BubbleHouse to firma założona przez trzech przyjaciół, którzy postanowili zająć się sprzedażą zdrowych i owocowych koktajli, które zrewolucjonizują tradycję picia herbaty.

BubbleTea, bo tak nazywa się koktajl, robiony jest na bazie świeżo parzonej herbaty. Do wyboru są różne jej gatunki. W połączeniu z syropami owocowymi tworzą fantastyczną recepturę. Na końcu dodajemy kuleczki z syropami owocowymi, a także owocowe żelki. Rdzennym dodatkiem BubbleTea jest tapioka, czyli skrobia z manioku. Ugotowana według specjalnej procedury, ma fantastyczny smak i konsystencję podobną do ciągutki. Wszystkie składniki tworzą zdrową miksturę, bo są naturalne. Syropy konserwowane są wyłącznie cukrem. W wielu z nich miąższ owocowy podkreśla naturalność pochodzenia. Nasze koktajle przygotowujemy również z mlekiem i świeżymi kawałkami owoców.

Nasze lokale urządzone są zgodnie z indywidualnie przygotowanym projektem. Stoliki z wyrzeźbionym logo, duże kanapy i królewskie fotele podkreślają wyjątkowy charakter tego miejsca. Wszystkie elementy są wykonywane ręcznie. Nasi klienci mogą u nas korzystać z bezpłatnego internetu. Tradycja i nowoczesność nie muszą się wykluczać - to idea, która przyświeca nam w prowadzeniu tej herbacianej działalności. U nas każdy może poczuć się wyjątkowo. Nasze punkty z BubbleTea znajdują się w Warszawie przy al. Jana Pawła II 43a lokal 27 i w Bibliotece UW w restauracji Rewers w formie wyspy.

BUBBLE HOUSE

Al. Jana Pawła II 43a lok. 27
01-001 Warszawa

501 170 236