Gotówka na koncie to większa konkurencyjność Twojej firmy. Sprawdź dlaczego!

Prowadzenie własnego biznesu wymaga od przedsiębiorców ogromnej ilości pracy, determinacji oraz ciągłej walki o klienta.
Jesteś specjalistą w swojej branży i sam wiesz najlepiej, co zrobić, aby Twoja firma odnosiła sukcesy – jak poprawić produkt, obsługę klienta, w co zainwestować, aby wyprzedzić konkurencję. Ciągłe myślenie o zaspokajaniu potrzeb klientów to element, który zbliża nas do siebie. My również to robimy – cały czas! Nie jesteśmy w stanie merytorycznie wesprzeć Cię w tworzeniu produktów. Możemy za to pomóc Ci w innej, bardzo istotnej kwestii – pozyskaniu gotówki dla Twojej firmy.

Po co w firmie dodatkowa gotówka? Samo takie pytanie może wywołać uśmiech na twarzach większości przedsiębiorców. Potrzeby w tym zakresie są praktycznie zawsze. Od utrzymania płynności finansowej przy opóźnionych płatnościach kontrahentów po inwestycje tworzone z myślą o rozwoju przedsiębiorstwa. Kredyt Fair powstał, aby zaspokoić każdą z tych potrzeb.

Jakie korzyści zapewnia nasz produkt? Poniżej zamieszczamy istotne kwestie:

  1. Możesz sprawdzić swoją zdolność kredytową zupełnie za darmo – wystarczy, że wypełnisz wniosek online
  2. Wstępną decyzję możesz otrzymać już w 5 minut!
  3. Jeżeli nigdy nie posiadałeś i obecnie nie posiadasz kredytu w Idea Banku, możesz wnioskować o Kredyt Fair z preferencyjnym oprocentowaniem wynoszącym 4,99% (dla osób zapewniających wymagane wpływy na rachunek).
  4. Nasza prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0%.
  5. Przez pół roku od skorzystania z kredytu możesz z niego zrezygnować w dowolnym momencie i za 0 zł.
Oprócz finansowania Klient Idea Banku otrzymuje cały zestaw narzędzi usprawniających prowadzenie biznesu: dostęp do Idea Cloud, możliwość korzystania z Mobilnego Wpłatomatu czy centrum coworkingu Idea Hub.
Jeśli Twoja firma potrzebuje gotówki, sprawdź szczegóły naszej propozycji.

Udostępnij ten artykuł znajomym!