Dziękujemy!

Formularz został wysłany.
Skontaktujemy się z Państwem w ciagu 24 godzin.

Sprawdź najlepszą ofertę KREDYTU SAMOCHODOWEGO – 12 rat 0%

Myślisz o zakupie swojego pierwszego samochodu? A może planujesz wymianę obecnego auta na nowszy model? Jeśli w danym momencie nie masz gotówki, Idea Bank proponuje Ci atrakcyjny kredyt samochodowy! Sprawdź ofertę KREDYTU SAMOCHODOWEGO na 12 miesięcy z oprocentowaniem 0%!

W Idea Bank sfinansujemy zakup m.in. samochodu osobowego, dostawczego, motocykla, skutera albo ciągnika. Przedsiębiorcy mogą ponadto uzyskać kredyt na zakup samochodu ciężarowego (bez limitu masy), autobusu, przyczepy, naczepy.

Dlaczego warto skorzystać z kredytu w Idea Bank?

Promocja – 12 rat z oprocentowaniem 0%.

Możliwość wydłużenia okresu kredytu – nawet do 10 lat.

Możliwość refinansowania zakupu pojazdu.

Możliwość uzyskania kredytu przez przedsiębiorców rozpoczynających działalność.

Możliwość sfinansowania zakupu pojazdu zabytkowego i specjalistycznego.

Możliwość sfinansowania ubezpieczenia komunikacyjnego LINK4 dla samochodów osobowych i ciężarowych do 3,5 t.

Złóż wniosek

Karta produktu (dokument PDF)

Regulamin – osoba fizyczna (dokument PDF)

Regulamin – MŚP (dokument PDF)

 

Dlaczego warto wybrać kredyt z ubezpieczeniem LINK4?

Nawet 0% PROWIZJI.

ZYSKUJESZ UBEZPIECZENIE AUTOCASCO, które jest obligatoryjnym elementem kredytu samochodowego w Idea Bank.

Możliwość dokupienia OBOWIĄZKOWEGO UBEZPIECZENIA OC, dzięki czemu wszystkich formalności związanych z ubezpieczeniem można dopełnić w jednym miejscu.

LINK4 ma najlepszą na rynku ofertę ubezpieczenia OC.

Dodatkowe atuty Kredytu SAMOCHODOWEGO:

w przypadku samochodów nowych (maks. 12 miesięcy od daty rejestracji, z przebiegiem do 15 tys. km) możliwość sfinansowania zakupu dodatkowego wyposażenia,

wsparcie doradcy.

Sprawdź już teraz, ile kredytu dostaniesz w Idea Bank!

KROK 1 - Dane do kredytu
KROK 2 - Twoje dane
KROK 3 - Wynik
PLN /MIES
/MIES /MIES /MIES
       

Przykład reprezentatywny:

 

Nowy pojazd:
RRSO na dzień 14.02.2013 r. wynosi 19,23% przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu 25 794,33 zł, kredyt na 12 miesięcy z oprocentowaniem nominalnym 0%, dla samochodu o wartości 43 783 zł, przy wpłacie własnej 22 463 zł. Wysokość raty wynosi 2149,53 zł, całkowity koszt kredytu wynosi 2173 zł (prowizja 2129 zł, rejestracja pojazdu na bank 44 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez Kredytobiorcę wynosi 25 838,33 zł. Standardowym zabezpieczeniem kredytu jest cesja ubezpieczenia AC kredytowanego pojazdu w całym okresie kredytowania, koszt tego ubezpieczenia, który ponosi Klient, nie został wliczony do RRSO.

Używany pojazd:
RRSO na dzień 14.02.2013 r. wynosi 19,23% przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu 14 456,68 zł, kredyt na 12 miesięcy z oprocentowaniem nominalnym 0%, dla samochodu o wartości 18 267 zł, przy wpłacie własnej 6318 zł. Wysokość raty wynosi 1204,72 zł, całkowity koszt kredytu wynosi 1237,70 zł (prowizja 1193,70 zł, rejestracja pojazdu na bank 44 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez Kredytobiorcę wynosi 14 500,68 zł. Standardowym zabezpieczeniem kredytu jest cesja ubezpieczenia AC kredytowanego pojazdu w całym okresie kredytowania, koszt tego ubezpieczenia, który ponosi Klient, nie został wliczony do RRSO.

Zaufało nam już ponad 400 000 Klientów!

Dowiedz się, jak dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich środków.

Maskowane hasło dostępu

Dzięki maskowaniu hasła nigdy nie wprowadzamy całego hasła dostępu, lecz tylko wybrane znaki z tego hasła. Każdorazowo system prosi nas o podanie innych znaków z hasła. Takie rozwiązanie zabezpiecza przed przechwyceniem informacji o brzmieniu hasła, a także o jego długości.

 

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Środki zgromadzone w Idea Bank SA z siedzibą w Warszawie objęte są obowiązkowym systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 14.12.1994 roku o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (t.j. DzU z 2009 r. Nr 84, poz. 711 ze zm.) do kwoty 100 000 euro.

Szyfrowane połączenie https

Kiedy logujemy się do systemu bankowości internetowej, hasło i login przekazywane są do Idea Bank przez internet w formie zaszyfrowanej przy użyciu protokołu SSL z 128-bitowym kluczem szyfrującym. Szyfrowanie to gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność przesyłanych danych.

Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS

Ta metoda autoryzacji to wygoda i bezpieczeństwo. W momencie potwierdzania operacji wysyłane jest w formie SMS-a unikalne dla danej transakcji hasło. Dodatkowo w SMS-ie znajduje się informacja o autoryzowanej operacji. Dzięki temu możemy mieć pewność, że hasło do potwierdzenia znane jest tylko nam.

Wiadomości wysyłane z podpisem elektronicznym

Wiadomości e-mailowe wysyłane przez Idea Bank zawsze zawierają podpis cyfrowy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nadawcą wiadomości jest Idea Bank i że nie została ona zmodyfikowana przez osoby trzecie.

Powrót do góry ↑


Masz pytanie? Wyślij zgłoszenie, oddzwonimy
+48
W trosce o najwyższą jakość obsługi wszystkie rozmowy z konsultantami Idea Bank są nagrywane.