25.11.2020

Idea Bank oferuje Konto IDEALNIE OSZCZĘDZAJĄCE z Promocją Na Nowe Środki

Idea Bank wprowadza na rynek Konto IDEALNIE OSZCZĘDZAJĄCE z cykliczną Promocją Na Nowe Środki dla klientów indywidualnych. To dobre rozwiązanie dla osób, które są zainteresowane elastyczną formą oszczędzania bez ponoszenia opłat.

Idea Bank wprowadził do oferty dla klientów indywidualnych Konto IDEALNIE OSZCZĘDZAJĄCE z Promocją Na Nowe Środki. Jest to propozycja dla osób, które cenią wygodę i elastyczność w oszczędzaniu. Dodatkowo, konto jest obecnie dostępne z ofertą promocyjną dla nowych środków, co oznacza, że dla pieniędzy wpłaconych pomiędzy 20 listopada a 10 grudnia obowiązuje do 18 stycznia 2021 r. oprocentowanie promocyjne w wysokości 1,20% w skali roku.

Konto IDEALNIE OSZCZĘDZAJĄCE jest korzystne dla klientów, gdyż jest wolne od wielu opłat i ograniczeń, w tym m.in.:

  • nie ma opłat za otwarcie i prowadzenie konta
  • standardowe przelewy krajowe realizowane przez bankowość internetową są bezpłatne i nie powodują utraty odsetek wypracowanych na koncie
  • można lokować dowolną kwotę.

- Nasze konto to obecnie wyjątek na rynku. Jego założenie i prowadzenie nic nie kosztuje, nie pobieramy też żadnych opłat za dokonywanie  standardowych przelewów krajowych w bankowości internetowej, bez względu na ich liczbę – mówi Piotr Miałkowski, wiceprezes zarządu Idea Bank nadzorujący sprzedaż i marketing. – Konto Idealnie Oszczędzające powstało z analizy potrzeb klientów indywidualnych, którzy szukają miejsca, gdzie w sposób bezpieczny mogliby oszczędzać na potrzeby rodzinne czy biznesowe.

Założenie Konta IDEALNIE OSZCZĘDZAJĄCEGO to także dostęp do Idea Cloud, czyli systemu zarządzania finansami on-line.

Wprowadzenie nowego Konta IDEALNIE OSZCZĘDZAJĄCEGO jest efektem prowadzonej sukcesywnie przebudowy portfela produktów Idea Bank w stronę oferty precyzyjnie dopasowanej m.in. do potrzeb klientów szukających coraz rzadszych na rynku możliwości oszczędzania bez zobowiązań.

 Więcej informacji na stronie: https://www.ideabank.pl/konto-idealnie-oszczedzajace