Prowizja od7,49%

Kredyt dla Przedsiębiorców
szybki dostęp do gotówki

 • kredyt obrotowy do 400 000 zł bez zabezpieczeń
 • staż prowadzenia działalności minimum 12 miesięcy
 • nie wymagamy zaświadczeń z ZUS-u i US
Większe wydatki, kontrahent spóźnia się z płatnością, a może czekasz na zwrot podatku? Kredyt dla Przedsiębiorców to rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który chce zachować płynność finansową lub potrzebuje środków do dyspozycji o każdej porze – w dzień i w nocy.

Pieniądze pobierzesz z bankomatu przy użyciu karty debetowej, skorzystasz z nich podczas płatności bezgotówkowej w sklepie lub przelejesz na dowolne konto, wskazując dowolny cel.

Aby wypełnić wniosek przygotuj wyciąg z konta firmowego za ostatnie 6 miesięcy. Bank poprosi Cię również o przedstawienie PIT-u lub wyciągu z KPiR / Ewidencji przychodów za poprzedni rok i okres bieżący zanim podejmie wstępną decyzję kredytową. Będąc klientem Banku możesz zyskać:
 • Idea Cloud: prowadząc jednoosobową działalność do limitu otrzymasz rachunek firmowy z innowacyjną Bankowością Internetową, która pozwala nie tylko na wykonanie przelewów czy założenie atrakcyjnej lokaty, ale również posiada szereg funkcjonalności ułatwiających zarządzanie firmą.
 • Chmurę Faktur: za pomocą której wystawisz i wyślesz faktury swoim kontrahentom. Wszystkie dokumenty zgromadzisz w jednym miejscu, bez limitu liczby faktur. Chmura Faktur jest dostosowana do bieżących zmian w polskim prawie. Dzięki tej aplikacji zaoszczędzisz czas i wyślesz obowiązkowy JPK.
 • Kredyt dla Przedsiębiorców to kredyt obrotowy ratalny na finansowanie bieżącej działalności firmy
 • Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą
 • Kredyt dla firm z minimalnym stażem powyżej 12 miesięcy
 • Maksymalna kwota kredytu to 400 000 zł, zaś minimalna to 5 000 zł
 • Okres kredytowania do 96 miesięcy
 • Prowizja za rozpatrzenie wniosku: 0%
 • Prowizja za udzielenie kredytu: od 7,49%
 • Oprocentowanie od 6% + WIBOR 12M
 • złóż wniosek przez Internet lub u doradcy w oddziale Idea Banku
 • przygotuj wyciągi za ostatnie 6 miesięcy z rachunków firmowych i osobistych, dodatkowo do ich potwierdzenia Bank poprosi Cię o przedstawienie PIT lub wyciągu z KPiR/ Ewidencji przychodów za poprzedni oraz bieżący rok zanim podejmie ostateczną decyzję o przyznaniu kredytu
 • przygotujemy dla Ciebie wstępną decyzję kredytową
 • we wskazanym przez Ciebie miejscu lub w oddziale banku w dogodnym dla Ciebie terminie podpisujesz umowę kredytową
 • rachunek i limit w rachunku uruchamiany jest nawet tego samego dnia, w którym następuje pozytywna weryfikacja umowy kredytowej

Jak dbamy o bezpieczeństwo

Idea Bank
Uwierzytelnienie biometryczne w aplikacji mobilnej
Idea Bank
Szyfrowane połączenie https
Idea Bank
Możliwość powiązania urządzenia zaufanego ze swoim kontem, aby uprościć logowanie
Idea Bank
Unikalny system ochrony IBM Trusteer


Obrotomierz to serwis internetowy Idea Bank S.A., który umożliwia Klientowi wnioskowanie online o kredyt, skierowany do przedsiębiorców w rozumieniu Ustawy z dnia 6 marca 2018 roku Prawo przedsiębiorców tj. osób fizycznych – wykonujących działalność gospodarczą. W ramach Obrotomierza Bank może zaoferować: Kredyt Obrotowy Ratalny do 400 000 zł w wariancie bez zabezpieczenia, Limit w Rachunku do 500 000 zł w wariancie bez zabezpieczenia. Dodatkowo nowi i aktualni klienci za pośrednictwem Obrotomierza mogą skorzystać z oferty „Kredytu Fair” stanowiącego kredyt w formie linii kredytowej w rachunku do 500 000 zł. "Kredyt dla Przedsiębiorców szybki dostęp do gotówki", rozumiany jest jako proces, w którym przygotowywana jest wstępna oferta produktowa online. W ramach oferty produktowej Bank proponuje możliwą kwotę finansowania z zastrzeżeniem, że maksymalna kwota finansowania w wariancie bez zabezpieczeń nie może przekroczyć 500 000 zł. W ramach tej kwoty, Klient może rozdysponować proponowaną kwotę finansowania na wybrane przez siebie produkty. Bank podejmuje decyzję o przyznaniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny ryzyka kredytowego, uwzględniając zdolność kredytową do obsługi zobowiązania. Warunkiem uruchomienia przez Bank każdego kredytu oferowanego w ramach Obrotomierza jest zawarcie umowy kredytowej. Środki mogą zostać przekazane przez Bank po podpisaniu umowy przez wszystkie strony i pozytywnej jej weryfikacji, nawet tego samego dnia. Szczegółowe warunki uzyskania każdego z produktów dostępnych w ramach Obrotomierza, w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji, dostępne są na stronie internetowej www.ideabank.pl oraz w oddziałach Idea Bank S.A. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu cywilnego.