Oprocentowanie od4,04%

Kredyt z decyzją online
szybki dostęp do gotówki

 • kredyt dla firm do 100 000 zł
 • wniosek online bez kolejek i zaświadczeń z urzędów
 • decyzję o przyznaniu kredytu otrzymasz nawet po kilku minutach

Co otrzymujesz w pakiecie?

Finansowanie ze wsparciem rządowym

 

Idea Cloud – platforma
do zarządzania firmą

Szczegóły

Mobilny wpłatomat- usługa odbioru gotówki

Szczegóły

Nielimitowany dostęp
do coworku Idea Hub

Szczegóły
Większe wydatki, kontrahent spóźnia się z płatnością, a może czekasz na zwrot podatku? Kredyt obrotowy ratalny to rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który chce zachować płynność finansową lub potrzebuje dowolnej sumy do dyspozycji o każdej porze – w dzień i w nocy.

Pieniądze pobierzesz z bankomatu przy użyciu karty debetowej, skorzystasz z nich podczas płatności bezgotówkowej w sklepie lub przelejesz na dowolne konto, wskazując dowolny cel.

Dzięki unikalnemu systemowi Obrotomierz decyzję kredytową otrzymasz w kilka minut, bez wychodzenia z domu. Aby uzyskać kredyt dla firm z decyzją online zamiast zaświadczeń z urzędów wystarczy nam historia z Twoich firmowych kont bankowych za ostatnie sześć miesięcy.

 

 

W serwisie Obrotomierz, wraz z kredytem obrotowym ratalnym , możesz uzyskać również limit w rachunku bieżącym, kredyt inwestycyjny  i kartę kredytową. Ale to nie wszystko - udostępniamy więcej produktów i rozwiązań, których raczej nie znajdziesz w innych bankach. Wraz z kredytem otrzymasz rachunek z kartą debetową, dzięki której będziesz mógł wpłacać i wypłacać środki w Mobilnym Wpłatomacie – wpłatomat zamówisz przez intuicyjną aplikację mobilną. Dzięki niemu nie musisz jeździć z utargiem do banku czy nocnej wrzutni. Dodatkowo w ramach konta uzyskasz bankowość elektroniczną Idea Cloud, w ramach której wystawisz fakturę kontrahentom, bezpiecznie przechowasz dokumenty i dane partnerów biznesowych – z centrum dowodzenia firmą możesz korzystać w dowolnym miejscu - w Polsce, za granicą, w tramwaju czy też w trakcie zakupów.

Gdy będziesz miał ochotę popracować w bezpłatnym coworkingu Idea Hub, wystarczy, że podasz w trakcie wizyty swój login do bankowości, a uzyskasz dostęp do darmowego wifi, bezpłatnej kawy i urządzeń biurowych, również bez opłat. W Idea Hub spotkasz się też z kontrahentem lub skorzystasz z salki konferencyjnej.
 • Kredyt obrotowy ratalny uzyskany z pomocą Obrotomierza przeznaczony jest dla przedsiębiorców,
 • W ramach Obrotomierza możesz uzyskać kredyt obrotowy ratalny do 100 000 zł
 • Minimalna kwota uruchamianego kredytu dla firm z decyzją online to 5 000 zł
 • Dla działalności prowadzonej powyżej 6 miesięcy
 • Okres kredytowania wynosi do 40 miesięcy, zaś w wariancie z gwarancją de minimis do 60 miesięcy
 • W serwisie Obrotomierz w ramach przygotowanej oferty otrzymujesz wstępną propozycję z możliwą kwotą finansowania.
 • Do uzyskania możliwej kwoty kredytu niezbędna jest rejestracja w systemie Obrotomierz i udostępnienie Twoich rachunków z ostatnich 6 miesięcy
 • Przygotuj wyciągi za ostatnie 6 miesięcy z rachunków firmowych i osobistych
 • Złóż wniosek u doradcy Idea Banku lub przez internet, korzystając ze strony obrotomierz.ideabank.pl
 • Przygotujemy dla Ciebie wstępną decyzję kredytową dla firmy
 • W oddziale banku lub innym wskazanym miejscu w dogodnym dla Ciebie terminie podpisujesz umowę kredytową
 • Rachunek i limit w rachunku uruchamiany jest nawet tego samego dnia, w którym następuje pozytywna weryfikacja umowy kredytowej
 • Prowizja za udzielenie kredytu dla firm z decyzją online: od 0%
 • Inne opłaty i  prowizje za szybki kredyt z decyzją online: zgodnie z TOiP

Jak dbamy o bezpieczeństwo

Maskowane hasło dostępu
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Szyfrowane połączenie https
Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS
Wiadomości wysyłane
z podpisem elektronicznym

 

Przypominamy, aby o wszelkich zauważonych podejrzanych przypadkach niezwłocznie informować Bank poprzez kontakt@ideabank.pl pod numerem tel. 22 101 10 10 (koszt połączenia według taryfy operatora).

OBROTOMIERZ to serwis internetowy Idea Bank S.A., który umożliwia Klientowi wnioskowanie o kredyt online, skierowany do przedsiębiorców w rozumieniu Ustawy z dnia 2 lipca 2004 roku o swobodzie działalności gospodarczej (t. j. Dz. U. z 2013 r., poz. 672 ze zm.), tj. osób fizycznych prowadzących we własnym imieniu działalność gospodarczą, osób fizycznych prowadzących działalność w formie spółki cywilnej oraz spółki prawa handlowego. W ramach OBROTOMIERZA Bank może zaoferować: Kredyt Obrotowy Ratalny do 100 000 zł, Limit w Rachunku do 300 000 zł, Kredyt Inwestycyjny do 300 000 zł oraz Kartę Kredytową z limitem do 50 000 zł. Kredyt Firmowy z decyzją online rozumiany jest jako proces, w którym przygotowywana jest wstępna oferta produktowa online. W ramach wstępnej oferty produktowej Bank proponuje możliwą kwotę finansowania z zastrzeżeniem, że maksymalna kwota finansowania nie może przekroczyć 500 000 zł . W ramach tej kwoty, Klient może rozdysponować proponowaną kwotę finansowania na wybrane przez siebie produkty. Warunkiem uruchomienia przez Bank każdego kredytu oferowanego w ramach Obrotomierza jest uzyskanie pozytywnej oceny kredytowej przez Klienta oraz zawarcie umowy kredytowej w formie pisemnej. Środki mogą zostać przekazane przez Bank po podpisaniu umowy przez wszystkie strony i pozytywnej jej weryfikacji, nawet tego samego dnia. Oferta dostępna również z gwarancją de minimis udzielaną przez Bank Gospodarstwa Krajowego z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 7. Szczegółowe warunki uzyskania każdego z dostępnych w ramach OBROTOMIERZA produktu, w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji dostępne są na stronie internetowej www.ideabank.pl oraz w oddziałach Idea Bank S.A. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu Cywilnego.