Limit faktoringowy5 000 zł

Konto CASH FLOW

 • gotówka z faktury nawet do 5 000 zł!
 • wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju za 0 zł
 • wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale, wpłaty we wpłatomatach za 0 zł
 • krajowe przelewy przez internet w systemie Elixir za 0 zł

Prowadzisz firmę i chcesz mieć pewność, że wystawiane przez Ciebie faktury będą opłacone? Załóż Konto CASH FLOW i bądź spokojny, że dzięki limitowi faktoringowemu otrzymasz należne z faktur środki!

Konto CASH FLOW jest rozwiązaniem dla firm dynamicznie prowadzących swój biznes, które potrzebują szybkiego zwrotu środków za wystawione faktury. Rozwijaj swój biznes z limitem faktoringowym do 5 000 zł!

Z Kontem CASH FLOW nie ponosisz opłat za wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówkowe w oddziałach Idea Banku, krajowe przelewy realizowane w bankowości internetowej w systemie Elixir oraz dwa przelewy europejskie (SEPA/ EuroElixir) i dwa przelewy natychmiastowe (Express Elixir) w miesiącu. Jedyna stała opłata to 19,99 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku.

W Idea Banku nie zapłacisz też za wydanie debetowej karty płatniczej do konta, a jeśli będziesz z niej aktywnie korzystać nie pobierzemy opłaty miesięcznej za jej prowadzenie - wystarczy co miesiąc dokonać transakcji bezgotówkowych debetową kartą płatniczą na kwotę nie niższą niż 400 zł, w przeciwnym razie opłata za obsługę debetowej karty płatniczej wynosi 4,99 zł.

 

 

Razem z Kontem CASH FLOW zyskujesz możliwość dostępu do konta przez internet za pośrednictwem Idea Cloud, czyli systemu transakcyjnego pomagającego zarządzać firmowymi finansami. Znajdziesz tu darmowy program do fakturowania z możliwością budowania bazy klientów, wystawiania faktur i rachunków, wysyłania faktur na adres e-mail. W naszej bankowości w chmurze działa również wirtualny sejf, w którym bezpiecznie przechowamy Twoje dokumenty - przez internet będziesz mógł dostać się do niego z każdego zakątka świata.

Idea Cloud pozwala też szybko korzystać z naszych kredytów - wystarczy kliknąć i wypełnić formularz danej oferty, a decyzja kredytowa pojawi się w kilka minut. Idea Cloud to także centrum zarządzania budżetem przedsiębiorstwa - sprawdzi płynność finansową i wskaże, jakie obszary wymagają Twojej uwagi.

W pracy przedsiębiorcy ważny jest komfort pracy i oszczędność czasu – dlatego wszystkim klientom udostępniamy innowacyjne placówki Idea Hub, w których będziesz mógł spokojnie popracować z kubkiem gorącej kawy, a nawet wynająć, również bezpłatnie, salę konferencyjną na spotkania ze swoimi klientami oraz Mobilne Wpłatomaty, które przyjadą po utarg do Twojej firmy – zamawiasz wpłatomat na określoną godzinę i nie musisz już się martwić o bezpieczny transport gotówki.

 • Konto CASH FLOW przeznaczone jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które oczekują bezpieczeństwa swoich transakcji handlowych
 • Konto można założyć przez internet, telefon - poprzez kontakt z infolinią banku pod numerem 801 999 111 lub 22 101 10 10 (opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora) albo podczas wizyty w oddziale banku.
 • Oferta składa się m.in. z rachunku rozliczeniowego oraz limitu faktoringowego wynoszącego do 5 000 zł. Usługi faktoringowe świadczone są przez Idea Money SA z siedzibą w Warszawie
 • Oprocentowanie rachunku wynosi 0% w skali roku, a miesięczny koszt prowadzenia rachunku to 19,99 zł. Opłata za miesięczną obsługę karty debetowej wydanej do rachunku rozliczeniowego wynosi 0 zł w wypadku wykonania nią co miesiąc transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę nie niższą niż 400 zł. Jeżeli łączna kwota transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu kalendarzowym jest niższa, opłata za obsługę karty wynosi 4,99 zł
 • Idea Cloud to system transakcyjny Bankowości Internetowej prowadzonej przez Idea Bank S.A. Z usługi Wirtualny Sejf i funkcjonalności Zarządzanie Płynnością może skorzystać każdy użytkownik Idea Cloud posiadający konto firmowe w Idea Bank S.A.
 • Aplikacja Program do faktur to usługa świadczona przez Idea Bank S.A. udostępniana klientom będącym osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą za pośrednictwem Bankowości Internetowej Idea Cloud
 • Wypełnij wniosek na stronie ideabank.pl, zadzwoń pod numer infolinii 801 999 111 lub 22 101 10 10 (opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora) albo odwiedź nasz oddział i uzyskaj dostęp do swojego konta
 • Na stronie ideabank.pl zaloguj się do Bankowości Internetowej i korzystaj aktywnie ze swojego nowego konta
 • Opłata za otwarcie rachunku: 0 zł
 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku: 19,99 zł
 • Opłata za wpłaty gotówkowe w oddziałach Idea Banku: 0 zł
 • Opłata za wypłatę gotówkową dokonaną w oddziałach Idea Banku: 0zł
 • Wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju: 0 zł
 • Opłata za wydanie debetowej karty płatniczej do rachunku: 0 zł (od każdej karty)
 • Opłata za prowadzenie karty debetowej: 0 zł (pod warunkiem wykonania wydawaną do rachunku debetową kartą płatniczą co miesiąc transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę nie niższą niż 400 zł, w przeciwnym razie opłata wynosi 4,99 zł miesięcznie)
 • 2 pierwsze przelewy europejskie (SEPA/EuroElixir) w miesiącu kalendarzowym: 0zł
 • 2 pierwsze przelewy natychmiastowe (ExpressElixir) w miesiącu kalendarzowym: 0zł

Jak dbamy o bezpieczeństwo

Idea Bank
Maskowane hasło dostępu
Idea Bank
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Idea Bank
Szyfrowane połączenie https
Idea Bank
Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS
Idea Bank
Wiadomości wysyłane
z podpisem elektronicznym

 

Przypominamy, aby o wszelkich zauważonych podejrzanych przypadkach niezwłocznie informować Bank poprzez kontakt@ideabank.pl lub pod numerem tel. 22 101 10 10 (koszt połączenia według taryfy operatora).

Rachunek rozliczeniowy „Konto - CASH FLOW” (dalej „Konto”) przeznaczony jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które oczekują bezpieczeństwa swoich transakcji handlowych. Oferta składa się m.in. z Konta oraz limitu faktoringowego wynoszącego do 5000,00 zł. Usługi faktoringowe świadczone są przez Idea Money S.A. z siedzibą w Warszawie. Oprocentowanie Konta wynosi 0% w skali roku, a miesięczny koszt prowadzenia Konta to 19,99 zł. Opłata za miesięczną obsługę karty debetowej wydanej do Konta wynosi 0,00 zł w wypadku wykonania nią co miesiąc transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę nie niższą niż 400,00 zł. Jeżeli łączna kwota transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu kalendarzowym jest niższa, opłata za obsługę karty wynosi 4,99 zł. Szczegóły dotyczące pobieranych opłat w ramach Konta zawarte są w Tabeli Opłat i Prowizji „Konto CASH FLOW” dostępnej na www.ideabank.pl