Oprocentowanie od 6,50%

Kredyt na start
od 1. dnia prowadzenia działalności

 • Wniosek online, bez kolejek i zaświadczeń z urzędów
 • Nawet 350 000 zł w kredycie na start dla firm
 • Od pierwszego dnia prowadzenia działalności
Kredyt NA START w Idea Banku to rozwiązanie dla początkujących i dopiero powstających przedsiębiorstw – o kredyt dla nowej firmy możesz się ubiegać już pierwszego dnia po założeniu działalności. Dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu i długiemu, bo dochodzącemu nawet do 5 lat, okresowi kredytowania zyskujesz wysoki kapitał na rozpoczęcie działalności. Przedsiębiorcy zakładając firmę często wybierają kredyty dla firm jako formę finansowania. Kredyty dla nowych, w tym małych, firm w Idea Banku od kilku lat są dla przedsiębiorców atrakcyjnym źródłem finansowania.

Kredyty dla nowych firm są stworzone po to, aby początkujący przedsiębiorca mógł skupić się na tym, co najważniejsze, a nie na długim i często żmudnym szukaniu dodatkowych środków finansowania. Idea Bank oferując kredyty dla firm stara się trafić do firm z różnym stażem działalności w tym także dla nowych przedsiębiorstw.

Dodatkowo do kredytu m.in. dla małej firmy dostaniesz konto bankowe z innowacyjną platformą do zarządzania firmą Idea Cloud, w której będziesz mógł m.in. wystawić faktury, przechowywać bezpiecznie dokumenty oraz prognozować przepływy pieniężne.

Wiemy jak ważne jest ograniczanie kosztów na początku działalności, dlatego wraz z kontem oferujemy Tobie darmową przestrzeń coworkingową Idea Hub.

Pieniądze, które zarobisz w formie gotówki będziesz mógł bezpłatnie wpłacić w jednym z ponad 1 000 stacjonarnych wpłatomatów w całej Polsce lub zamówić odbiór środków przez Mobilny Wpłatomat, który przyjedzie pod wskazane przez Ciebie miejsce o wybranej przez Ciebie godzinie.

 • Kredyt Na Start przeznaczony jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą na terenie Polski, również wspólników w formie spółek cywilnych, przedstawicieli zawodów zaufania publicznego, spółek prawa handlowego, dla przedsiębiorców zaczynających działalność gospodarczą
 • Minimalna kwota kredytu na start: 10 000 zł (kredyt ratalny)
 • Maksymalna kwota kredytu: 350 000 zł
 • Spłata kredytu: w ratach równych lub malejących
 • Zabezpieczenie kredytu na start dla firm: hipoteka na nieruchomości
 • Złóż wniosek o kredyt w oddziale Idea Banku lub na ideabank.pl
 • W Banku otrzymasz informację o decyzji kredytowej
 • Razem z decyzją kredytową zostaniesz poinformowany o formalnościach, jakie trzeba dopełnić
 • Po weryfikacji wniosku podpisujesz umowę kredytową na wybrany okres kredytowania
 • Prowizja za udzielenie kredytu dla firmy: od 0%
 • Prowizja za gotowość środków (przy limicie kredytowym w rachunku bieżącym): 0%
 • Prowizja za odnowienie / podwyższenie limitu (przy limicie kredytowym w rachunku bieżącym): 2,99%

Jak dbamy o bezpieczeństwo

Idea Bank
Maskowane hasło dostępu
Idea Bank
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Idea Bank
Szyfrowane połączenie https
Idea Bank
Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS
Idea Bank
Wiadomości wysyłane
z podpisem elektronicznym

 

Przypominamy, aby o wszelkich zauważonych podejrzanych przypadkach niezwłocznie informować Bank poprzez kontakt@ideabank.pl lub pod numerem tel. 22 101 10 10 (koszt połączenia według taryfy operatora).

"Kredyt na Start" skierowany jest do przedsiębiorców w rozumieniu Ustawy z dnia 2 lipca 2004r. o swobodzie działalności gospodarczej (tj. Dz.U. 2016 poz. 1829). Bank podejmuję decyzję o przyznaniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny ryzyka kredytowego, uwzględniając zdolność kredytową do obsługi zobowiązania. Szczegóły oferty "Kredyt na Start" w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji oraz określone przez Bank warunki uzyskania kredytu, dostępne są w oddziałach Idea Bank S.A. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu cywilnego.