Cyfrowy Portfel Idea Bank na Start

  • 100 zł w formie vouchera do empik.com za płatność kartą za pomocą Cyfrowego Portfela
  • Sprzedaż Premiowa trwa od 5.02.2018 do wyczerpania zapasów nie dłużej niż do 28.02.2018
  • tylko dla klientów Idea Banku posiadających kartę Mastercard


Zarejestruj się w Cyfrowym Portfelu i wykonaj za jego pomocą transakcje na minimum 100 zł, a voucher na 100 zł do empik.com może być Twój!

Voucher do sklepu otrzymasz na podany numer telefonu. Sprzedaż Premiowa Cyfrowy Portfel Idea Bank na Start skierowana jest do posiadaczy kart Mastercard wydanych przez Idea Bank, którzy mają dostęp do Idea Cloud. Sprzedaż Premiowa trwa od 5.02.2018 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej niż do 28.02.2018 r.

Liczba voucherów ograniczona!
Voucher otrzyma pierwszych 100 uczestników Sprzedaży Premiowej, którzy spełnili wszystkie powyższe warunki. Informacja o wyczerpaniu puli voucherów zostanie umieszczona na stronie internetowej banku. Nagroda zostanie przekazana do 31 marca 2018 r. Voucher do empik.com będzie ważny do 12.09.2018 r.

Masterpass to nowy i wygodny sposób płatności internetowych od Mastercard. To usługa typu portfel elektroniczny, dzięki której po aktywacji w systemie Masterpass swoich kart wydanych przez Idea Bank S.A. nie będziesz musiał wprowadzać swoich danych, płacąc za zakupy. Wystarczy, że zalogujesz się do Cyfrowego Portfela i dokonasz wymaganej autoryzacji transakcji (np. za pomocą kodu mPIN lub kodu sms). Korzystając z usługi cyfrowego portfela, masz dostęp do szybkich płatności internetowych, dzięki czemu oszczędzasz czas. Zakupy możesz robić z dowolnego miejsca na świecie, wszędzie tam, gdzie widzisz logo Masterpass.

Usługa będzie dostępna dla Klientów Idea Bank S.A posiadających kartę kredytową lub aktywną kartę debetową wydaną do konta oraz dostęp do Idea Cloud. Dostęp do portfela elektronicznego dostępny będzie pod linkiem: https://masterpass.ideabank.pl/ oraz poprzez przycisk Idea Wallet znajdujący się w Bankowości Internetowej na pasku po lewej stronie po zalogowaniu.
Instrukcja aktywacji portfela podczas zakupów: w sklepie internetowym oraz poprzez dedykowaną stronę
Więcej informacji na https://www.masterpass.pl/

Czym jest Idea Bank Masterpass?

Usługa Idea Bank Masterpass to nowoczesny i bezpieczny sposób płacenia kartami MasterCard® online. Mogą z niego korzystać użytkownicy dowolnej karty płatniczej z logo MasterCard wydanej przez Idea Bank. Dzięki usłudze nie musisz przy każdej transakcji podawać pełnych danych karty, wystarczy login, hasło do Cyfrowego Portfela oraz nadany mPIN. W niektórych sytuacjach bank może wymagać innej lub dodatkowej autoryzacji.

Jak aktywować Cyfrowy Portfel?

Aby aktywować portfel, należy wejść na stronę www.masterpass.ideabank.pl, wybrać opcję Zarejestruj się i postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami.

Jak nadać mPIN?

mPIN można nadać po zalogowaniu się do portfela Idea Bank Masterpass i wybraniu odpowiedniej karty, dla której chcesz nadać mPIN. mPIN nadawany jest dla każdej karty osobno.

Czy mogę dodać karty innych banków?

Nie, Cyfrowy Portfel dostępny jest tylko dla kart wydanych przez Idea Bank S.A.

Pierwsza płatność kartą w internecie została odrzucona. Co mogę zrobić?

Jeżeli była to Twoja pierwsza transakcja, sprawdź w bankowości internetowej wysokość limitów transakcji dla karty płatniczej. Limit transakcji płatniczych ustaw na taki, jakiego potrzebujesz. Zmiany limitu możesz dokonać za pośrednictwem bankowości internetowej, bankowości telefonicznej lub w oddziale, wydając stosowną dyspozycję.

Jak dbamy o bezpieczeństwo

Idea Bank
Maskowane hasło dostępu
Idea Bank
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Idea Bank
Szyfrowane połączenie https
Idea Bank
Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS
Idea Bank
Wiadomości wysyłane
z podpisem elektronicznym

 

Przypominamy, aby o wszelkich zauważonych podejrzanych przypadkach niezwłocznie informować Bank poprzez kontakt@ideabank.pl lub pod numerem tel. 22 276 22 76 (koszt połączenia według taryfy operatora).

Regulamin Sprzedaży Premiowej

Sprzedaż Premiowa przeznaczona jest dla osób fizycznych działających w charakterze konsumenta oraz dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Nagrodę otrzyma pierwszych 100 osób, które w Okresie Sprzedaży Premiowej spełnią łącznie następujące warunki: a) zarejestrują kartę w Cyfrowym Portfelu; b) dokonają transakcji płatniczej realizowanej na odległość, zleconej przez przy wykorzystaniu karty płatniczej wydanej przez Idea Bank S.A., Cyfrowego Portfela i Systemu MasterPass, w celu zapłaty za towary lub usługi na kwotę min. 100 zł. Nagrodą w Sprzedaży Premiowej jest e-karta do wykorzystania w internetowym sklepie Empik, o wartości 100 zł brutto, ważna do dnia 12.09.2018 r. Do Sprzedaży Premiowej można przystąpić począwszy od dnia 5 lutego 2018 r. do dnia wyczerpania nagród, jednak nie dłużej niż do dnia 28 lutego 2018 r. Szczegóły dotyczące Sprzedaży Premiowej zawarte są w Regulaminie Sprzedaży Premiowej „Cyfrowy Portfel Idea Bank na Start.” dostępnym na stronie: https://www.ideabank.pl/promocja-masterpass-i-idea-bank

Cyfrowy Portfel to usługa udostępniona przez Idea Bank S.A. (dalej "Bank") użytkownikom kart płatniczych wydanych przez Bank i realizowana zgodnie z zasadami Systemu Masterpass, polegająca na: (i) przechowywaniu danych Karty i Użytkownika Karty w formie elektronicznej, (ii) wykonywaniu Transakcji oraz (iii) udostępnieniu danych Karty i Użytkownika Karty do podmiotu lub podmiotów uczestniczących w Systemie Masterpass w celu wykonania Transakcji i realizacji dodatkowych usług dostępnych dla Użytkownika Portfela w Cyfrowym Portfelu. Za Transakcje wykonane w ramach Cyfrowego Portfela Bank może naliczać opłaty i prowizje wynikające z właściwej tabeli opłat i prowizji dla danej karty płatniczej. Dokonywanie Transakcji w walucie innej niż euro (EUR) i złoty (PLN) będzie wiązać się z poniesieniem przez Użytkownika Cyfrowego Portfela kosztów przewalutowania. Szczegóły usługi Cyfrowy Portfel znajdują się w Regulaminie Usługi Cyfrowego Portfela.