Jak oszczędzić czas i uprościć formalności, współpracując z bankiem?

Jak wynika z badania Idea Banku, przedsiębiorcy poświęcają średnio 50 dni w roku na biurokrację – między innymi na wizyty w urzędach i placówkach banków[1].

Zdecydowanie wiele można tu poprawić. W biznesie nie ma miejsca na tracenie czasu, zwłaszcza jeśli chodzi o współpracę z bankiem. My to rozumiemy.

Idea Bank oferuje szereg wspierających biznes produktów i nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają zaoszczędzić cenny czas przedsiębiorcy.

Minimum formalności, maksimum wygody

Wizyty w placówkach, donoszenie wszelkiego rodzaju zaświadczeń z mało przyjaznych biznesowi urzędów, czekanie w kolejkach, nieintuicyjne i  skomplikowane systemy bankowości elektronicznej – to częste bolączki polskiego przedsiębiorcy. O skoncentrowaniu się na istocie biznesu nie ma mowy.

W Idea Banku z pomocą przychodzą technologia i partnerskie podejście do klienta. Dostęp do Mobilnego Wpłatomatu, mobilnej platformy do zarządzania firmą Idea Cloud oraz do Idea Hub – przestrzeni coworkingowej, w której, delektując się pyszną kawą, możesz załatwić wszelkie sprawy związane z prowadzeniem firmy – to koronne przykłady.Szybko, wygodnie, nowocześnie

Przykład podejścia banku do przedsiębiorców? Kredyt dla firm.  

Jeśli długo czekasz na zapłacenie zaległych faktur lub zwrot nadpłaconego podatku i potrzebujesz gotówki, by zapewnić swojej firmie płynność, na pewno rozważałeś skorzystanie z tej popularnej usługi. Klient Idea Banku może sprawdzić swoją zdolność kredytową online i za darmo. W wielu instytucjach finansowych w Polsce jest to niemożliwe.

W Idea Banku przedsiębiorca otrzymuje decyzję kredytową w kilka minut, bez wychodzenia z domu. Zamiast wizyt w urzędach wystarczy historia rachunku. Co więcej, doradca mobilny przyjedzie pod wskazany adres, aby dopełnić formalności.

Oprócz gotówki klient Idea Banku otrzymuje cały zestaw narzędzi usprawniających prowadzenie biznesu, o których wspomnieliśmy wcześniej.[1] źródło własne, badanie przeprowadzone w dn. 20-27 lutego 2014 roku na próbie 1000 respondentów.

Udostępnij ten artykuł znajomym!