Mobilny wpłatomat

Pierwszy w Polsce
Mobilny Wpłatomat

Zamawiaj w dogodnej lokalizacji

Aplikacja
22 462 80 28

Mobilny Wpłatomat – usługa odbioru gotówki

Wyobraź sobie, że klient właśnie zapłacił Ci gotówką za transakcję, a Ty, zamiast szukać wpłatomatu, pieniądze wpłacasz dokładnie tam, gdzie chcesz, o której chcesz. Tak właśnie działa Mobilny Wpłatomat Idea Banku – zamawiasz go i o nic się nie martwisz. To jedyna tego typu usługa w Polsce. Powstała właśnie po to, by oszczędzać Twój czas i pieniądze. Klienci Idea Banku zgłaszali, że wynajęcie konwoju lub ochrony jest zbyt drogie, a wożenie przy sobie utargu czy nawet większej kwoty jest bardzo niebezpieczne. Z Mobilnym Wpłatomatem ten problem nie istnieje.

Zamawiaj Mobilny Wpłatomat z wrzutnią

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy Mobilny Wpłatomat wyposażony w moduł wrzutni. Już teraz możesz zamówić i deponować banknoty oraz bilon. Wystarczy, że zamówisz bezpłatnie Koperty Bezpieczne Idea Bank i złożysz zamówienie zgodnie z instrukcją.

Mobilny Wpłatomat z wrzutnią jest dostępny w:

- Warszawie

- Wrocławiu

- Poznaniu

- Aglomeracji Śląskiej

- Bydgoszczy

- ToruniuKoperty Bezpieczne Idea Bank możesz zamówić dzwoniąc 22 462 80 28 lub odebrać w każdym oddziale Idea Bank w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu i Aglomeracji Śląskiej.

Usługa dostępna dla klientów posiadających aktywne konto i kartę płatniczą Idea Banku.

Ściągasz aplikację na swój telefon (Android i iOS), aktywujesz aplikację za pomocą kodu SMS wysłanego przez bank na numer telefonu podany w bankowości internetowej, logujesz się do aplikacji i już możesz zamówić Mobilny Wpłatomat. System poprosi Cię o zarezerwowanie godziny i miejsca, do którego przyjechać ma pojazd Idea Banku.

Trasę wpłatomatu możesz na bieżąco śledzić w telefonie, a o jego dotarciu na miejsce zostaniesz powiadomiony przez SMS i komunikat z aplikacji lub telefonicznie.

Gdy podejdziesz do samochodu, otworzy się szyba, za którą jest wpłatomat. Działa dokładnie tak samo jak urządzenia stacjonarne. Wkładasz kartę, wybierasz kwotę, następnie wpłacasz gotówkę i odbierasz potwierdzenie.

Środki na rachunku bankowym księgowane są w czasie do 30 minut.

Mobilne Wpłatomaty można spotkać już w 20 miastach w całej Polsce na ulicach Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Poznania, aglomeracji śląskiej, Łodzi, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Szczecina, Lublina, Rzeszowa, Olsztyna, Białegostoku, Bydgoszczy, Torunia, Radomia, Kielc, Częstochowy, Opola – ale już myślimy o rozszerzeniu usługi na kolejne miasta.

Sprawdź, gdzie możesz zamówić Mobilny Wpłatomat już dzisiaj – aktualna dostępność usługi.


Podpowiedz nam, w którym mieście powinien pojawić się kolejny Mobilny Wpłatomat - zagłosuj na swoje miasto!

Pojazdy Idea Banku są dostępne od poniedziałku do piątku - wyjeżdżają w trasę o 8:20 i są do Twojej dyspozycji aż do godziny 21:20.

W Warszawie, Wrocławiu oraz Aglomeracji Śląskiej możesz zamawiać również w soboty w godzinach 9:00 - 17:20.

Ile to wszystko kosztuje? Nic! W Idea Banku nie pobieramy opłat ani prowizji za wpłacanie środków do Mobilnego Wpłatomatu pod warunkiem, że korzystasz z usługi zgodnie z Regulaminem.

W przypadku Użytkowników, którzy skorzystali z usługi Mobilnego Wpłatomatu, co najmniej dwa razy, opłata za wpłatę gotówki w Mobilnym Wpłatomacie w wysokości:

 • nie mniejszej niż 1000 zł wynosi 0 zł;
 • mniejszej niż 1000 zł wynosi 50 zł.

Załóż Idea Cloud online!

DLA INDYWIDUALNYCH

0
Za otwarcie i prowadzenie
 • Bankowość
 • Wirtualny doradca
 • Szybkie płatności
 • Mobilny wpłatomat
 • Idea Hub

DLA FIRM

0
Za otwarcie i prowadzenie
 • Funkcje konta indywidualnego plus:
 • Fakturowanie
 • Kredyt online
 • Sejf
 • Zarządzanie płynnością

Usługa „Mobilny Wpłatomat” („Usługa”) świadczona jest przez Idea Bank S.A („Bank”). Z Usługi polegającej na wpłacie lub wypłacie gotówki (jeżeli Bank umożliwi taką funkcjonalność w Mobilnym Wpłatomacie) przy użyciu Karty za pomocą urządzenia wbudowanego w pojazd, może skorzystać klient Banku („Użytkownik”) w rozumieniu „Regulaminu korzystania z usługi Mobilnego Wpłatomatu” („Regulamin”). Zamawianie i korzystanie z Usługi odbywa się za pomocą Bankowości Telefonicznej bądź zainstalowanej na Urządzeniu, aktywowanej Aplikacji „mobilny wpłatomat”, na zasadach i warunkach przewidzianych w Regulaminie. W przypadku Użytkowników, którzy skorzystali z usługi Mobilnego Wpłatomatu, co najmniej dwa razy, opłata za wpłatę gotówki w Mobilnym Wpłatomacie w wysokości nie mniejszej niż 1000 zł wynosi 0 zł, a w przypadku wpłaty mniejszej niż 1000 zł wynosi 50 zł. „Regulamin korzystania z usługi Mobilnego Wpłatomatu” dostępny jest na stronie internetowej www.ideabank.pl. W ramach Usługi, Bank umożliwia także dokonywanie wpłat zamkniętych za pośrednictwem Mobilnego Wpłatomatu z wbudowanym modułem wrzutni („Wpłaty Zamknięte”). Wpłaty Zamknięte mogą być dokonywane w formie gotówki przez Posiadacza Rachunku na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy bądź przez Użytkownika Karty na rachunek rozliczeniowy, prowadzony przez Bank w złotych polskich. Wpłata zamknięta może być dokonana wyłącznie w bezpiecznej kopercie udostępnionej Posiadaczowi Rachunku / Użytkownikowi Karty przez Bank w banknotach w złotych polskich oraz w formie gotówki w bilonie. Szczegóły dotyczące Wpłat Zamkniętych zawarte są dla Posiadaczy Rachunków – w „Regulaminie prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank SA dla klientów indywidualnych”, dla Użytkowników Karty natomiast w „Regulaminie prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Banku S.A. dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą” bądź w „Regulaminie prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Banku S.A. dla jednostek organizacyjnych”, dostępnych na stronie internetowej www.ideabank.pl.

© 2015 Google Inc. All rights reserved. Google and the Google Logo are registered trademarks of Google Inc.

Appstore: Apple and the Apple logo are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. App Store is a service mark of Apple Inc.

22 462 80 28 – Koszt połączenia wg taryfy operatora