Kantor

Kantor

Jeśli przeprowadzasz transakcje w euro lub po prostu jesteś zainteresowany ich wymianą, już teraz możesz to zrobić w pełni online. Sprawdź nasz intuicyjny system i ciesz się możliwością wymiany euro na korzystnych warunkach z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

Atrakcyjny kurs wymiany euro

0 zł za otwarcie
i prowadzenie konta IDEALNEGO

Natychmiastowa realizacja transakcji
wymiany walut

Korzystne opłaty za
przelewy SEPA/EuroElixir

Interesuje Cię wymiana walut? Nie chcesz czekać kilku godzin na zaksięgowanie środków, a do tego chcesz, żeby Twoje środki były bezpieczne? Skorzystaj z naszego Kantoru! Dzięki kursom ustalanym na podstawie aktualnych zmian i sytuacji na rynku międzybankowym, już teraz możesz wymienić euro na korzystnych warunkach. Przez Internet możesz m.in. założyć rachunek walutowy, wybrać aktualny kurs i zawrzeć transakcję. Wszystkie transakcje są w pełni zabezpieczone.

 

Kantor dostępny jest po zalogowaniu do Bankowości Internetowej Idea Cloud, za pośrednictwem której można zawierać transakcje i składać dyspozycje.

  • Godziny pracy Kantoru: 8:00-17:00 (poza godzinami pracy usługa jest niedostępna)
  • Wymiana euro po atrakcyjnym kursie
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta IDEALNEGO
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta walutowego
  • Natychmiastowa realizacja transakcji wymiany między rachunkami w Idea Banku
  • Limity transakcji wymiany walut: szczegóły znajdują się w Regulaminie Kantoru Walutowego

 

Pobierz informacje PDF

Jeśli już jesteś naszym Klientem i posiadasz dostęp do Bankowości Internetowej Idea Cloud oraz konto IDEALNE - wniosek o KANTOR możesz złożyć po zalogowaniu do bankowości, wybierając w lewym menu zakładkę „Kantor”. Składając wniosek możesz jednocześnie zawnioskować o otwarcie rachunku w euro. Po złożeniu wniosku należy poczekać na wygenerowanie dokumentów – może to zająć około minuty. Umowy gotowe do zaakceptowania znajdziesz w Centrum Informacji.
Jeśli nie posiadasz dostępu do Bankowości Internetowej Idea Cloud, wypełnij prosty wniosek online o KANTOR. Jednocześnie otworzysz prowadzone za darmo konto IDEALNE oraz konto WALUTOWE. Po złożeniu wniosku należy poczekać na wygenerowanie dokumentów – może to zająć około minuty. Umowy gotowe do zaakceptowania znajdziesz w Centrum Informacji.

Atrakcyjny kurs wymiany euro:

 

EUR
Kantor to usługa dostępna w Bankowości Internetowej Idea Cloud, umożliwiająca dokonywanie Transakcji Wymiany Walut. Kursy zawierają marżę (spread).

Udostępnienie usługi Kantor 0 zł
Korzystanie z usługi Kantor 0 zł
Otwarcie konta IDEALNEGO 0 zł
Prowadzenie konta IDEALNEGO 0 zł
Opłaty za komunikat SMS do autoryzacji zleceń 0 zł

Poznaj korzyści konta IDEALNEGO

0
za otwarcie i prowadzenie
  • Bankowość
  • Aplikacja mobilna
  • Szybkie płatności
  • Wirtualny doradca

Kantor Walutowy (dalej: Kantor) to usługa dostępna w Bankowości Internetowej Idea Cloud umożliwiająca dokonywanie Transakcji Wymiany Walut, przeznaczona dla klientów będących osobami fizycznymi działającymi w charakterze konsumenta lub będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą, niedziałającymi w charakterze konsumenta (dalej: Klient), którzy zawarli z Idea Bank S.A. (dalej: Bank): umowę o korzystanie z usług bankowości elektronicznej; (ii) umowę o Rachunek Oszczędnościowo – Rozliczeniowy lub Rachunek Rozliczeniowy (dalej: Rachunek); (iii) umowę o Kantor Walutowy. Do zawarcia Transakcji Wymiany Walut wymagane jest prowadzenie przez Bank na rzecz Klienta Rachunku w PLN, Rachunku w Walucie Wymienianej oraz Walucie Otrzymanej. Kantor umożliwia dokonywanie Transakcji Wymiany Walut na zasadach określonych w „Regulaminie Kantoru Walutowego w Idea Bank S.A. dla Klientów Indywidualnych” lub „Regulaminie Kantoru Walutowego w Idea Bank S.A. dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą” dostępnych na stronie www.ideabank.pl. Szczegóły dotyczące pobieranych opłat w ramach poszczególnych Rachunków zawarte są w „Tabeli Opłat i Prowizji dla klientów indywidualnych”, „Tabeli Opłat i Prowizji dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą”, „Tabeli Opłat i Prowizji Rachunku Walutowego (prowadzonego w walucie EUR) dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą” dostępnych na www.ideabank.pl. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu cywilnego.