Prowadzenie 0 zł

Konto IDEALNE
zupełnie darmowe konto

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe
  • 0 zł za dwa pierwsze przelewy natychmiastowe w miesiącu

Co otrzymujesz w pakiecie?

Konto IDEALNE to konto, będące odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, którzy oprócz optymalnej oferty dla przedsiębiorców potrzebują konta osobistego na podobnych zasadach – czyli bez opłat za prowadzenie konta i standardowe przelewy internetowe.

Z dostępnym dla każdego Kontem IDEALNYM nie płacisz za otwarcie i prowadzenie rachunku oraz krajowe przelewy internetowe, które możesz zlecić w innowacyjnej i wygodnej bankowości elektronicznej Idea Cloud. Każdego miesiąca za 0 zł możesz zlecać dwa przelewy natychmiastowe (Express Elixir) i dwa przelewy europejskie (SEPA/ EuroElixir).

Nie pobieramy opłat za wydanie debetowej karty płatniczej do konta ani miesięcznej opłaty za jej obsługę. Karta przyda się także do darmowego wypłacania gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz korzystania z ponad dwóch tysięcy darmowych wpłatomatów sieci Euronet.


 

 

Dla każdego posiadacza Konta IDEALNEGO przygotowaliśmy pakiet usług dostępnych w ramach innowacyjnego systemu bankowości elektronicznej – Idea Cloud. To dopasowane do Twoich potrzeb oferty oszczędnościowe, m.in.:
  • Konto ZOŚKA wspierające długoterminowe oszczędzanie z atrakcyjnym, bo wynoszącym nawet 2,25% w skali roku zyskiem.
  • Konto ZYSKOWNE oferujące oprocentowanie środków nawet do 2,20% w skali roku przy określonych kwotach zdeponowanych na koncie.
  • Wypełnij wniosek na stronie ideabank.pl, zadzwoń pod numer infolinii 22 276 22 76 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) albo odwiedź nasz oddział
  • Wybierz sposób zawarcia umowy i weryfikacji tożsamości (z wykorzystaniem przelewu identyfikacyjnego z innego banku, kurierem, lub w oddziale banku)
  • Na stronie ideabank.pl zaloguj się do bankowości internetowej i korzystaj ze swojego nowego konta
• Otwarcie i prowadzenie Konta IDEALNEGO: 0 zł
• Wydanie debetowej karty płatniczej: 0 zł
• Miesięczna opłata za debetową kartę płatniczą: 0 zł


Jak dbamy o bezpieczeństwo

Idea Bank
Maskowane hasło dostępu
Idea Bank
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Idea Bank
Szyfrowane połączenie https
Idea Bank
Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS
Idea Bank
Wiadomości wysyłane
z podpisem elektronicznym

 

Przypominamy, aby o wszelkich zauważonych podejrzanych przypadkach niezwłocznie informować Bank poprzez kontakt@ideabank.pl lub pod numerem tel. 22 276 22 76 (koszt połączenia według taryfy operatora).

Rachunek Oszczędnościowo – Rozliczeniowy „Konto Idealne” (dalej „Rachunek”) przeznaczony jest dla osób fizycznych będących konsumentami. Opłata za otwarcie Rachunku wynosi 0 PLN. Miesięczna opłata za prowadzenie Rachunku wynosi 0 PLN. Opłata za wydanie debetowej karty płatniczej do Rachunku wynosi 0 PLN. Opłata za prowadzenie debetowej karty płatniczej wynosi 0 PLN. Opłata za korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce wynosi 0 PLN. Przez przelew standardowy należy rozumieć przelew między rachunkami prowadzonymi w Idea Bank S.A. oraz przelew krajowy dokonany na rachunek w innym banku w kraju w systemie ELIXIR za pośrednictwem Bankowości Internetowej. Szczegóły dotyczące pobieranych opłat w ramach Rachunku zawarte są w „Tabeli Opłat i Prowizji Konto Idealne” dostępnej na www.ideabank.pl.