W wydawnictwie TASHKA od 2010 roku propagujemy mądre rodzicielstwo, zachęcamy do czytania, inspirujemy do aktywnego udziału w kulturze. Od początku wydajemy książki polskich artystów.
Jesteśmy fair, więc na wydawanie kultury też mamy KREDYT FAIR!

Jedno ważne pytanie:

Ile %?

0%

dla realizujących wpływy

Co otrzymujesz w pakiecie?

Finansowanie do 500 000 zł
bez zabezpieczeń
Platforma Idea Cloud
z aplikacją mobilną
Mobilny Wpłatomat
– usługa odbioru gotówki
Nielimitowany dostęp
do coworku Idea Hub

Wnioskuj o kredyt online

dla klientów nieposiadających kredytu w Idea Banku

Więcej o produkcie

Kredyt FAIR to wygodny sposób finansowania codziennych potrzeb Twojej firmy. O kredyt możesz wnioskować przez internet, bez konieczności wizyty w oddziale. Do przyznania kredytu z decyzją online nie potrzeba zaświadczeń z urzędu skarbowego i ZUS-u. Do wstępnej decyzji wystarczy historia Twoich firmowych kont bankowych z ostatnich sześciu miesięcy, dodatkowo do jej potwierdzenia Bank może poprosić Cię o przedstawienie PIT lub wyciągu z KPiR/ Ewidencji przychodów za poprzedni rok zanim podejmie ostateczną decyzję o przyznaniu kredytu. Kredyt FAIR w Idea Banku dostępny jest bez zabezpieczeń, a jego maksymalna kwota wynosi 500 000 zł.

Atutami Kredytu FAIR są:

 • oprocentowanie 0% (dla realizujących wpływy w Idea Banku),
 • przejrzyste warunki - jednorazowa prowizja za udzielenie kredytu oraz
 • brak opłat za gotowość środków.

Kredyt FAIR to tani kredyt z decyzją online, idealny dla firm, które potrzebują środków szybko i chcą mieć wygodny do nich dostęp. To świetny sposób na rozpoczęcie współpracy z Idea Bankiem.

Prowadząc jednoosobową działalność do limitu otrzymasz rachunek firmowy z innowacyjną Bankowością Internetową Idea Cloud, która pozwala nie tylko na wykonanie przelewów czy założenie atrakcyjnej lokaty, ale również posiada szereg funkcjonalności ułatwiających zarządzanie firmą, takich jak Program do faktur, Wirtualny Sejf, prognozowanie przepływów pieniężnych.

Idea Cloud to także przepustka do przestrzeni coworkingowej Idea Hub, w której możesz pracować w komfortowych warunkach bezpłatnie korzystając z WiFi, przy wygodnym biurku z kubkiem darmowej kawy oraz przy lekturze prasy biznesowej.

Pieniądze, które zarobisz w formie gotówki będziesz mógł bezpłatnie wpłacić w jednym z ponad 1000 stacjonarnych wpłatomatów w całej Polsce lub zamówić odbiór środków przez Mobilny Wpłatomat, który przyjedzie pod wskazane przez Ciebie miejsce o wybranej przez Ciebie godzinie.

 • Kredyt FAIR to limit kredytowy w rachunku firmowym przeznaczony dla przedsiębiorców
 • Oferta dostępna jest dla klientów bez aktywnych lub spłaconych kredytów w Banku
 • Maksymalna kwota limitu to 500 000 zł, minimalna 1 000 zł
 • Okres kredytowania 12 miesięcy z możliwością odnawiania na kolejne 12 miesięcy
 • Obowiązek zapewnienia comiesięcznych wpływów na rachunek
 • Przygotuj wyciągi za ostatnie 6 miesięcy z rachunków firmowych i osobistych, dodatkowo do ich potwierdzenia Bank może poprosić Cię o przedstawienie PIT lub wyciągu z KPiR/ Ewidencji przychodów za poprzedni rok zanim podejmie ostateczną decyzję o przyznaniu kredytu
 • Złóż wniosek u doradcy Idea Banku lub przez Internet, korzystając ze strony obrotomierz.ideabank.pl
 • Przygotujemy dla Ciebie wstępną decyzję kredytową
 • W oddziale banku lub innym wskazanym miejscu w dogodnym dla Ciebie terminie podpisujesz umowę kredytową.
 • Rachunek i limit w rachunku uruchamiany jest nawet tego samego dnia, w którym następuje pozytywna weryfikacja umowy kredytowej
 • Oprocentowanie kredytu: 0% (dla realizujących wpływy w Idea Banku)
 • Prowizja za rozpatrzenie wniosku: 0%
 • Prowizja za udzielenie kredytu: 7,99%
 • Prowizja za odnowienie kredytu: 7,99%
 • Prowizja za gotowość środków: 0%
 • Podwyższenie marży kredytu w przypadku braku realizacji wpływów na rachunku w Idea Bank zgodnie z Umową Kredytową

Jak dbamy o bezpieczeństwo:

Maskowane hasło dostępu

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Szyfrowane połączenie https

Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS

Wiadomości wysyłane z podpisem elektronicznym

Przypominamy, aby o wszelkich zauważonych podejrzanych przypadkach niezwłocznie informować Bank poprzez kontakt@ideabank.pl lub pod numerem tel. 22 276 22 76 (koszt połączenia według taryfy operatora).

"Kredyt Fair” stanowi kredyt w formie linii kredytowej w rachunku dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą ze stażem co najmniej 12 miesięcy. Umowa kredytu zawierana jest na 12 miesięcy z możliwością odnowienia na następne 12 miesięcy lub jednorazowej spłaty. Adresowany do klientów bez aktywnych lub spłaconych kredytów w Banku. Maksymalna kwota kredytu to 500 000 zł. Oprocentowanie 0% w skali roku pod warunkiem realizacji przez klienta wymaganych obrotów na rachunku na zasadach określonych w umowie. Bank podejmuje decyzję o przyznaniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny ryzyka kredytowego, uwzględniając zdolność kredytową do obsługi zobowiązania. Szczegóły dotyczące oferty dostępne są na stronie www.ideabank.pl i w oddziałach Idea Bank S.A. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu cywilnego.