Dziękujemy!

Formularz został wysłany.
Skontaktujemy się z Państwem w ciagu 24 godzin.

Jeśli szukasz sposobu na sfinansowanie swojej nowej firmy lub chcesz rozwinąć dotychczasową działalność, to znalazłeś ofertę dla siebie.

Złóż wniosek 

Karta produktu (dokument PDF)

Czym jest leasing?

Leasing to wygodna forma finansowania inwestycji. Cała rata leasingowa stanowi koszt uzyskania przychodu, a jej stała wysokość pozwala długookresowo planować wydatki.

Zalety leasingu

Leasing samochodów dla firm już od 1. dnia prowadzenia działalności gospodarczej.

Wartość przedmiotu leasingu nawet od 15 000 zł netto.

Maksymalny okres finansowania wraz z wiekiem przedmiotu leasingu to 10 lat, natomiast okres finansowania to maksymalnie 84 mies.

Uproszczone procedury - do zawarcia umowy wystarczą jedynie wypełniony wniosek leasingowy i dokumenty rejestrowe firmy.

Złóż wniosek

Leasing wszelkich środków trwałych z wpłatami od 5%, a w wypadku pojazdów od 0%.

Wstępna decyzja leasingowa wydawana nawet w 5 minut od przyjęcia kompletnego wniosku leasingowego.

Limit leasingowy dla Klientów, pozwalający błyskawicznie uruchomić kolejne umowy leasingowe.

Bogata oferta korzystnych ubezpieczeń.

 

Adresat leasingu

Leasing bez zbędnych formalności, bez zaświadczeń z ZUS-u i urzędu skarbowego, przyznajemy wszelkim firmom, niezależnie od formy organizacyjno-prawnej, nawet działalności gospodarczej założonej przez Klienta w dniu wizyty w oddziale.

Przedmiot leasingu

Środki trwałe, które są przedmiotem leasingu, dzielimy na cztery grupy.

Okres finansowania:

Grupa 1:

Grupa 2:

 

Samochody osobowe i ciężarowe nie starsze niż 4-letnie, o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 3,5 t, pochodzące od autoryzowanego dostawcy (każdy autoryzowany dealer samochodowy lub komis, zaakceptowany przez Idea Leasing SA).

Pozostałe środki transportu (nowe i używane), np.: ciągniki siodłowe, samochody specjalne, wózki widłowe, motocykle, quady, samochody osobowe i ciężarowe niespełniające kryterium grupy 1.

okres finansowania

Grupa 3:

Grupa 4:

 

Nowe preferowane, popularne maszyny i urządzenia od autoryzowanego dostawcy, np.: maszyny do obróbki, sprzęt medyczny, sprzęt IT, sprzęt poligraficzny, a także materiały budowlane.

Pozostałe maszyny i urządzenia (nowe i używane), np.: systemy klimatyzacyjne, meble, używane przedmioty z grupy 3, przedmioty trudno zbywalne.

okres finansowania
 

Dowiedz się więcej

Dodatkowe korzyści:

Atrakcyjne
oprocentowanie!

Idea Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i tworzy produkty, które nie utrudniają a przyśpieszają rozwój firmy. W Leasingu proponujemy oprocentowanie dostosowane do możliwości każdego przedsiębiorstwa i pomagamy rozwijać mu skrzydła.

Krótki czas oczekiwania
na decyzję!

Przedsiębiorca musi działać szybko. Idea Bank jest tworzony przez przedsiębiorców, którzy rozumieją potrzeby właścicieli innych firm. Czas oczekiwania na decyzje kredytową jest krótki i precyzyjnie określony przy spotkaniu naszym doradcą. W kilkadziesiąt godzin dowiedzą się Państwo na jaką gotówkę można liczyć!

Czas finansowania
nawet na 10 lat!

Prawdziwy sukces często wymaga czasu. Duże inwestycje zwracają się najczęściej dopiero po kilku miesiącach. Maksymalny okres finansowania wraz z wiekiem przedmiotu leasingu to 10 lat, natomiast okres finansowania to maksymalnie 84 mies. Dzięki temu każda firma będzie mogła bez pośpiechu realizować swoje pomysły w przemyślany sposób!

 

Zaufało nam już ponad 400 000 Klientów!

Dowiedz się, jak dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich środków.

Maskowane hasło dostępu

Dzięki maskowaniu hasła nigdy nie wprowadzamy całego hasła dostępu, lecz tylko wybrane znaki z tego hasła. Każdorazowo system prosi nas o podanie innych znaków z hasła. Takie rozwiązanie zabezpiecza przed przechwyceniem informacji o brzmieniu hasła, a także o jego długości.

 

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Środki zgromadzone w Idea Bank SA z siedzibą w Warszawie objęte są obowiązkowym systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 14.12.1994 roku o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (t.j. DzU z 2009 r. Nr 84, poz. 711 ze zm.) do kwoty 100 000 euro.

Szyfrowane połączenie https

Kiedy logujemy się do systemu bankowości internetowej, hasło i login przekazywane są do Idea Bank przez internet w formie zaszyfrowanej przy użyciu protokołu SSL z 128-bitowym kluczem szyfrującym. Szyfrowanie to gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność przesyłanych danych.

Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS

Ta metoda autoryzacji to wygoda i bezpieczeństwo. W momencie potwierdzania operacji wysyłane jest w formie SMS-a unikalne dla danej transakcji hasło. Dodatkowo w SMS-ie znajduje się informacja o autoryzowanej operacji. Dzięki temu możemy mieć pewność, że hasło do potwierdzenia znane jest tylko nam.

Wiadomości wysyłane z podpisem elektronicznym

Wiadomości e-mailowe wysyłane przez Idea Bank zawsze zawierają podpis cyfrowy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nadawcą wiadomości jest Idea Bank i że nie została ona zmodyfikowana przez osoby trzecie.

Powrót do góry ↑


Masz pytanie? Wyślij zgłoszenie, oddzwonimy
+48
W trosce o najwyższą jakość obsługi wszystkie rozmowy z konsultantami Idea Bank są nagrywane.