Mobilny Wpłatomat to wielokrotnie nagradzana usługa dla firm. Ten innowacyjny produkt jest dostępny tylko i wyłącznie w jednym banku na świecie!
Klienci Idea Bank nie muszą biegać do wpłatomatu :)

Wiele pytań?

  1. Ile kosztuje zamówienie Mobilnego Wpłatomatu?
  2. Ile kosztuje wpłata w Mobilnym Wpłatomacie?
  3. Jaki jest miesięczny koszt usługi?
  4. Jaki jest koszt dostępu do aplikacji mobilnej?

Jedna odpowiedź!

0*

*W przypadku użytkowników, którzy skorzystali z usługi Mobilnego Wpłatomatu, co najmniej dwa razy, opłata za wpłatę gotówki w Mobilnym Wpłatomacie w kwocie mniejszej niż 1000 zł wynosi 50 zł.

Masz już konto i kartę płatniczą
w Idea Banku?

Pobierz aplikację lub zadzwoń i zamów Mobilny Wpłatomat!

Nie jesteś Klientem Idea Banku?

Więcej o usłudze

Ściągasz aplikację na swój telefon (Android i iOS), aktywujesz aplikację za pomocą kodu SMS wysłanego przez bank na numer telefonu podany w bankowości internetowej, logujesz się do aplikacji i już możesz zamówić Mobilny Wpłatomat. System poprosi Cię o zarezerwowanie godziny i miejsca, do którego przyjechać ma pojazd Idea Banku.

Trasę wpłatomatu możesz na bieżąco śledzić w telefonie, a o jego dotarciu na miejsce zostaniesz powiadomiony przez SMS i komunikat z aplikacji lub telefonicznie.

Gdy podejdziesz do samochodu, otworzy się szyba, za którą jest wpłatomat. Działa dokładnie tak samo jak urządzenia stacjonarne. Wkładasz kartę, wybierasz kwotę, następnie wpłacasz gotówkę i odbierasz potwierdzenie.

Środki na rachunku bankowym księgowane są w czasie do 30 minut.

Mobilne Wpłatomaty można spotkać już w 20 miastach w całej Polsce na ulicach Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Poznania, aglomeracji śląskiej, Łodzi, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Szczecina, Lublina, Rzeszowa, Olsztyna, Białegostoku, Bydgoszczy, Torunia, Radomia, Kielc, Częstochowy, Opola – ale już myślimy o rozszerzeniu usługi na kolejne miasta.

Sprawdź, gdzie możesz zamówić Mobilny Wpłatomat już dzisiaj – aktualna dostępność usługi.

Podpowiedz nam, w którym mieście powinien pojawić się kolejny Mobilny Wpłatomat - zagłosuj na swoje miasto!

Pojazdy Idea Banku są dostępne od poniedziałku do piątku - wyjeżdżają w trasę o 8:20 i są do Twojej dyspozycji aż do godziny 21:20.

Ile to wszystko kosztuje? Nic! W Idea Banku nie pobieramy opłat ani prowizji za wpłacanie środków do Mobilnego Wpłatomatu pod warunkiem, że korzystasz z usługi zgodnie z Regulaminem.

Usługa „Mobilny Wpłatomat” („Usługa”) świadczona jest przez Idea Bank S.A („Bank”). Z Usługi polegającej na wpłacie lub wypłacie gotówki (jeżeli Bank umożliwi taką funkcjonalność w Mobilnym Wpłatomacie) przy użyciu Karty za pomocą urządzenia wbudowanego w pojazd, może skorzystać klient Banku („Użytkownik”) w rozumieniu „Regulaminu korzystania z usługi Mobilnego Wpłatomatu” („Regulamin”). Zamawianie i korzystanie z Usługi odbywa się za pomocą Bankowości Telefonicznej bądź zainstalowanej na Urządzeniu, aktywowanej Aplikacji „mobilny wpłatomat”, na zasadach i warunkach przewidzianych w Regulaminie. W przypadku Użytkowników, którzy skorzystali z usługi Mobilnego Wpłatomatu, co najmniej dwa razy, opłata za wpłatę gotówki w Mobilnym Wpłatomacie w wysokości nie mniejszej niż 1000 zł wynosi 0 zł, a w przypadku wpłaty mniejszej niż 1000 zł wynosi 50 zł. „Regulamin korzystania z usługi Mobilnego Wpłatomatu” dostępny jest na stronie internetowej www.ideabank.pl. W ramach Usługi, Bank umożliwia także dokonywanie wpłat zamkniętych za pośrednictwem Mobilnego Wpłatomatu z wbudowanym modułem wrzutni („Wpłaty Zamknięte”). Wpłaty Zamknięte mogą być dokonywane w formie gotówki przez Posiadacza Rachunku na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy bądź przez Użytkownika Karty na rachunek rozliczeniowy, prowadzony przez Bank w złotych polskich. Wpłata zamknięta może być dokonana wyłącznie w bezpiecznej kopercie udostępnionej Posiadaczowi Rachunku / Użytkownikowi Karty przez Bank w banknotach w złotych polskich oraz w formie gotówki w bilonie. Szczegóły dotyczące Wpłat Zamkniętych zawarte są dla Posiadaczy Rachunków – w „Regulaminie prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank SA dla klientów indywidualnych”, dla Użytkowników Karty natomiast w „Regulaminie prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Banku S.A. dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą” bądź w „Regulaminie prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Banku S.A. dla jednostek organizacyjnych”, dostępnych na stronie internetowej www.ideabank.pl.

© 2015 Google Inc. All rights reserved. Google and the Google Logo are registered trademarks of Google Inc. Appstore: Apple and the Apple logo are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. App Store is a service mark of Apple Inc. 22 462 80 28 – Koszt połączenia wg taryfy operatora