Mobilny wpłatomat

Pierwszy w Polsce
Mobilny Wpłatomat

Zamawiaj w dogodnej lokalizacji

Aplikacja
22 101 10 10

Mobilny Wpłatomat – usługa odbioru gotówki

Wyobraź sobie, że klient właśnie zapłacił Ci gotówką za transakcję, a Ty, zamiast szukać wpłatomatu, pieniądze wpłacasz dokładnie tam, gdzie chcesz, o której chcesz. Tak właśnie działa Mobilny Wpłatomat Idea Banku – zamawiasz go i o nic się nie martwisz. To jedyna tego typu usługa w Polsce. Powstała właśnie po to, by oszczędzać Twój czas i pieniądze. Klienci Idea Banku zgłaszali, że wynajęcie konwoju lub ochrony jest zbyt drogie, a wożenie przy sobie utargu czy nawet większej kwoty jest bardzo niebezpieczne. Z Mobilnym Wpłatomatem ten problem nie istnieje.

Zamawiaj Mobilny Wpłatomat z wrzutnią

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy Mobilny Wpłatomat wyposażony w moduł wrzutni. Już teraz możesz zamówić i deponować banknoty oraz bilon. Wystarczy, że zamówisz bezpłatnie Koperty Bezpieczne Idea Bank i złożysz zamówienie zgodnie z instrukcją.

Koperty Bezpieczne Idea Bank możesz zamówić dzwoniąc 22 101 10 10 lub odebrać w każdym oddziale Idea Bank w Warszawie.

Usługa dostępna dla klientów posiadających aktywne konto i kartę płatniczą Idea Banku.

Ściągasz aplikację na swój telefon (Android i iOS), aktywujesz aplikację za pomocą kodu SMS wysłanego przez bank na numer telefonu podany w bankowości internetowej, logujesz się do aplikacji i już możesz zamówić Mobilny Wpłatomat. System poprosi Cię o zarezerwowanie godziny i miejsca, do którego przyjechać ma pojazd Idea Banku.

Trasę wpłatomatu możesz na bieżąco śledzić w telefonie, a o jego dotarciu na miejsce zostaniesz powiadomiony przez SMS i komunikat z aplikacji lub telefonicznie.

Gdy podejdziesz do samochodu, otworzy się szyba, za którą jest wpłatomat. Działa dokładnie tak samo jak urządzenia stacjonarne. Wkładasz kartę, wybierasz kwotę, następnie wpłacasz gotówkę i odbierasz potwierdzenie.

Środki na rachunku bankowym księgowane są w czasie do 30 minut.

Mobilne Wpłatomaty można spotkać już w 13 miastach w całej Polsce na ulicach Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Poznania, Łodzi, Gdańska, Gdyni, Sopotu, aglomeracji śląskiej, Lublina, Szczecina, Rzeszowa i Białegostoku – ale już myślimy o rozszerzeniu usługi na kolejne miasta.

Sprawdź, gdzie możesz zamówić Mobilny Wpłatomat już dzisiaj – aktualna dostępność usługi.


Podpowiedz nam, w którym mieście powinien pojawić się kolejny Mobilny Wpłatomat - zagłosuj na swoje miasto!

Pojazdy Idea Banku są dostępne od poniedziałku do piątku - wyjeżdżają w trasę o 8.20 i są do Twojej dyspozycji aż do godziny 21.20.

W Warszawie oraz Aglomeracji Śląskiej możesz zamawiać również w soboty i niedziele w godzinach 9.00 - 17.20.

Ile to wszystko kosztuje? Nic! W Idea Banku nie pobieramy opłat ani prowizji wpłacanie środków do Mobilnego Wpłatomatu pod warunkiem, że korzystasz z usługi zgodnie z Regulaminem.

Załóż Idea Cloud online!

DLA INDYWIDUALNYCH

0
Za otwarcie i prowadzenie
  • Bankowość
  • Wirtualny doradca
  • Szybkie płatności
  • Mobilny wpłatomat
  • Idea Hub

DLA FIRM

0
Za otwarcie i prowadzenie
  • Funkcje konta indywidualnego plus:
  • Fakturowanie
  • Kredyt online
  • Sejf
  • Zarządzanie płynnością

Użytkownik nie ponosi opłat i prowizji za skorzystanie z usługi zgodnie z „Regulaminem korzystania z usługi Mobilny wpłatomat”.

Usługa „Mobilny Wpłatomat” („Usługa”) świadczona jest przez Idea Bank S.A („Bank”). Z Usługi polegającej na wpłacie gotówki oraz jeżeli Bank umożliwi taką funkcjonalność jej wypłatę przy użyciu Karty za pomocą urządzenia wbudowanego w pojazd, może skorzystać osoba fizyczna lub podmiot będący Użytkownikiem w rozumieniu „Regulaminu korzystania z usługi Mobilnego Wpłatomatu („Regulamin”). Zamawianie i korzystanie z Usługi odbywa się za pomocą Bankowości Telefonicznej bądź zainstalowanej na Urządzeniu aktywowanej Aplikacji „mobilny wpłatomat” („Aplikacja”), na zasadach i warunkach przewidzianych w Regulaminie. Pobieranie i naliczanie opłat z tytułu korzystania z Aplikacji oraz Usługi następuje zgodnie z wiążącą Użytkowników Tabelą Opłat i Prowizji oraz zasadami: dla Użytkownika będącego konsumentem - Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank S.A. dla klientów indywidualnych, a dla Użytkownika będącego przedsiębiorcą - Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank S.A. dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą lub Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych przez Idea Bank S.A. dla spółek. Szczegóły dotyczące usługi zawarte są w „Regulaminie korzystania z usługi Mobilnego Wpłatomatu” dostępnym na stronie www.ideabank.pl

© 2015 Google Inc. All rights reserved. Google and the Google Logo are registered trademarks of Google Inc.

Appstore: Apple and the Apple logo are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. App Store is a service mark of Apple Inc.

22 101 10 10 – Koszt połączenia wg taryfy operatora