Płać tyle ile wyjeździsz!

Usługa Happy Miles jest unikalnym na polskim rynku rozwiązaniem, w którym miesięczna rata leasingu jest uzależniona od liczby kilometrów faktycznie pokonywanych przez leasingowany pojazd. Wysokość miesięcznej raty leasingowej jest kształtowana na podstawie realnego przebiegu pojazdu. Dodatkowo, do usługi Happy Miles dołączony jest bogaty pakiet rozwiązań technologicznych, które umożliwią przedsiębiorcy uzyskanie kompleksowego obrazu wszystkich aspektów dotyczących floty samochodowej w jego firmie.

Przykładowa rata miesięczna:

samochód osobowy kombi

38 gr/km

+ 235 zł/mies.

samochód dostawczy

36 gr/km

+ 318 zł/mies.

samochód ciężarowy

41 gr/km

+ 1384 zł/mies.

Zarządzanie flotą pojazdów

Przyjazna, intuicyjna aplikacja pomoże Ci na bieżąco zarządzać flotą pojazdów w Twojej firmie: zużyciem paliwa, trasami przejazdu, ubezpieczeniami, przeglądami technicznymi i wieloma innymi aspektami codziennej aktywności floty. Możesz korzystać z aplikacji w każdej chwili, logując się na swoje konto w Internecie bądź korzystając z wersji mobilnej. Aplikacja Happy Miles dostępna jest na wszystkie systemy operacyjne.

  • Gospodarka paliwowa

  • Raporty drogowe

  • Zarządzanie kierowcami

  • Tachograf

  • Zarządzanie firmami

EcoDriving

W aplikacji Happy Miles możesz kontrolować zużycie paliwa we wszystkich pojazdach swojej floty, styl jazdy Twoich kierowców oraz stosowanie się do zasad eco-drivingu, dzięki czemu Twoja firma zyska oszczędności na paliwie i amortyzacji pojazdów. Dodatkowo, aplikacja pozwala na wystawianie ocen kierowcom, co poprawi jakość świadczonych przez Twoją firmę usług, zaś dzięki systemowi rywalizacji zyskasz dobre narzędzie do motywacji swoich pracowników.

Produkt dostępny u Finansujących: Getin Leasing S.A. oraz Idea Leasing S.A. Materiał ma wyłącznie charakter reklamowy, a informacje dotyczące produktu zawarte w reklamie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Produkt skierowany jest do osób i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą i przeznaczony na jej potrzeby. Rata miesięczna oprócz części zmiennej obejmuje część stałą. Miesięczny przebieg inny niż zadeklarowany w Umowie wpływa na zmianę wartości wykupu w Umowie. Szczegółowe warunki udzielenia finansowania oraz zawarcia umowy dostępne są w placówkach Finansujących. Zawarcie umowy i jej warunki uzależnione są każdorazowo od przedstawienia przez zainteresowanego produktem informacji i danych wymaganych przez Finansującego, od wyniku badania zdolności kredytowej Klienta oraz od ryzyka i warunków transakcji. Szczegóły usług leasingowych, w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji, oraz warunki zawarcia umowy leasingu dostępne są w oddziałach Idea Bank S.A., Idea Leasing S.A., Getin Leasing S.A.