Program do fakturowania

Program do faktur

Wystarczy założyć dowolne konto firmowe w Idea Banku (np. bezpłatne Konto Firma To Ja), by z intuicyjnego i przyjaznego w obsłudze programu do fakturowania korzystać zupełnie za darmo. Program do fakturowania jest częścią Idea Cloud, jednego z najbardziej innowacyjnych systemów bankowości internetowej na świecie. Dzięki niemu nie tylko szybko wystawisz fakturę, ale również wyślesz ją do kontrahenta e-mailem, wydrukujesz lub zapiszesz na dysku. Program zintegrowaliśmy też ze specjalną książką adresową, możesz w niej umieścić dane swoich kontrahentów i klientów i jeszcze szybciej wypełniać faktury.

Z pomocą darmowego programu Idea Banku możesz wystawić dowolną ilość faktur. Nie nakładamy żadnych limitów, nie pobieramy opłat abonamentowych ani prowizji od ilości rachunków. Wszystko jest za darmo, bez gwiazdek i kruczków prawnych. Wystarczy wypełnić fakturę, a następnie wysłać ją do kontrahenta e-mailem z poziomu systemu Idea Cloud, zapisać na dysku lub wydrukować.

Każdą fakturę możesz z poziomu programu wysłać e-mailem bezpośrednio do swojego kontrahenta. To bardzo wygodna funkcja, która nie tylko ułatwia zarządzanie finansami, ale przede wszystkim oszczędza Twój czas.

Idea Cloud, posiada funkcję, która umożliwia szybkie wystawienie faktury. Dzięki niej nie musisz wypełniać danych do wystawianej, zdefiniowanej wcześniej faktury - wszystko dzieje się automatycznie. Nie masz pełnych danych? Nic nie szkodzi, w naszym programie użytkownik może skorzystać z funkcji importu brakujących danych (np. adresu kontrahenta albo pełnej nazwy) z bazy danych Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej – wystarczy podać NIP kontrahenta, a wszystkie pola z jego danymi wypełnią się automatycznie.

Jeśli męczy Cię każdorazowe wpisywanie danych do faktury, wypróbuj „książkę adresową”. Dzięki niej zbudujesz własną bazę kontrahentów. Raz wpisane dane jednym kliknięciem przeniesiesz do faktury.

Ile to kosztuje? Nic. Darmowy program do fakturowania otrzymuje każdy przedsiębiorca, który założy rachunek w Idea Banku. Może to być np. Konto Firma To Ja, za które również nie pobieramy żadnych opłat. Co więcej, rachunek ten oferuje darmowe krajowe przelewy internetowe i wiele innych usług, za które także nie płacisz.

Załóż Idea Cloud online!

DLA INDYWIDUALNYCH

0
Za otwarcie i prowadzenie
  • Bankowość
  • Wirtualny doradca
  • Szybkie płatności
  • Mobilny wpłatomat
  • Idea Hub

DLA FIRM

0
Za otwarcie i prowadzenie
  • Funkcje konta indywidualnego plus:
  • Fakturowanie
  • Kredyt online
  • Sejf
  • Zarządzanie płynnością
Aplikacja „Program do faktur” (dalej „Aplikacja”) to usługa świadczona przez Idea Bank S.A. udostępniana Użytkownikom będącym osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą, za pośrednictwem bankowości internetowej Idea Cloud, która w ramach zamieszczonej tam Aplikacji i jej funkcjonalności umożliwia samodzielne wykonywanie przez Użytkownika czynności księgowych. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie na zasadach ujętych w Regulaminie. Szczegóły w Regulaminie Usługi Program do faktur Idea Bank S.A. dostępnym na stronie www.ideabank.pl