Oprocentowanie od 4,75%

Kredyt deweloper
finansowanie dla małych i dużych deweloperów

 • finansowanie dla małych i dużych deweloperów
 • kredytowanie do 80% inwestycji
 • indywidualne podejście do oceny zdolności kredytowej

Odważne inwestycje wymagają specjalnego wsparcia, dlatego przygotowaliśmy ofertę dla firm deweloperskich. Z nami zrealizujesz inwestycje w nieruchomości – budynki mieszkalne oraz komercyjne. Kredyt DEWELOPER przeznaczony jest dla dużych oraz małych deweloperów.

Analizę kredytową przeprowadzamy w oparciu o wycenę rentowności przedsięwzięcia, dlatego dokładnie analizujemy biznesplany Klientów. Dzięki takiemu podejściu możemy zaoferować nawet 80-procentowe finansowanie Twojej inwestycji. Całą procedurę przeprowadzamy szybko i efektywnie. Decyzję kredytową otrzymasz po analizie wniosku. Kwoty kredytu ustalane są indywidualnie.

Kredyt DEWELOPER może być też przeznaczony na inne cele, w tym na refinansowanie innych inwestycji w nieruchomości czy nabycie akcji i/lub udziałów innych przedsiębiorstw, które w aktywach mają nieruchomości pod zabudowę, budynki mieszkalne lub usługowe w trakcie realizacji.

Z kredytem dla deweloperów Twoja firma może rozwinąć skrzydła. Pomożemy Ci w realizacji odważnych pomysłów.

W swojej ofercie posiadamy również mieszkaniowe rachunki powiernicze umożliwiające obsługę sprzedażową inwestycji. Wszystkie potrzebne rozwiązania znajdziesz więc w jednym miejscu!

 • Cel kredytowania: realizacja inwestycji deweloperskich związanych z nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi
 • Maksymalna kwota kredytu: jest ustalana indywidualnie
 • Staż działalności firmy: zaledwie od 12 miesięcy, a w przypadku spółek celowych nawet od pierwszego dnia jej działalności
 • Okres kredytowania: do 5 lat (inwestycja na sprzedaż) / do 10 lat (inwestycja na wynajem)
 • Spłata kredytu: w ratach równych lub malejących
 • Złóż wniosek kontaktowy na stronie ideabank.pl
 • Doradca umówi się z Tobą na spotkanie, w trakcie którego omówicie biznesplan przedsięwzięcia. Następnie otrzymasz informację o niezbędnych dokumentach i formalnościach
 • Podpisujesz umowę w Banku, a pieniądze nawet w dniu pozytywnej weryfikacji umowy kredytowej trafiają na docelowy rachunek
 • Prowizja: ustalana indywidualnie
 • Oprocentowanie: marża Banku + WIBOR 3M

Jak dbamy o bezpieczeństwo

Idea Bank
Maskowane hasło dostępu
Idea Bank
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Idea Bank
Szyfrowane połączenie https
Idea Bank
Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS
Idea Bank
Wiadomości wysyłane
z podpisem elektronicznym

 

Przypominamy, aby o wszelkich zauważonych podejrzanych przypadkach niezwłocznie informować Bank poprzez kontakt@ideabank.pl lub pod numerem tel. 22 276 22 76 (koszt połączenia według taryfy operatora).

„Kredyt Deweloper” skierowany deweloperów i innych podmiotów realizujących inwestycje na sprzedaż bądź na wynajem dla osób/podmiotów trzecich. Bank podejmuję decyzję o przyznaniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny ryzyka kredytowego, uwzględniając zdolność kredytową do obsługi zobowiązania. Szczegóły oferty "Kredytu Deweloper" w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji oraz określone przez Bank warunki uzyskania kredytu, dostępne są w oddziałach Idea Bank S.A. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu cywilnego.