Idea Hub

Idea Hub – Wpadnij popracować.

Prowadzisz działalność i nie masz jeszcze swojego biura? Przyjdź do Idea Hub – darmowej przestrzeni coworkingowej, w której spokojnie i w komfortowych warunkach, popijając dobrą kawę, skorzystasz z internetu i będziesz mieć możliwość załatwienia firmowych spraw.Już teraz w wybranych pociągach PKP Intercity pojawił się wagon IdeaHub Express, będący pierwszym w Polsce, stworzonym przez bank, coworkingiem dla podróżujących.

Mobilny coworking ułatwi pracę podróżującym na trasach Warszawa-Poznań, Warszawa-Kraków i Warszawa-Wrocław. Do wyznaczonych pociągów PKP Intercity, kursujących na tych połączeniach, dołączony jest specjalny wagon IdeaHub Express. Przystosowaliśmy go do pracy biurowej – podróżujący mają do dyspozycji stół, wygodne krzesła, ekran, na którym można wyświetlać prezentacje, drukarkę, skaner, kopiarkę. Do tego IdeaHub Express zapewnia pyszną kawę i codziennie świeżą prasę.

Podróże te są w pełni darmowe dla Uczestników Promocji IdeaHub Express, Idea Banku, pod warunkiem, że okażą przed wejściem do pociągu ważny Voucher i zachowają go przez cały czas trwania podróży.

Promocja IdeaHub Express obowiązuje od 24 kwietnia 2017 r. do 26 czerw­ca 2017 r.

 

Jak odebrać Voucher:

Ilość voucherów na przejazd w danym dniu na danej trasie jest ograniczona do 16 sztuk. Informacja o tym, ile Voucherów zostało do wykorzystania na dany przejazd, dostępna jest w placówkach Idea Hub, w których są one wydawane.          Szczegółowy rozkład jazdy możesz pobrać tutaj

Załóż Idea Cloud online!

DLA INDYWIDUALNYCH

0
Za otwarcie i prowadzenie
  • Bankowość
  • Wirtualny doradca
  • Szybkie płatności
  • Mobilny wpłatomat
  • Idea Hub

DLA FIRM

0
Za otwarcie i prowadzenie
  • Funkcje konta indywidualnego plus:
  • Fakturowanie
  • Kredyt online
  • Sejf
  • Zarządzanie płynnością
Nielimitowany bezprzewodowy dostęp do Internetu dla Idea Hub zapewniony jest Użytkownikom będącym klientami Banku, posiadającym dostęp do Bankowości Internetowej Idea Hub to model innowacyjnej placówki coworkingowej, stanowiącej powierzchnię biurową z przygotowanymi do udostępnienia Miejscami pracy oraz Salą konferencyjną. Z pełnego zakresu usług świadczonych przez Idea Hub mogą skorzystać Użytkownicy, będący Klientami Idea Bank S.A. Placówka w godzinach otwarcia może oferować Użytkownikom m.in.: udostępnianie sprzętu biurowego (skaner, drukarka, kopiarka), dostęp do ładowarek telefonicznych, słuchawek, stanowisko z kawą, herbatą, wodą, dostęp do zasobu publikacji prasowych i książek, dostęp do sieci Internet za pomocą łącza bezprzewodowego, możliwość korzystania z usług bankowych oraz kontaktu z doradcą oraz udostępnienie profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Korzystnie z Miejsc pracy odbywa się bez konieczności wcześniejszej rezerwacji przez wszystkich Użytkowników. Sala konferencyjna natomiast udostępniana jest Użytkownikom maksymalnie 3 godziny dziennie, po wcześniejszej jej rezerwacji za pomocą wysłania wiadomości drogą mailową na jeden z podanych na stronie internetowej http://www.ideabank.pl/idea-hub adresów w zależności, w której lokalizacji ma zostać dokonana rezerwacja, telefonicznie pod numerem 22 101 10 10 (koszt połączenia jest zgodny ze stawką Operatora) lub przez bezpośrednią obsługę obecną w Idea Hub. Zakres, szczegóły i warunki związane ze świadczeniem usługi Idea Hub zawarte są w Regulaminie Idea Hub dostępnym na www.ideabank.pl.

IdeaHub Express to przestrzeń usługowa w ramach wyodrębnionego wagonu kolejowego, będącego częścią składów obsługiwanych przez PKP, wyposażona w Miejsca Pracy. Mogą z niej za darmo korzystać Uczestnicy Promocji IdeaHub Express (tj. klienci Banku, będący w momencie korzystania z tej Promocji stroną ważnej, czyli nie znajdującej się w okresie wypowiedzenia, umowy o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub umowy o rachunek rozliczeniowy, prowadzony przez Bank na ich rzecz). W ramach IdeaHub Express Uczestnicy mogą skorzystać z dostępu do sieci Internet, sprzętu biurowego (tj. skaner, drukarka, kopiarka), stanowiska z kawą, herbatą oraz prasy. Uczestnicy mogą skorzystać z Internetu za pomocą łącza bezprzewodowego WiFi po zalogowaniu się do sieci pod nazwą IdeaHub Express. Promocja IdeaHub Express realizowana jest jedynie w IdeaHub Express. Skład PKP z IdeaHub Express kursuje wyłącznie w dni robocze, zgodnie z roz­kładem PKP, stanowiącym Załącznik nr 1 do Regulaminu Promocji IdeaHub Express. Bank nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w rozkładzie jazdy, opóźnienia lub inne zmiany wprowadzone przez PKP w związku z funkcjonowaniem skła­dów, w ramach których działa IdeaHub Express.
Zakres, szczegóły i warunki związane ze świadczeniem usługi IdeaHub Express zawarte są w „Regulaminie Promocji IdeaHub Express”, dostępnym na www.ideabank.pl/idea-hub,oddziałach IdeaHub oraz w recepcji IdeaHub Express.
Voucher uprawnia jedną osobę do jednego przejazdu na trasie kursowania Idea Hub Express pomiędzy stacją początkową a stacją końcową przejazdu. Voucher uprawnia do przejazdu wyłącznie w specjalnie oznaczonym wagonie Idea Hub Express i nie gwarantuje Użytkownikowi miejsca siedzącego poza Idea Hub Express. Voucher nie stanowi biletu na przejazdy obsługiwane przez PKP Intercity S.A. w innych częściach składu oraz na innych trasach niż trasy Idea Hub Express. Voucher nie podlega wymianie na inny bilet PKP Intercity S.A.
Z IdeaHub Express mogą również skorzystać osoby posiadające ważny bilet na przejazd  składem PKP, w ramach którego funkcjonuje IdeaHub Express, na zasadach określonych w „Regulaminie Porządkowym IdeaHub Express”, dostępnym na stronie internetowej www.ideabank.pl/idea-hub, w oddziałach IdeaHub oraz w recepcji IdeaHub Express.