Filtry

Kontakt dla mediów:
biuro.prasowe@ideabank.pl

Do kontaktu zapraszamy dziennikarzy. W pozostałych sprawach prosimy o kontakt z infolinią.

Biuro prasowe

2020-03-23

Idea Bank wprowadza odroczenie spłaty rat kapitałowych kredytu

Z uwagi na pandemię COVID-19 oraz zaistniałe w związku z nią nadzwyczajne okoliczności mające wpływ na działalność i sytuacje finansową Klientów Idea Banku, Bank umożliwia Klientom odroczenie spłaty rat kapitałowych kredytu na okres od 1 do 6 miesięcy („karencja”).

2020-03-19

Idea Bank: Trzeci kwartał z rzędu na plusie

W 4 kwartale 2019 r. Idea Bank kontynuował program autosanacji, dzięki czemu kolejny raz zanotował zysk zarówno na poziomie skonsolidowanym – w wysokości 30,3 mln zł, jak i jednostkowym – na poziomie 5,5 mln zł.

2020-03-18

Idea Bank wprowadza półroczne wakacje kredytowe

  • Każdy klient, który ma w kredyt w Idea Banku, może od poniedziałku ubiegać się o wakacje kredytowe trwające do 6 miesięcy
  • Proces ubiegania się o ulgi związane z epidemią koronawirusa będzie maksymalnie uproszczony

2020-03-18

Nasze porady dotyczące bezpieczeństwa

Zapoznaj się z naszymi poradami dotyczącymi bezpieczeństwa:

  • Korzystaj z usług bankowych online - większość rzeczy zrobisz w bankowości internetowej Idea Cloud i aplikacji mobilnej. Jeśli jeszcze nie masz aplikacji, pobierz ją za darmo (...)

2020-03-17

Komunikat Idea Banku

W związku z nadzwyczajną sytuacją, w jakiej znalazła się polska gospodarka, Idea Bank przygotowuje pakiet rozwiązań pomocowych dla swoich Klientów. W najbliższym czasie poinformujemy Państwa o wypracowanych propozycjach.

2020-03-11

Komunikat Idea Bank w sprawie problemów technicznych

Informujemy, że w dniu dzisiejszym wystąpiły problemy z właściwym zapisaniem daty księgowania dyspozycji wydanych przez Klientów na dni 11 i 12 marca 2020 r.

2020-02-28

Idea Bank z Laurami Konsumenta

Klienci ponownie docenili produkty oferowane przez Idea Bank. W tym roku, dzięki dużej liczbie głosów, najwyższą lokatę w swojej kategorii uzyskało konto dedykowane dla firm, natomiast Lokata Happy zdobyła drugie miejsce w kategorii lokat.

2020-02-11

Idea Bank otwiera nowe konto FIRMA+

Idea Bank wprowadza na rynek Konto FIRMA+. To nowe, wygodne rozwiązanie dla firm, które oferuje wiele darmowych funkcjonalności, a do tego bonus obniżający koszt składek ZUS płaconych przez przedsiębiorcę.

2020-02-03

Informacja prasowa Idea Bank - decyzja UOKiK

Bank w dniu dzisiejszym otrzymał od UOKiK decyzję, będącą wynikiem postępowania prowadzonego przez UOKiK w sprawie uczestnictwa Banku w procesie dystrybucji obligacji notowanej na GPW spółki GetBack. Bank zamierza odwołać się od tej decyzji UOKiK.