Kariera

Obszar IT

Stale rozwijamy bankowość elektroniczną i tworzymy nowatorskie rozwiązania dedykowane przedsiębiorcom. Możesz wspierać nas w realizacji innowacyjnych projektów technologicznych i dołączyć do Obszaru IT.

Obecnie w naszym obszarze IT jest zatrudnionych ponad 200 specjalistów i ekspertów wyspecjalizowanych m.in. w dziedzinie programowania, administrowania, help desku i zarządzania projektami.

Dołącz do jednego z naszych zespołów w obszarach:

Realizujemy zadania związane z tworzeniem, rozwijaniem i utrzymaniem programów, aplikacji i systemów bankowych. Projektujemy nowe rozwiązania, konfigurujemy i testujemy systemy. Nasza metodologia pracy opiera się na zwinnym podejściu do wytwarzania oprogramowania, transparentności, sprawdzonych i renomowanych narzędziach oraz automatyzacji deploymentu.

Wykonujemy zadania związane z zapewnieniem właściwego funkcjonowania infrastruktury IT. Odpowiadamy za utrzymanie systemów oraz wspomagamy użytkowników na I, II i III linii wsparcia.

Realizujemy zadania związane z definiowaniem metodyk zarządzania projektami IT. Nasz zespół tworzy oraz zarządza portfelem projektów informatycznych oraz określa standardy dla przeprowadzenia wdrożeń w banku.