Oprocentowanie10%

Karta kredytowa Mastercard
wnioskuj przez Internet

 • nawet 60 dni bez odsetek
 • szybko i bez zaświadczeń – decyzja o przyznaniu karty nawet w 5 minut
 • formalności załatwiasz online, bez presji i o dogodnej dla siebie porze

Karta kredytowa dla firm to prosty sposób na zakupy bez dodatkowych kosztów finansowych. Dzięki długiemu, bo liczącemu do 60 dni, okresowi bezodsetkowemu możesz robić zakupy bez płacenia odsetek. Żadna transakcja bezgotówkowa za pomocą karty, która zostanie spłacona zgodnie z cyklem rozliczeniowym, nie będzie oprocentowana.

Karta Idea Banku to także proste zasady spłaty – jeśli po upływie cyklu rozliczeniowego na rachunku pozostanie zadłużenie, to do dokonania spłaty minimalnej wystarczy zwrócić minimum 3% tej wartości (nie mniej niż 15 zł).

Nie płacisz za comiesięczną obsługę karty głównej. Wystarczy, że będziesz aktywnie korzystać z przyznanego limitu, a suma Twoich miesięcznych transakcji bezgotówkowych wyniesie minimum 1000 zł. Jeżeli będzie ona niższa, opłata za obsługę karty wyniesie 0,25% przyznanego limitu kredytu.

Dzięki technologii Mastercard karta kredytowa Idea Banku pozwala na szybkie płatności zbliżeniowe – dopiero transakcje powyżej 50 zł zawsze zatwierdzasz kodem PIN.

Z kartą kredytową Idea Banku możesz też robić zakupy w sklepach internetowych w Polsce i za granicą. Pamiętaj, aby zawsze mieć przy sobie kartę kredytową – wtedy za wszystkie wydatki zapłacisz bez problemu.

Jeżeli na co dzień używasz karty kredytowej, to sam najlepiej wiesz, że płacenie nią jest wygodne i pozwala zaoszczędzić czas. Karta Idea Banku należy do kart biznesowych. Dzięki niej zapłacisz za bieżące wydatki firmy, m.in. za zakupy, bilety lub lunche biznesowe. Kredytowa karta płatnicza to rzecz, bez której coraz więcej przedsiębiorców nie wyobraża sobie prowadzenia biznesu.

Na stronie Idea Banku możesz złożyć wniosek o przyznanie karty Mastercard Business. Sam sprawdź, jakie to proste.

Idea Cloud, dzięki której bez dodatkowych kosztów wystawisz fakturę, sprawdzisz prognozowane przepływy pieniężne i przechowasz dokumenty w bezpiecznym wirtualnym sejfie.

 • Limit kredytowy na karcie przeznaczony jest dla przedsiębiorców prowadzących indywidualną działalność gospodarczą
 • W ramach Obrotomierza możesz uzyskać maksymalny limit kredytowy na karcie do 50 000 zł
 • Minimalna wartość limitu kredytowego to 1 000 zł
 • Okres kredytowania to 36 miesięcy z możliwością przedłużenia
 • Okres bezodsetkowy wynosi do 60 dni
 • W serwisie Obrotomierz w ramach indywidualnej oferty otrzymujesz wstępną ofertę z możliwą kwotą finansowania
 • Do uzyskania wstępnej oferty potrzebne będzie przygotowanie wyciągów za ostatnie 6 miesięcy z rachunków firmowych i osobistych, dodatkowo do ich potwierdzenia Bank poprosi Cię o przedstawienie PIT lub wyciągu z KPiR/ Ewidencji przychodów za poprzedni oraz bieżący rok zanim podejmie ostateczną decyzję o przyznaniu kredytu
 • Kredyt zostanie uruchomiony, gdy uzyskasz pozytywną ocenę kredytową i zawrzesz umowę kredytową w formie pisemnej
 • Minimalna spłata to 3% bieżącego zadłużenia, jednak nie mniej niż 15 zł. Spłata może być również jednorazowa po zakończeniu okresu rozliczeniowego
 • Do uzyskania wstępnej oferty potrzebne będzie przygotowanie wyciągów za ostatnie 6 miesięcy z rachunków firmowych i osobistych, dodatkowo do ich potwierdzenia Bank poprosi Cię o przedstawienie PIT lub wyciągu z KPiR/ Ewidencji przychodów za poprzedni oraz bieżący rok zanim podejmie ostateczną decyzję o przyznaniu kredytu
 • Złóż wniosek u doradcy Idea Banku lub przez Internet, korzystając ze strony obrotomierz.ideabank.pl
 • Przygotujemy dla Ciebie wstępną decyzję kredytową
 • W oddziale banku lub innym wskazanym miejscu w dogodnym dla Ciebie terminie podpisujesz umowę kredytową.
 • Opłata miesięczna za obsługę karty: 0 zł (pod warunkiem wykonania co miesiąc transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę nie niższą niż 1 000 zł. W przypadku dokonania płatności bezgotówkowych na niższą kwotę opłata miesięczna wynosi 0,25% przyznanego limitu)
 • Opłata roczna za wydanie i obsługę karty dodatkowej: 0 zł
 • Opłata za wypłatę środków z bankomatu w kraju: 6%, ale nie mniej niż 10 zł
 • Opłata za wypłatę środków z bankomatu za granicą: 6%, ale nie mniej niż 10 zł
 • Opłata za przelew z rachunku karty: 6% od kwoty przelewu
 • Opłata za wydanie karty: 4,99% od wysokości przyznanego limitu
 • Oprocentowanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych: 10%
 • Usługa wpłatomatu za 0 zł
O technologii

Płatności zbliżeniowe to wygodna alternatywa dla transakcji gotówkowych. Dzięki nim możesz błyskawicznie zapłacić kartą bez podawania jej sprzedawcy. Transakcji zbliżeniowej dokonuje się poprzez zbliżenie karty do czytnika. Podczas realizacji płatności kartę powinieneś zbliżyć do czytnika dopiero po wyświetleniu kwoty płatności. Niektóre transakcje realizowane są w trybie tzw. offline. Oznacza to, ze kwota transakcji może być pobrana z konta w późniejszym terminie, np. po kilku dniach. Płatności powyżej 50 zł są chronione kodem PIN. Za granicą limit płatności zbliżeniowych dla których transakcje zbliżeniowe chronione są kodem PIN zmienia się w zależności od kraju, np. w strefie euro wynosi 20 EUR, w Wielkiej Brytanii 10 GBP, a w Stanach Zjednoczonych 25 USD.
Dzienny limit dotyczący liczby transakcji zbliżeniowych dla których PIN nie jest wymagany wynosi max 5. Każda kolejna transakcja wykonana w danym dniu ze względów bezpieczeństwa wymagać będzie wpisania kodu PIN lub złożenia podpisu na dowodzie transakcji.


Bezpieczeństwo

Przy płatnościach dokonywanych zbliżeniowo, tak jak w wypadku każdej innej transakcji z użyciem karty, zachowane zostają wszelkie standardy bezpieczeństwa kart wydawanych przez bank. Bezpieczeństwo wszystkich transakcji dokonywanych za pomocą narzędzi płatniczych MasterCard gwarantowane jest przez organizację płatniczą MasterCard. Transakcja dokonana przy użyciu technologii zbliżeniowej ma zagwarantowany taki sam poziom bezpieczeństwa jak transakcja wykonywana standardową kartą mikroprocesorową – chip wbudowany w kartę korzysta z takich samych technik szyfrowania zarówno przy transakcjach zbliżeniowych, jak i przy tradycyjnych oraz generuje dynamiczne dane (podpis komunikatu), unikalne dla każdej transakcji. W przypadku stwierdzenia zakupów bez autoryzacji właściciel karty powinien skontaktować się telefonicznie ze swoim bankiem, aby uzyskać dalszą pomoc. Nośnik zbliżeniowy można zablokować kontaktując się z infolinią Idea Banku pod numerem 22 101 10 10 lub 801 999 111.

Loteria „Zasmakuj piękna świata” – Korzystaj ze wszystkich zalet kart MasterCard

Każdy z nas poszukuje w życiu wyjątkowych doświadczeń. Dlatego MasterCard oferuje Ci możliwość wygrania wysmakowanej podróży lub udziału w warsztatach kulinarnych. Płać z MasterCard® - kartą lub telefonem, rejestruj swoje transakcje i wygrywaj nagrody! Loteria trwa od 01.12.2015 do 29.02.2016 Informacje o promocji dostępne na: www.mastercard.pl


Priceless Cities

Priceless Cities to program o globalnym zasięgu, który oferuje posiadaczom kart MasterCard dostęp do unikatowych ofert i wydarzeń w wybranych kilkudziesięciu miastach świata, m.in. w Londynie, Rzymie, Nowym Jorku, czy Rio de Janeiro. Program został wdrożony w 2011 roku. Od grudnia 2015 jest dostępny również dla polskich Klientów. Informacje o promocji dostępne na: www.priceless.com–strona przygotowana wyłącznie w języku angielskim. Dopasowanie do rynku odbywa się zgodnie z IP – https://www.priceless.com/en-us/tourist/PL/europe/region.html

O usłudze

Usługa 3D – Secure to dodatkowy standard zabezpieczający płatności internetowe poprzez dodatkową weryfikację wykorzystującą bezpieczny protokół przyjęty przez organizację MasterCard (MasterCard SecureCode). Podczas płatności kartą w sklepie internetowym zostaniesz dodatkowo poproszony o wpisanie kodu autoryzacji, który otrzymasz na telefon komórkowy w formie SMS. Usługa 3D - Secure jest bezpłatna i zostanie aktywowana automatycznie. Dzięki niej zyskujesz szybkie i bezpieczne transakcje bez ponoszenia dodatkowych kosztów dzięki dodatkowej autoryzacji.

Jak dbamy o bezpieczeństwo

Idea Bank
Maskowane hasło dostępu
Idea Bank
Szyfrowane połączenie https
Idea Bank
Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS
Idea Bank
Wiadomości wysyłane
z podpisem elektronicznym


Obrotomierz to serwis internetowy Idea Bank S.A., który umożliwia Klientowi wnioskowanie online o kredyt, skierowany do przedsiębiorców w rozumieniu Ustawy z dnia 6 marca 2018 roku Prawo przedsiębiorców tj. osób fizycznych – wykonujących działalność gospodarczą. W ramach Obrotomierza Bank może zaoferować: Kredyt Obrotowy Ratalny do 400 000 zł w wariancie bez zabezpieczenia, Limit w Rachunku do 500 000 zł w wariancie bez zabezpieczenia oraz Kartę Kredytową z limitem do 50 000 zł również bez zabezpieczeń. W ramach Obrotomierza dostępne są również kredyty „Obrotowy Fair” do 400 000 zł w wariancie bez odsetek oraz bez zabezpieczenia, w którym Klient w całym okresie kredytowania spłaca raty kapitałowe oraz ponosi koszty prowizji (z zastrzeżeniem, że całkowita kwota tych kredytów, zawierająca wszystkie koszty okołokredytowe, nie może przekroczyć 400 000 zł). Dodatkowo nowi i aktualni klienci za pośrednictwem Obrotomierza mogą skorzystać z oferty „Kredytu Fair” stanowiącego kredyt w formie linii kredytowej w rachunku do 500 000 zł. Kredyt z decyzją online rozumiany jest jako proces, w którym przygotowywana jest wstępna oferta produktowa online. W ramach oferty produktowej Bank proponuje możliwą kwotę finansowania z zastrzeżeniem, że maksymalna kwota finansowania w wariancie bez zabezpieczeń nie może przekroczyć 500 000 zł. W ramach tej kwoty, Klient może rozdysponować proponowaną kwotę finansowania na wybrane przez siebie produkty. Bank podejmuje decyzję o przyznaniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny ryzyka kredytowego, uwzględniając zdolność kredytową do obsługi zobowiązania. Warunkiem uruchomienia przez Bank każdego kredytu oferowanego w ramach Obrotomierza jest zawarcie umowy kredytowej. Środki mogą zostać przekazane przez Bank po podpisaniu umowy przez wszystkie strony i pozytywnej jej weryfikacji, nawet tego samego dnia. Szczegółowe warunki uzyskania każdego z produktów dostępnych w ramach Obrotomierza, w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji, dostępne są na stronie internetowej www.ideabank.pl oraz w oddziałach Idea Bank S.A. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu cywilnego.

22 276 22 74
Koszt zgodny z taryfą operatora

Zapytaj o kredyt