Oprocentowanie10%

Karta kredytowa
z decyzją online

 • nawet 60 dni bez odsetek
 • formalności załatwiasz online, bez presji i o dogodnej dla siebie porze
 • szybko i bez zaświadczeń – decyzja o przyznaniu karty nawet w 5 minut

Co otrzymujesz w pakiecie?

Stały dostęp do gotówki

 

Idea Cloud – platforma
do zarządzania firmą

Szczegóły

Mobilny wpłatomat- usługa odbioru gotówki

Szczegóły

Nielimitowany dostęp
do coworku Idea Hub

Szczegóły

Karta kredytowa to prosty sposób na zakupy bez dodatkowych kosztów finansowych - dzięki długiemu, bo liczącemu do 60 dni okresowi bezodsetkowemu możesz robić zakupy bez płacenia odsetek. Każda transakcja bezgotówkowa, która zostanie spłacona zgodnie z cyklem rozliczeniowym karty, nie będzie oprocentowana.

Karta Idea Banku to także proste zasady spłaty: jeśli po upływie cyklu rozliczeniowego na rachunku pozostanie zadłużenie, to do dokonania spłaty minimalnej wystarczy zwrócić minimum 3% tej wartości (nie mniej niż 15 zł).

Nie płacisz za wydanie karty ani za comiesięczną obsługę karty głównej – wystarczy, że będziesz aktywnie korzystać z przyznanego limitu, a suma Twoich miesięcznych transakcji bezgotówkowych wyniesie minimum 1 000 zł.

Dzięki technologii MasterCard PayPass karta kredytowa Idea Banku pozwala na szybkie płatności zbliżeniowe - dopiero transakcje powyżej 50 zł zawsze zatwierdzasz kodem PIN.

Z kartą kredytową Idea Banku możesz też robić zakupy w sklepach internetowych w Polsce i za granicą.

 

 

Wraz z kartą kredytową otrzymasz rachunek firmowy z dostępem do innowacyjnej platformy do zarządzania firmą Idea Cloud, dzięki której bez dodatkowych kosztów wystawisz fakturę, sprawdzisz prognozowane przepływy pieniężne i przechowasz dokumenty w bezpiecznym wirtualnym sejfie.

Wraz z Idea Cloud uzyskasz dostęp do Idea Hub - sieci placówek bankowych, które tak naprawdę są centrum coworkingowym z bezpłatnym WiFi, darmową kawą i sprzętami biurowymi.

Posiadając konto z Idea Cloud możesz pobrać aplikację do zamawiania Mobilnego Wpłatomatu, który przyjedzie po odbiór Twojej gotówki pod wskazany przez Ciebie adres.

 • Limit kredytowy na karcie przeznaczony jest dla przedsiębiorców prowadzących indywidualną działalność gospodarczą
 • W ramach Obrotomierza możesz uzyskać maksymalny limit kredytowy na karcie do 50 000 zł
 • Minimalna wartość limitu kredytowego to 1 000 zł
 • Okres kredytowania to 36 miesięcy z możliwością przedłużenia
 • Okres bezodsetkowy wynosi do 60 dni
 • W serwisie Obrotomierz w ramach indywidualnej oferty otrzymujesz wstępną ofertę z możliwą kwotą finansowania
 • Do uzyskania wstępnej oferty kredytowej niezbędna jest rejestracja w serwisie Obrotomierz na obrotomierz.ideabank.pl i przesłanie historii Twoich rachunków firmowych lub osobistych z ostatnich 6 miesięcy w formie wyciągów z konta w plikach PDF. Historia nie podlega archiwizacji i nie jest przechowywana przez Idea Bank. W systemie należy również podać dane osobowe, kontaktowe oraz NIP firmy.
 • Kredyt zostanie uruchomiony, gdy uzyskasz pozytywną ocenę kredytową i zawrzesz umowę kredytową w formie pisemnej
 • Minimalna spłata to 3% bieżącego zadłużenia, jednak nie mniej niż 15 zł. Spłata może być również jednorazowa po zakończeniu okresu rozliczeniowego
 • Przygotuj historię z ostatnich 6 miesięcy ze swoich kont firmowych i osobistych w postaci plików PDF
 • Złóż wniosek na stronie obrotomierz.ideabank.pl, dołącz wyciągi
 • W ciągu kilku minut otrzymasz wstępną propozycję z możliwą kwotą finansowania
 • Umowę podpiszesz w dogodnym dla siebie momencie
 • Opłata miesięczna za obsługę karty: 0 zł (pod warunkiem wykonania co miesiąc transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę nie niższą niż 1 000 zł. W przypadku dokonania płatności bezgotówkowych na niższą kwotę opłata miesięczna wynosi 0,25% przyznanego limitu)
 • Opłata roczna za wydanie i obsługę karty dodatkowej: 0 zł
 • Opłata za wypłatę środków z bankomatu w kraju: 6%, ale nie mniej niż 10 zł
 • Opłata za wypłatę środków z bankomatu za granicą: 6 proc., ale nie mniej niż 10 zł
 • Opłata za przelew z rachunku karty: 6% od kwoty przelewu
 • Oprocentowanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych: 10% (oprocentowanie zmienne jednak nie więcej niż 4-krotność stopy kredytu lombardowego)
 • Usługa wpłatomatu za 0 zł
 

Jak dbamy o bezpieczeństwo

Maskowane hasło dostępu
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Szyfrowane połączenie https
Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS
Wiadomości wysyłane
z podpisem elektronicznym

 

Przypominamy, aby o wszelkich zauważonych podejrzanych przypadkach niezwłocznie informować Bank poprzez kontakt@ideabank.pl pod numerem tel. 22 101 10 10 (koszt połączenia według taryfy operatora).

OBROTOMIERZ to serwis internetowy Idea Bank S.A., który umożliwia Klientowi wnioskowanie o kredyt online, skierowany do przedsiębiorców w rozumieniu Ustawy z dnia 2 lipca 2004 roku o swobodzie działalności gospodarczej (t. j. Dz. U. z 2013 r., poz. 672 ze zm.), tj. osób fizycznych prowadzących we własnym imieniu działalność gospodarczą, osób fizycznych prowadzących działalność w formie spółki cywilnej oraz spółki prawa handlowego. W ramach OBROTOMIERZA Bank może zaoferować: Kredyt Obrotowy Ratalny do 250 000 zł, Limit w Rachunku Bieżącym do 250 000 zł oraz Kartę Kredytową z limitem do 50 000 zł. Kredyt z decyzją online rozumiany jest jako proces, w którym przygotowywana jest wstępna oferta produktowa online. W ramach wstępnej oferty produktowej Bank proponuje możliwą kwotę finansowania. W ramach tej kwoty, Klient może rozdysponować  proponowaną kwotę finansowania na wybrane przez siebie produkty Warunkiem uruchomienia przez Bank każdego kredytu oferowanego w ramach Obrotomierza jest uzyskanie pozytywnej oceny kredytowej przez Klienta oraz zawarcie umowy kredytowej w formie pisemnej. Szczegółowe warunki uzyskania każdego z dostępnych w ramach OBROTOMIERZA produktu, w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji dostępne są na stronie internetowej www.ideabank.pl oraz w oddziałach Idea Bank S.A. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu Cywilnego.