Oprocentowanie od5,29%

Kredyt inwestycyjny z decyzją online

 • finansowanie do 500 000 zł
 • na cel inwestycyjny m.in. zakup maszyn, remont, modernizacje, wyposażenie, nieruchomości
 • szybka decyzja online, bez konieczności wizyty w oddziale
Kredyt inwestycyjny z decyzją online to finansowanie stworzone dla przedsiębiorców, którzy mają już zdefiniowany i zaplanowany cel inwestycyjny. Jeżeli potrzebujesz pilnie środków na finansowanie to jest to produkt właśnie dla Ciebie. Środki otrzymasz nawet w dniu podpisania umowy.

Uzyskane środki możesz przeznaczyć na cele inwestycyjne związane z prowadzaniem działalności: np. zakup lub modernizacja maszyn i urządzeń, wyposażenie, zakup lub budowa nieruchomości, technologie, realizację kontraktów lub po prostu na poszerzenie profilu działalności.

Dzięki unikalnemu systemowi Obrotomierz decyzję kredytową otrzymasz w kilka minut, bez wychodzenia z domu. Aby uzyskać kredyt inwestycyjny z decyzją online zamiast zaświadczeń z urzędów wystarczy nam historia z Twoich firmowych kont bankowych za ostatnie sześć miesięcy oraz deklaracja celu na jaki przeznaczysz uzyskane środki.

Ale to nie wszystko - udostępniamy więcej produktów i rozwiązań, których raczej nie znajdziesz w innych bankach. Wraz z kredytem otrzymasz rachunek z kartą debetową, dzięki której będziesz mógł wpłacać i wypłacać środki w Mobilnym Wpłatomacie – wpłatomat zamówisz przez intuicyjną aplikację mobilną. Dzięki niemu nie musisz jeździć z utargiem do banku czy nocnej wrzutni. Dodatkowo w ramach konta uzyskasz bankowość elektroniczną Idea Cloud, w ramach której wystawisz fakturę kontrahentom, bezpiecznie przechowasz dokumenty i dane partnerów biznesowych – z centrum dowodzenia firmą możesz korzystać w dowolnym miejscu - w Polsce, za granicą, w tramwaju czy też w trakcie zakupów.

Gdy będziesz miał ochotę popracować w bezpłatnym coworkingu Idea Hub, wystarczy, że podasz w trakcie wizyty swój login do bankowości, a uzyskasz dostęp do darmowego wifi, bezpłatnej kawy i urządzeń biurowych, również bez opłat. W Idea Hub spotkasz się też z kontrahentem lub skorzystasz z salki konferencyjnej.
 • Kredyt Inwestycyjny z decyzją online uzyskany z pomocą Obrotomierza przeznaczony jest dla przedsiębiorców
 • W ramach Obrotomierza możesz uzyskać kredyt inwestycyjny do 500 000 zł
 • Okres kredytowania do 72 miesięcy, minimalna kwota kredytu inwestycyjnego 10 000 zł
 • W serwisie Obrotomierz w ramach przygotowanej oferty otrzymujesz wstępną propozycję z możliwą kwotą finansowania
 • Do uzyskania możliwej kwoty kredytu niezbędna jest rejestracja w systemie Obrotomierz i udostępnienie Twoich rachunków z ostatnich 6 miesięcy
 • Przygotuj wyciągi za ostatnie 6 miesięcy z rachunków firmowych i osobistych, dodatkowo jeżeli prowadzisz działalność ponad 12 mies. bank poprosi Cię o przedstawienie PIT lub wyciągu z KPiR/ Ewidencji przychodów za poprzedni rok zanim podejmie ostateczną decyzję o przyznaniu kredytu
 • Złóż wniosek u doradcy Idea Banku lub przez Internet, korzystając ze strony obrotomierz.ideabank.pl
 • Przygotujemy dla Ciebie wstępną decyzję kredytową
 • W oddziale banku lub innym wskazanym miejscu w dogodnym dla Ciebie terminie podpisujesz umowę kredytową.
 • Rachunek i limit w rachunku uruchamiany jest nawet tego samego dnia, w którym następuje pozytywna weryfikacja umowy kredytowej
 • Prowizja za uruchomienie uzależniona o wybranego wariantu kredytu

Jak dbamy o bezpieczeństwo

Idea Bank
Maskowane hasło dostępu
Idea Bank
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Idea Bank
Szyfrowane połączenie https
Idea Bank
Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS
Idea Bank
Wiadomości wysyłane
z podpisem elektronicznym

 

Przypominamy, aby o wszelkich zauważonych podejrzanych przypadkach niezwłocznie informować Bank poprzez kontakt@ideabank.pl lub pod numerem tel. 22 101 51 70 (koszt połączenia według taryfy operatora).

Obrotomierz to serwis internetowy Idea Bank S.A., który umożliwia Klientowi wnioskowanie o kredyt online, skierowany do przedsiębiorców w rozumieniu Ustawy z dnia 2 lipca 2004 roku o swobodzie działalności gospodarczej (tj. Dz.U. 2016 poz. 1829), tj. osób fizycznych, osób prawnych i jednostek organizacyjnych niebędących osobami prawnymi, którym ustawa przyznaje zdolność prawną – wykonujących we własnym imieniu działalność gospodarczą, jak również wspólników spółki cywilnej w zakresie wykonywanej przez nich działalności gospodarczej. W ramach Obrotomierza Bank może zaoferować: Kredyt Obrotowy Ratalny do 300 000 zł, Limit w Rachunku do 500 000 zł, Kredyt Inwestycyjny do 500 000 zł oraz Kartę Kredytową z limitem do 50 000 zł. W ramach Obrotomierza dostępne są również kredyty „Obrotowy Fair” do 500 000 zł i „Inwestycyjny Fair” do 500 000 zł w wariancie bez odsetek, w którym Klient w całym okresie kredytowania spłaca raty kapitałowe oraz ponosi koszty prowizji (z zastrzeżeniem, że całkowita kwota tych kredytów, zawierająca wszystkie koszty okołokredytowe, nie może przekroczyć 500 000 zł). Dodatkowo klienci, którzy w momencie wnioskowania nie posiadają spłaconego lub aktywnego kredytu w Idea Bank S.A. za pośrednictwem Obrotomierza mogą skorzystać z oferty „Kredytu Fair” stanowiącego kredyt w formie linii kredytowej w rachunku do 50 000 zł. Kredyt z decyzją online rozumiany jest jako proces, w którym przygotowywana jest wstępna oferta produktowa online. W ramach oferty produktowej Bank proponuje możliwą kwotę finansowania z zastrzeżeniem, że maksymalna kwota finansowania nie może przekroczyć 500 000 zł. W ramach tej kwoty, Klient może rozdysponować proponowaną kwotę finansowania na wybrane przez siebie produkty. Bank podejmuje decyzję o przyznaniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny ryzyka kredytowego, uwzględniając zdolność kredytową do obsługi zobowiązania. Warunkiem uruchomienia przez Bank każdego kredytu oferowanego w ramach Obrotomierza jest zawarcie umowy kredytowej. Środki mogą zostać przekazane przez Bank po podpisaniu umowy przez wszystkie strony i pozytywnej jej weryfikacji, nawet tego samego dnia. Szczegółowe warunki uzyskania każdego z produktów dostępnych w ramach Obrotomierza, w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji, dostępne są na stronie internetowej www.ideabank.pl oraz w oddziałach Idea Bank S.A. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu cywilnego.