Masz firmę? Prowadzisz własny biznes?

Już teraz skorzystaj z Księgowości online i stałego dostępu do danych księgowo-finansowych Twojej firmy. Nasza księgowość to szeroki pakiet usług i rozwiązań bez płacenia abonamentu!

Załóż

Regulamin prowadzenia rachunków bankowych

Regulamin

Tabela Opłat i Prowizji Konto Firma to Ja

Tabela Opłat i Prowizji Karta Debetowa

Księgowość jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Dlaczego KSIĘGOWOŚĆ ONLINE?

Łatwy i przejrzysty system

Program do wystawiania faktur za 0 zł

Książka kontrahentów

Stały dostęp do księgowości

Szybka faktura

Rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS

Jeszcze więcej możliwości z darmowym kontem bankowym

 
Aby skorzystać z dodatkowych możliwości załóż KONTO FIRMOWE, a zyskasz:

darmowy rachunek bankowy1

kartę debetową za 0 zł 2

bezpłatne przelewy elektroniczne

darmowe wypłaty z bankomatów w oddziałach Idea Bank3

możliwość zwrotu z wystawionych faktur nawet 300 zł4

Dodatkowe korzyści z konta

Dostęp do środków online przez 24h / dobę!

Idea Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i tworzy produkty, które nie utrudniają a przyśpieszają rozwój firmy. Każdy przedsiębiorca powinien mieć kontrolę nad swoimi oszczędnościami bez względu na porę dnia. W Idea Bank właściciele firm mają dostęp do konta przez całą dobę.

Możliwość założenia konta przez internet!

Przedsiębiorca musi działać szybko. Idea Bank jest tworzony przez przedsiębiorców, którzy rozumieją potrzeby właścicieli innych firm. Wniosek o konto Firma to Ja można złożyć przez internet, a umowę podpisać w siedzibie firmy bez potrzeby wizyty w oddziale.

Całkowita gwarancja przechowywanych środków!

Poważne negocjacje lubią ciszę, a poważne interesy wymagają spokoju. Zakładając konto Firma to Ja zyskują Państwo pewność całkowitej gwarancji środków znajdujących się na nim. Bezpieczeństwo gromadzonego kapitału zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

 

Dowiedz się więcej

Powrót do góry ↑

1. W przypadku wykonania co miesiąc transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą, wydawaną do rachunku rozliczeniowego Konto Firma To Ja, na łączną kwotę nie niższą niż :
a) 300 zł dla kart wydanych do Konta Firma To Ja prowadzonego na podstawie umowy zawartej do dnia 4.01.2013r. lub,
b) 400 zł dla kart wydanych do Konta Firma To Ja prowadzonego na podstawie umowy zawartej od dnia 5.01.2013r.
opłata za obsługę karty wynosi 0zł, w przypadku kiedy łączna kwota transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu kalendarzowym wskazana w punkcie a) lub b) jest niższa, opłata za obsługę karty wynosi 4,99 zł.
2. W wypadku dokonania comiesięcznych transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą na kwotę minimum 500 PLN, jeżeli suma rozliczonych transakcji jest niższa miesięczna opłata wynosi 4,99 PLN
3. 0 zł za wypłaty z bankomatów dotyczą tylko bankomatów Idea Banku. Opłata za wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju wynosi 2,99 PLN.
4. Księgowość online to usługa świadczona przez Idea Bank SA udostępniana Użytkownikom będącym osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą, za pośrednictwem serwisu ksiegowosc.ideabank.pl oraz darmowa-ksiegowa.pl, która w ramach zamieszczonej tam aplikacji i jej funkcjonalności umożliwia samodzielne wykonywanie przez Użytkownika czynności księgowych. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie na zasadach ujętych w Regulaminie. Pobranie programu w postaci aplikacji odbywa się poprzez dokonanie rejestracji w serwisie. Szczegóły w Regulaminie Usługi Księgowość Online Idea Bank dostępnym na stronie www.darmowa-ksiegowa.pl.
Warunkiem przystąpienia do Promocji Księgowość Online - Pieniądze za Fakturę jest spełnienie łącznie kryteriów określonych w Regulaminie Promocji dla Osób Fizycznych Prowadzących Działalność Gospodarczą Księgowość Online - Pieniądze Za Fakturę. Środki finansowe w wysokości 10 zł w postaci bonusu otrzymuje Uczestnik Promocji, który wystawi fakturę VAT za pomocą Portalu Księgowość Online na kwotę nie niższą niż 100 zł brutto oraz jeżeli środki z faktury wpłyną na rachunek rozliczeniowy Konto Firma To Ja prowadzony przez Bank i faktura VAT zostanie oznaczona w Portalu Księgowość Online jako opłacona. Uczestnik może otrzymać maksymalnie 5 wypłat bonusu w każdym miesiącu. Promocja trwa od 07.06.2013r. do dnia odwołania promocji przez Organizatora i obowiązuje Uczestnika przez kolejne 6 miesięcy. Szczegóły w Regulaminie Usługi Księgowość Online Idea Bank oraz Regulaminie Promocji dla Osób Fizycznych Prowadzących Działalność Gospodarczą Księgowość Online - Pieniądze Za Fakturę, dostępnych na stronie www.darmowa-ksiegowa.pl.