrzymasz od nas rachunek rozliczeniowy, przez co Twoje Konto TAX CARE stanie się Twoim centrum operacji finansowych – będziesz miał wszystko w jednym miejscu!

Załóż konto

Dodatkowe korzyści z konta:

Dostęp do środków online
przez 24h /dobę!
Możliwość założenia konta
przez Internet!
Ponad 350 wpłatomatów
w całej Polsce
Bezpieczeństwo
dostępu do konta
Autoryzacje operacji
poprzez hasła SMS
Wiadomości wysyłane
z podpisem elektronicznym
Idea Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i tworzy produkty, które nie utrudniają a przyśpieszają rozwój firmy. Każdy przedsiębiorca powinien mieć kontrolę nad swoimi środkami bez względu na porę dnia. W Idea Bank właściciele firm mają dostęp do konta przez całą dobę.
Przedsiębiorca musi działać szybko. Idea Bank jest tworzony przez przedsiębiorców, którzy rozumieją potrzeby właścicieli innych firm. Wniosek o Konto Tax Care można złożyć przez Internet, a umowę podpisać nawet w siedzibie Twoje firmy.
W Idea Bank wpłaty i wypłaty gotówkowe to 0 złotych! Tak, to nie pomyłka, 0 złotych! W pakiecie All Inclusive.
Dzięki maskowaniu hasła nigdy nie wprowadzamy całego hasła dostępu, lecz tylko wybrane jego znaki. Każdorazowo system prosi Cię o podanie innych znaków z hasła. Takie rozwiązanie zabezpiecza przed przechwyceniem informacji o brzmieniu hasła, a także o jego długości. Dodatkowo, kiedy logujemy się do systemu bankowości internetowej, hasło i login przekazywane są do Idea Banku przez Internet w formie zaszyfrowanej przy użyciu protokołu SSL z 128-bitowym kluczem szyfrującym. Szyfrowanie to gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność przesyłanych danych.
Ta metoda autoryzacji to wygoda i bezpieczeństwo. W momencie potwierdzania operacji wysyłane jest w formie SMS-a unikalne dla danej transakcji hasło. Dodatkowo w SMS-ie znajduje się informacja o autoryzowanej operacji. Dzięki temu możemy mieć pewność, że hasło do potwierdzenia znane jest tylko nam.
Wiadomości e-mailowe wysyłane przez Idea Bank zawsze zawierają podpis cyfrowy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nadawcą wiadomości jest Idea Bank i że nie została ona zmodyfikowana przez osoby trzecie.

Ponad 350 wpłatomatów w całej Polsce!

Twoje pieniądze należą tylko do Ciebie, a to oznacza, że możesz dysponować nimi kiedy chcesz, jak chcesz i inwestować je gdzie chcesz. Dla nas jest to absolutnie zrozumiałe! Dlatego u nas wpłaty i wypłaty gotówkowe to 0zł! Tak, to nie pomyłka, 0 zł!


Mapa oddziałów i wpłatomatówJak założyć konto przez Internet?

Krok 1/4

Załóż konto

Dowiedz się, jak dbamy
o bezpieczeństwo
Twoje i Twoich środków.

Dowiedz się więcej

Wiadomości wysyłane z podpisem elektronicznym

Maskowane hasło dostępu

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Szyfrowane połączenie https

Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS

Powrót do góry ↑

Konto TAX CARE przeznaczone jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Oferta składa się z rachunku rozliczeniowego w Idea Bank SA oraz usług księgowości świadczonych przez Tax Care SA z siedzibą w Warszawie. Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku bankowego wynosi 99,99 zł, a koszt abonamentu na usługi świadczone przez Tax Care SA uzależniony jest od ilości obsługiwanych dokumentów księgowych przez Tax Care SA i dostępny jest już od 49,00zł. Do rachunku rozliczeniowego wydawana jest za 0 zł karta debetowa, której miesięczny koszt obsługi wynosi 0 zł w wypadku wykonania co miesiąc transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę nie niższą niż 400 zł. Jeżeli łączna kwota transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu kalendarzowym jest niższa, opłata za obsługę karty wynosi 4,99 zł.
1 W ramach pakietu miesięcznego All Inclusive możliwe jest dokonywanie bez dodatkowych opłat, wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju, wypłat i wpłat gotówkowych w oddziale Idea Bank S.A. oraz wpłat gotówki w wyznaczonych wpłatomatach i bankomatach. Opłaty za w/w czynności pobierane są jedynie w przypadku złożenia przez Klienta rezygnacji z pakietu miesięcznego All inclusive. Aktywacja pakietu możliwa jest po uprzednim złożeniu dyspozycji przez Klienta poprzez Bankowość Telefoniczną lub w oddziale Idea Bank S.A. Opłata za pakiet All Inclusive pobierana jest miesięcznie, od miesiąca następującego po miesiącu w którym klient złożył dyspozycje. Lista wyznaczonych bankomatów oraz wpłatomatów umożliwiających dokonywanie wpłat i wypłat gotówkowych, dostępna jest na stronie internetowej Banku www.ideabank.pl
NULL