Centrala

Dołącz do jednego z naszych zespołów jako Specjalista/Ekspert/Manager, aby uczestniczyć w tworzeniu rozwiązań dedykowanym przedsiębiorcom.

Sprzedaż

Dołącz do jednego z naszych zespołów na stanowiska związane z profesjonalną obsługą klientów i wspomagaj przedsiębiorców w realizacji ich marzeń o własnym biznesie.

Call Center

Dołącz do Zespołu Obsługi Klienta i wspieraj naszych klientów na każdym etapie prowadzenia ich działalności biznesowej.

IT

Dołącz do jednego z naszych zespołów IT i wspieraj nas w realizacji innowacyjnych projektów technologicznych.

Proces Rekrutacji

Rozmawiamy o Twoich doświadczeniach i oceniamy predyspozycje. Sprawdzamy, czy Idea Bank S.A. pasuje do Ciebie, a Ty do banku.

Każdy proces rekrutacji prowadzony jest przy współudziale zespołu rekruterów oraz menedżerów z firmy. Zależy nam, aby do zespołu Idea Banku dołączały osoby, których predyspozycje i kompetencje w największym stopniu odpowiadają wymaganiom danego stanowiska.

Etap I

Dokonujemy selekcji aplikacji zgromadzonych w bazie rekrutacyjnej. Oznacza to, że wybieramy osoby spełniające określone dla danego stanowiska kryteria. Staramy się starannie dobierać kandydatów, biorąc pod uwagę ich predyspozycje i kompetencje wynikające z przesłanej aplikacji.

Etap II

Składa się z rozmów i spotkań rekrutacyjnych, w które zaangażowany jest rekruter oraz przyszły przełożony osoby zatrudnianej na danym stanowisku. W zależności od stanowiska, o jakie się ubiegasz, możesz zostać poproszony o wypełnienie testu rekrutacyjnego, przygotowanie prezentacji biznesowej lub udział w sesji assessment centre.

Etap III

Dbamy o to, aby wszyscy, którzy brali udział w rozmowach rekrutacyjnych, otrzymywali drogą mailową lub telefoniczną informację o wyniku rekrutacji.


Jacy jesteśmy

Idea Bank to przestrzeń dla ludzi, którzy potrafią łączyć swoje zainteresowania z zaangażowaniem w pracę zawodową. Wiemy jak istotna jest możliwość realizowania pasji, również tych pozazawodowych i na tym opieramy się w codziennym działaniu!

Jesteśmy firmą, KTÓRA...

Jesteśmy aktywni i nie lubimy stać w miejscu – każdy pracownik Idea Banku, który chce poczuć ducha zdrowej rywalizacji, zadbać o kondycję i po prostu świetnie się bawić, może dołączyć do sekcji: siatkówki, piłki nożnej, koszykówki oraz MMA. To świetny sposób na poznanie i nawiązanie relacji z osobami z różnych zespołów i jednostek. Jesteśmy dumni z wyników jakie osiągają pasjonaci biegania pracujący w Idea Banku, którzy angażują się w największe imprezy biegowe w Polsce (m.in. Orlen Warsaw Maraton, BMW Półmaraton).

Jako dopełnienie naszych pasji sportowych angażujemy się w inicjatywy promujące zdrowy tryb życia. Na warsztaty lub spotkania indywidualne zapraszamy ekspertów z zakresu zdrowej żywności i zdrowego trybu życia.

W Idea Banku pracują pasjonaci realizujący się na różnych polach. Angażujemy zewnętrznych ekspertów i pracowników specjalizujących się w wybranych dziedzinach, którzy chcieliby podzielić się swoim hobby, jak na przykład zdolni pasjonaci fotografii, pracujący w Idea Banku, którzy byli odpowiedzialni za sesję pracowników.

Wspólnie celebrujemy dni tematyczne oraz święta (m.in. Urodziny Idea Banku, Wigilia, Dzień Dziecka). Organizujemy konkursy i quizy, w których doceniane jest zaangażowanie, pomysłowość i efektywna współpraca w ramach firmy.

  • Wspieramy Fundację Jolanty i Leszka Czarneckich, której celem jest działanie na rzecz dzieci i młodzieży.
  • Angażujemy się w Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym „Bezpieczna Firma” i akcje krwiodawstwa.
  • Organizujemy zbiórki dla domów dziecka, hospicjów i schronisk.

Strefa Studenta

Program Praktyk Letnich

Weź udział w projekcie "Praktyk Letnich w Idea Bank S.A." i poznaj specyfikę pracy w jednym z najszybciej rozwijających się banków w Polsce. W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy Ci możliwość odbycia płatnej praktyki w wybranym departamencie oraz nabycia praktycznych umiejętności. Idea Bank S.A. pozwoli Ci zbudować przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Zatem, jeżeli jesteś sobą otwartą, komunikatywną i pozytywnie nastawioną do życia, nie wahaj się i aplikuj!

Oferujemy możliwość odbycia praktyk m.in. w obszarach: Administracja, Analizy Biznesowe, Compliance, HR, IT, Marketing, Sprzedaż, Telefoniczna Obsługa Klienta, Windykacja, Zarządzanie Produktowe, Zarządzanie Ryzykiem. Każdy praktykant zostanie wdrożony do pracy przez dedykowanego opiekuna, który będzie czuwał nad przebiegiem praktyk. Przewidywany czas trwania praktyk to miesiące: maj – październik. Umowa o praktyki zawierana jest na okres maksymalnie 3 miesięcy.

Aplikuj