Sklep Le Pukka Concept Store to wyjątkowe miejsce na warszawskim Powiślu! Cieszą oko perełki designu, oryginalne meble i dużo sztuki. Od 2011 roku stale szukamy nowości i poszerzamy współpracę z architektami i pracowniami.
Lubimy zachwycać i lubimy, kiedy LOKATA PRZEDSIĘBIORCZA zachwyca nas zyskami!

Jedno ważne pytanie:

Ile %?

3,00%

w skali roku tylko dla nowych klientów

Co otrzymujesz w pakiecie?

Atrakcyjne
oprocentowanie
Mobilny Wpłatomat
– usługa odbioru gotówki
Nielimitowany dostęp
do coworku Idea Hub
Platforma Idea Cloud
z aplikacją mobilną

Załóż LOKATĘ PRZEDSIĘBIORCZĄ dla nowych klientów

i ciesz się oprocentowaniem 3%

Więcej o lokacie

  • Lokata dla nowych klientów - osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą
  • Wysokie oprocentowanie specjalnie dla przedsiębiorców – 3,00% w skali roku
  • Wystarczy już kwota pomiędzy 500 zł, a 20 000 zł,
  • Aby otrzymać 3,00% na lokacie należy opłacić lokatę i przesłać do Idea Banku mailem lub pocztą tradycyjną kopię wpisu do ewidencji oraz numery NIP i REGON - oprocentowanie zostanie podwyższone do 3,00%
  • W przypadku niespełnienia powyższego warunku oprocentowanie wyniesie 1,25% w skali roku

Jeżeli posiadasz już konto firmowe w Idea Bank lokatę założysz poprzez bankowość elektroniczną.

Jeżeli nie jesteś naszym klientem, wniosek o Konto Firma To Ja z lokatą składasz online i wybierasz sposób aktywacji konta, który jest dla Ciebie najwygodniejszy:

  • podpisanie umowy w obecności kuriera
  • aktywacja online przelewem z innego rachunku - cały proces zajmie nawet jeden dzień
  • wizyta w oddziale

Jak dbamy o bezpieczeństwo:

Maskowane hasło dostępu

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Szyfrowane połączenie https

Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS

Wiadomości wysyłane z podpisem elektronicznym

Przypominamy, aby o wszelkich zauważonych podejrzanych przypadkach niezwłocznie informować Bank poprzez kontakt@ideabank.pl lub pod numerem tel. 22 276 22 76 (koszt połączenia według taryfy operatora).

Lokata PRZEDSIĘBIORCZA (dalej „Lokata”) z oprocentowaniem stałym 1,25% w skali roku, na 1 miesiąc, z kapitalizacją odsetek, które powiększą kwotę kapitału o kwotę należnych odsetek na koniec Okresu Umownego. Lokata zakładana jest dla osób fizycznych, a udokumentowanie przez klienta faktu prowadzenia działalności gospodarczej skutkuje podwyższeniem oprocentowania Lokaty od daty jej założenia do wysokości 3,00% w skali roku. Minimalna kwota Lokaty to 500 zł, maksymalna 20 000 zł. Z Lokaty może tylko skorzystać tylko nowy klient Idea Bank S.A. (dalej „Bank”), tj. klient który do momentu poprzedzającego złożenie Wniosku o założenie Lokaty nie zawarł z Bankiem Umowy Produktowej lub nie złożył Wniosku (w rozumieniu właściwego Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Banku S.A., obowiązującego odpowiednio dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą albo dla klientów indywidualnych) albo Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie dla klientów indywidualnych dostępnego na stronie www.lionsbank.pl. Klient może założyć maksymalnie jedną Lokatę. Zerwanie Lokaty przed upływem Okresu Umownego skutkuje zwrotem wpłaconych środków pieniężnych w ramach Lokaty. W przypadku zerwania Lokaty przed upływem Okresu Umownego, Bank nie nalicza ani nie wypłaca odsetek. Zaprezentowane informacje mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegóły w Tabeli Oprocentowania aktualnie oferowanych lokat bankowych w PLN dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, dostępnej na stronie www.ideabank.pl.