Prowizja od1,99%

Kredyt dla Profesjonalistów z decyzją online

 • kredyt obrotowy ratalny do 500 000 zł bez zabezpieczeń
 • szybka decyzja online, bez konieczności wizyty w oddziale
 • środki nawet tego samego dnia
W Idea Banku osoby wykonujące wolne zawody mogą liczyć na więcej! Największym atutem oferty jest wysoka kwota, bo nawet 500 tys. zł. Kredyt Obrotowy Ratalny dla Profesjonalistów z decyzją online to wygodny sposób finansowania inwestycji oraz bieżących wydatków. O kredyt możesz wnioskować przez Internet, bez konieczności wizyty w oddziale. Środki możesz mieć na koncie nawet w dniu pozytywnej weryfikacji umowy. Do przyznania kredytu nie wymagamy zaświadczeń z Urzędu Skarbowego i ZUS-u. Kredyt Obrotowy Ratalny dla Profesjonalistów to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących działalność, które potrzebują środków szybko i chcą mieć wygodny do nich dostęp.

Segment Profesjonalistów w Idea Bank to osoby prowadzące działalność gospodarczą w branżach:

 • komornik sądowy,
 • notariusz,
 • adwokat,
 • radca prawny,
 • lekarz o specjalizacji ogólnej,
 • lekarz specjalista,
 • lekarz stomatologii,
 • lekarz weterynarii
Dzięki unikalnemu systemowi Obrotomierz decyzję kredytową otrzymasz w kilka minut, bez wychodzenia z domu. Aby uzyskać kredyt dla firm z decyzją online zamiast zaświadczeń z urzędów wystarczy nam historia z Twoich firmowych kont bankowych za ostatnie sześć miesięcy.

W serwisie Obrotomierz, wraz z kredytem obrotowym ratalnym, możesz uzyskać również limit w rachunku bieżącym i kartę kredytową. Ale to nie wszystko - udostępniamy więcej produktów i rozwiązań, których raczej nie znajdziesz w innych bankach. Wraz z kredytem otrzymasz rachunek z kartą debetową, dzięki której będziesz mógł wpłacać i wypłacać środki w Mobilnym Wpłatomacie – wpłatomat zamówisz przez intuicyjną aplikację mobilną. Dzięki niemu nie musisz jeździć z utargiem do banku czy nocnej wrzutni. Dodatkowo w ramach konta uzyskasz bankowość elektroniczną Idea Cloud, w ramach której wystawisz fakturę kontrahentom, bezpiecznie przechowasz dokumenty i dane partnerów biznesowych. Z centrum dowodzenia firmą możesz korzystać w dowolnym miejscu - w Polsce, za granicą, w tramwaju czy też w trakcie zakupów.
Gdy będziesz miał ochotę popracować w bezpłatnym coworkingu Idea Hub, wystarczy, że podasz w trakcie wizyty swój login do bankowości, a uzyskasz dostęp do darmowego wifi, bezpłatnej kawy i urządzeń biurowych, również bez opłat. W Idea Hub spotkasz się też z kontrahentem lub skorzystasz z salki konferencyjnej.
 • Kredyt Obrotowy Ratalny dla Profesjonalistów z decyzją online uzyskany z pomocą Obrotomierza przeznaczony jest dla przedsiębiorców wykonujących wolne zawody w branżach:
- komornik sądowy,
- notariusz,
- adwokat,
- radca prawny,
- lekarz o specjalizacji ogólnej,
- lekarz specjalista,
- lekarz stomatologii,
- lekarz weterynarii

 • W ramach Obrotomierza możesz uzyskać kredyt obrotowy ratalny do 500 000 zł bez zabezpieczeń
 • Okres kredytowania nawet do 96 miesięcy, minimalna kwota kredytu obrotowego 5 000 zł
 • W serwisie Obrotomierz w ramach przygotowanej oferty otrzymujesz wstępną propozycję z możliwą kwotą finansowania
 • Do uzyskania możliwej kwoty kredytu niezbędna jest rejestracja w systemie Obrotomierz i udostępnienie Twoich rachunków z ostatnich 6 miesięcy. Dodatkowo  bank poprosi Cię o przedstawienie PIT lub wyciągu z KPiR/ Ewidencji przychodów za poprzedni rok oraz wyciągu z KPiR/ Ewidencji przychodów za rozliczone miesiące bieżącego roku zanim podejmie ostateczną decyzję o przyznaniu kredytu.
 • Przygotuj wyciągi za ostatnie 6 miesięcy z rachunków firmowych i osobistych. Bank poprosi Cię także o przedstawienie PIT lub wyciągu z KPiR/ Ewidencji przychodów za poprzedni rok oraz wyciągu z KPiR/ Ewidencji przychodów za rozliczone miesiące bieżącego roku zanim podejmie ostateczną decyzję o przyznaniu kredytu
 • Złóż wniosek przez Internet, korzystając ze strony obrotomierz.ideabank.pl. Możesz też to zrobić u Doradcy w oddziale banku.
 • Przygotujemy dla Ciebie wstępną decyzję kredytową.
 • W oddziale banku lub innym wskazanym miejscu w dogodnym dla Ciebie terminie podpisujesz umowę kredytową.
 • Rachunek i kredyt uruchamiany jest nawet tego samego dnia, w którym następuje pozytywna weryfikacja umowy kredytowej.
 • Prowizja za rozpatrzenie wniosku: 0 zł
 • Prowizja za udzielenie kredytu: 1,99% - 2,99%

Jak dbamy o bezpieczeństwo

Idea Bank
Maskowane hasło dostępu
Idea Bank
Szyfrowane połączenie https
Idea Bank
Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS
Idea Bank
Wiadomości wysyłane
z podpisem elektronicznym


Obrotomierz to serwis internetowy Idea Bank S.A., który umożliwia Klientowi wnioskowanie o kredyt online, skierowany do przedsiębiorców w rozumieniu Ustawy z dnia 2 lipca 2004 roku o swobodzie działalności gospodarczej (tj. Dz.U. 2016 poz. 1829), tj. osób fizycznych, osób prawnych i jednostek organizacyjnych niebędących osobami prawnymi, którym ustawa przyznaje zdolność prawną – wykonujących we własnym imieniu działalność gospodarczą, jak również wspólników spółki cywilnej w zakresie wykonywanej przez nich działalności gospodarczej. W ramach Obrotomierza Bank może zaoferować: Kredyt Obrotowy Ratalny do 400 000 zł w wariancie bez zabezpieczenia, Limit w Rachunku do 500 000 zł w wariancie bez zabezpieczenia oraz Kartę Kredytową z limitem do 50 000 zł również bez zabezpieczeń. W ramach Obrotomierza dostępne są również kredyty „Obrotowy Fair” do 400 000 zł w wariancie bez odsetek oraz bez zabezpieczenia, w którym Klient w całym okresie kredytowania spłaca raty kapitałowe oraz ponosi koszty prowizji (z zastrzeżeniem, że całkowita kwota tych kredytów, zawierająca wszystkie koszty okołokredytowe, nie może przekroczyć 400 000 zł). Dodatkowo nowi i aktualni klienci za pośrednictwem Obrotomierza mogą skorzystać z oferty „Kredytu Fair” stanowiącego kredyt w formie linii kredytowej w rachunku do 500 000 zł. Kredyt z decyzją online rozumiany jest jako proces, w którym przygotowywana jest wstępna oferta produktowa online. W ramach oferty produktowej Bank proponuje możliwą kwotę finansowania z zastrzeżeniem, że maksymalna kwota finansowania w wariancie bez zabezpieczeń nie może przekroczyć 500 000 zł. W ramach tej kwoty, Klient może rozdysponować proponowaną kwotę finansowania na wybrane przez siebie produkty. Bank podejmuje decyzję o przyznaniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny ryzyka kredytowego, uwzględniając zdolność kredytową do obsługi zobowiązania. Warunkiem uruchomienia przez Bank każdego kredytu oferowanego w ramach Obrotomierza jest zawarcie umowy kredytowej. Środki mogą zostać przekazane przez Bank po podpisaniu umowy przez wszystkie strony i pozytywnej jej weryfikacji, nawet tego samego dnia. Adresatem oferty Kredyt Obrotowy Ratalny dla Profesjonalistów może być klient prowadzący działalność gospodarczą w formie: jednoosobowej działalności gospodarczej lub spółki cywilnej lub spółki jawnej lub spółki partnerskiej wykonujący wolny zawód na podstawie uprawnień określonych przepisami prawa w branży: komornik sądowy, notariusz, adwokat, radca prawny, lekarz o specjalizacji ogólnej, lekarz specjalista, lekarz stomatologii, lekarz weterynarii. Szczegółowe warunki uzyskania każdego z produktów dostępnych w ramach Obrotomierza, w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji, dostępne są na stronie internetowej www.ideabank.pl oraz w oddziałach Idea Bank S.A. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu cywilnego.