Prowizja od2,99%

Kredyt dla Przedsiębiorców
szybki dostęp do gotówki

 • kredyt obrotowy do 400 000 zł bez zabezpieczeń
 • staż prowadzenia działalności minimum 12 miesięcy
 • nie wymagamy zaświadczeń z ZUS-u i US
Większe wydatki, kontrahent spóźnia się z płatnością, a może czekasz na zwrot podatku? Kredyt dla Przedsiębiorców to rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który chce zachować płynność finansową lub potrzebuje środków do dyspozycji o każdej porze – w dzień i w nocy.

Pieniądze pobierzesz z bankomatu przy użyciu karty debetowej, skorzystasz z nich podczas płatności bezgotówkowej w sklepie lub przelejesz na dowolne konto, wskazując dowolny cel.

Aby wypełnić wniosek przygotuj wyciąg z konta firmowego za ostatnie 6 miesięcy. Bank poprosi Cię również o przedstawienie PIT-u lub wyciągu z KPiR / Ewidencji przychodów za poprzedni rok i okres bieżący zanim podejmie wstępną decyzję kredytową. Będąc klientem Banku możesz zyskać:
 • Idea Cloud: prowadząc jednoosobową działalność do limitu otrzymasz rachunek firmowy z innowacyjną Bankowością Internetową, która pozwala nie tylko na wykonanie przelewów czy założenie atrakcyjnej lokaty, ale również posiada szereg funkcjonalności ułatwiających zarządzanie firmą.
 • Chmurę Faktur: za pomocą której wystawisz i wyślesz faktury swoim kontrahentom. Wszystkie dokumenty zgromadzisz w jednym miejscu, bez limitu liczby faktur. Chmura Faktur jest dostosowana do bieżących zmian w polskim prawie. Dzięki tej aplikacji zaoszczędzisz czas i wyślesz obowiązkowy JPK.
 • Kredyt dla Przedsiębiorców to kredyt obrotowy ratalny na finansowanie bieżącej działalności firmy
 • Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą
 • Kredyt dla firm z minimalnym stażem powyżej 12 miesięcy
 • Maksymalna kwota kredytu to 400 000 zł, zaś minimalna to 5 000 zł
 • Okres kredytowania do 96 miesięcy
 • Prowizja za rozpatrzenie wniosku: 0%
 • Prowizja za udzielenie kredytu: od 2,99%
 • Oprocentowanie od 5,5%
 • złóż wniosek przez Internet lub u doradcy w oddziale Idea Banku
 • przygotuj wyciągi za ostatnie 6 miesięcy z rachunków firmowych i osobistych, dodatkowo do ich potwierdzenia Bank poprosi Cię o przedstawienie PIT lub wyciągu z KPiR/ Ewidencji przychodów za poprzedni oraz bieżący rok zanim podejmie ostateczną decyzję o przyznaniu kredytu
 • przygotujemy dla Ciebie wstępną decyzję kredytową
 • we wskazanym przez Ciebie miejscu lub w oddziale banku w dogodnym dla Ciebie terminie podpisujesz umowę kredytową
 • rachunek i limit w rachunku uruchamiany jest nawet tego samego dnia, w którym następuje pozytywna weryfikacja umowy kredytowej

Jak dbamy o bezpieczeństwo

Idea Bank
Maskowane hasło dostępu
Idea Bank
Szyfrowane połączenie https
Idea Bank
Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS
Idea Bank
Wiadomości wysyłane
z podpisem elektronicznym


Obrotomierz to serwis internetowy Idea Bank S.A., który umożliwia Klientowi wnioskowanie online o kredyt, skierowany do przedsiębiorców w rozumieniu Ustawy z dnia 6 marca 2018 roku Prawo przedsiębiorców tj. osób fizycznych – wykonujących działalność gospodarczą. W ramach Obrotomierza Bank może zaoferować: Kredyt Obrotowy Ratalny do 400 000 zł w wariancie bez zabezpieczenia, Limit w Rachunku do 500 000 zł w wariancie bez zabezpieczenia oraz Kartę Kredytową z limitem do 50 000 zł również bez zabezpieczeń. W ramach Obrotomierza dostępne są również kredyty „Obrotowy Fair” do 400 000 zł w wariancie bez odsetek oraz bez zabezpieczenia, w którym Klient w całym okresie kredytowania spłaca raty kapitałowe oraz ponosi koszty prowizji (z zastrzeżeniem, że całkowita kwota tych kredytów, zawierająca wszystkie koszty okołokredytowe, nie może przekroczyć 400 000 zł). Dodatkowo nowi i aktualni klienci za pośrednictwem Obrotomierza mogą skorzystać z oferty „Kredytu Fair” stanowiącego kredyt w formie linii kredytowej w rachunku do 500 000 zł. "Kredyt dla Przedsiębiorców szybki dostęp do gotówki", rozumiany jest jako proces, w którym przygotowywana jest wstępna oferta produktowa online. W ramach oferty produktowej Bank proponuje możliwą kwotę finansowania z zastrzeżeniem, że maksymalna kwota finansowania w wariancie bez zabezpieczeń nie może przekroczyć 500 000 zł. W ramach tej kwoty, Klient może rozdysponować proponowaną kwotę finansowania na wybrane przez siebie produkty. Bank podejmuje decyzję o przyznaniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny ryzyka kredytowego, uwzględniając zdolność kredytową do obsługi zobowiązania. Warunkiem uruchomienia przez Bank każdego kredytu oferowanego w ramach Obrotomierza jest zawarcie umowy kredytowej. Środki mogą zostać przekazane przez Bank po podpisaniu umowy przez wszystkie strony i pozytywnej jej weryfikacji, nawet tego samego dnia. Szczegółowe warunki uzyskania każdego z produktów dostępnych w ramach Obrotomierza, w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji, dostępne są na stronie internetowej www.ideabank.pl oraz w oddziałach Idea Bank S.A. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu cywilnego.

22 276 22 74
Koszt zgodny z taryfą operatora

Zapytaj o kredyt