Oprocentowanie do 2,20%

Lokata NR 1

  • wysokie oprocentowanie do 2,20% w skali roku
  • okres lokaty to 1, 3, 6, 12 lub 24 miesiące
  • kwota lokaty od 500 zł do 1 000 000 zł

Co otrzymujesz w pakiecie?

Atrakcyjne oprocentowanie

Platforma Idea Cloud
z aplikacją mobilną

Szczegóły

Inwestycja do 1 mln zł

Możliwość założenia
lokaty online

Okres Umowy Oprocentowanie w skali roku dostępne w bankowości elektronicznej, mobilnej i telefonicznej Oprocentowanie w skali roku dostępne w oddziałach banku
1 miesiąc 1,90% 1,20% 
3 miesiące 2,10% 1,40% 
6 miesięcy 2,10% 1,50% 
12 miesięcy 2,20% 1,60%
24 miesiące 2,20% 1,70% 

  • Swobodny wybór kwoty lokaty - od 500 zł do 1 000 000 zł
  • Bez zakładania konta

Klienci posiadający konto w Idea Bank mogą założyć lokatę za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Wystarczy zalogować się do systemu i przejść do zakładki z lokatami. Możliwe jest również założenie lokaty poprzez aplikację mobilną.

Jeśli nie posiadasz dostępu do bankowości elektronicznej wystarczy:

  • wypełnić prosty wniosek online
  • dokonać wpłaty środków na numer rachunku, przesłany przez Bank na adres e-mail podany w procesie wnioskowania o lokatę
  • po opłaceniu wniosku i zaksięgowaniu środków na rachunku, lokata zostanie otwarta.

Lokatę można założyć także w dowolnym oddziale Idea Bank. W razie jakichkolwiek problemów związanych z wysłaniem wniosku zapraszamy do kontaktu z infolinią 801 999 111 (opłata zgodna z cennikiem opłat operatora).

Jak dbamy o bezpieczeństwo

Idea Bank
Uwierzytelnienie biometryczne w aplikacji mobilnej
Idea Bank
Szyfrowane połączenie https
Idea Bank
Możliwość powiązania urządzenia zaufanego ze swoim kontem, aby uprościć logowanie
Idea Bank
Unikalny system ochrony IBM Trusteer


Lokata NR 1 (dalej „Lokata”) z oprocentowaniem stałym 1,90% w skali roku dla Lokaty zakładanej na okres 1 miesiąca w bankowości elektronicznej, mobilnej i telefonicznej, z oprocentowaniem stałym 1,20% w skali roku dla Lokaty zakładanej na okres 1 miesiąca w oddziałach Banku, z oprocentowaniem stałym 2,10% w skali roku dla Lokaty zakładanej na okres 3 miesięcy w bankowości elektronicznej, mobilnej i telefonicznej, z oprocentowaniem stałym 1,40% w skali roku dla Lokaty zakładanej na okres 3 miesięcy w oddziałach Banku, z oprocentowaniem stałym 2,10% w skali roku dla Lokaty zakładanej na okres 6 miesięcy bankowości elektronicznej, mobilnej i telefonicznej, z oprocentowaniem stałym 1,50% w skali roku dla Lokaty zakładanej na okres 6 miesięcy w oddziałach Banku, z oprocentowaniem stałym 2,20% w skali roku dla Lokaty zakładanej na okres 12 miesięcy miesiąca w bankowości elektronicznej, mobilnej i telefonicznej, z oprocentowaniem stałym 1,60% w skali roku dla Lokaty zakładanej na okres 12 miesięcy w oddziałach Banku, z oprocentowaniem stałym 2,20% w skali roku dla Lokaty zakładanej na okres 24 miesięcy w bankowości elektronicznej, mobilnej i telefonicznej, z oprocentowaniem stałym 1,70% w skali roku dla Lokaty zakładanej na okres 24 miesięcy w oddziałach Banku. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec Okresu Umownego. Zerwanie Lokaty przed upływem Okresu Umownego skutkuje zwrotem wpłaconych środków pieniężnych w ramach Lokaty. W przypadku zerwania Lokaty przed upływem Okresu Umownego, Idea Bank S.A. nie nalicza ani nie wypłaca odsetek. Minimalna kwota Lokaty to 500 zł, maksymalna to 1 000 000 zł. Zaprezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegóły w Tabeli Oprocentowania aktualnie oferowanych lokat bankowych w PLN dla klientów indywidualnych, dostępnej na stronie www.ideabank.pl.