Kredyt firmowy FAIR 4,99%

 • dostępny online
 • bez zaświadczeń z ZUS i US
 • do 50 tys. zł

Sprawdź

Lokata
HAPPY 4%

 • wysokie oprocentowanie
  do 4% w skali roku
 • kwota lokaty od 500 zł do 10 000 zł
 • tylko dla nowych klientów

Sprawdź

 • Więcej o produkcie

  Chcesz w bezpieczny i zyskowny sposób ulokować swoje pieniądze? Szukasz korzystnie oprocentowanej lokaty, dzięki której Twoje środki będą pracować na zysk każdego dnia? Codziennie przeglądasz kolejne rankingi lokat w Internecie, wciąż na nowo odpytujesz porównywarki ofert depozytowych, usiłując odnaleźć coś spełniającego wszystkie Twoje oczekiwania?

  Można działać w ten sposób? Można. Można też zaufać ofercie Idea Bank, który przygotował dla Ciebie lokatę Happy!

  Co decyduje o atrakcyjności tego produktu? Przede wszystkim konkurencyjne na rynku oprocentowanie lokaty Happy : aż 4 procent w skali roku –w przypadku lokaty zakładanej na okres dwóch miesięcy – oraz 3,50 procent w skali roku, jeśli wybierzesz wariant z lokatą trwającą trzy miesiące. Jeśli zdecydujesz się na lokatę miesięczną, oprocentowanie wyniesie 3 procent. Aby założyć lokatę Happy i cieszyć się korzyściami płynącymi z takiego oprocentowania, wystarczy dysponować kwotą 500 złotych. Maksymalną kwotą lokaty Happy jest 10 000 złotych. Dzięki temu sam możesz zdecydować, ile swoich środków przeznaczyć na lokatę, a ile zachować na bieżące wydatki.

  Można wymienić inne atuty lokaty Happy? Można! Ile razy wydawałoby się interesująca lokata wiązała się z koniecznością założenia rachunku osobistego, którego zupełnie nie potrzebowałeś? W przypadku lokaty Happy nie wymagamy otwierania konta bankowego ani dobierania innych produktów bankowych. Rozumiemy, że poszukujesz tylko i wyłącznie dobrze oprocentowanej lokaty, dlatego oferujemy Ci wyłącznie ten produkt. Zwróć uwagę, że lokata Happy nie wiąże Twoich środków na dłuższy czas – jej okres trwania to jeden, dwa, lub trzy miesiące, co oznacza, że zachowujesz więcej możliwości dysponowania swoimi środkami w perspektywie czasu, a jednocześnie cały czas masz pewność czerpania zysków z wysokiego oprocentowania lokaty Happy. Jedynym warunkiem, który musisz spełnić, aby czerpać korzyści z walorów lokaty Happy, to być nowym klientem Idea Banku , nie posiadającym dotąd żadnych produktów Idea Bank.

  Myślisz, że założenie lokaty wiąże się z nawałem papierkowej roboty? Nic podobnego! W Idea Bank dbamy o Twój czas i o Twoją wygodę. Aby założyć lokatę Happy, wystarczy wypełnić prosty i czytelny wniosek online. Pozwól, aby Twoje pieniądze zarabiały na Ciebie w każdym momencie.

  Załóż lokatę Happy i dołącz do grona klientów Idea Banku!

Konto
FIRMA TO JA

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • bezpłatne standardowe przelewy przez Internet
 • innowacyjny system do zarządzania firmą Idea Cloud

Sprawdź

 • Więcej o produkcie

  Darmowe konto firmowe FIRMA TO JA ułatwia każdemu przedsiębiorcy zarządzanie finansami firmy i prowadzenie działalności gospodarczej. W razie potrzeby możesz też sfinansować bieżącą działalność firmy.

  Konto z firmowe na start to doskonała opcja dla wszystkich, którzy rozpoczynają swoją działalność. Konto otworzysz za darmo, prowadzenie konta również jest darmowe. Konto darmowe dla firm pozwala również wydłużyć bezpłatny okres nawet do 12 miesięcy, jeśli będziesz regularnie korzystać z rachunku.

  Darmowy konto FIRMA TO JA założysz 100% online – wystarczy wypełnić formularz na stronie i aktywować konto przelewem.

  Najlepsze konto dla firm FIRMA TO JA, to konto bez opłat i prowizji za przelewy krajowe wykonane przez internet w systemie Elixir. W ramach oferty zrealizujesz również za darmo po dwa pierwsze w miesiącu kalendarzowym przelewy ekspresowe (Express Elixir) i przelewy europejskie (SEPA/EuroElixir). Nie pobierzemy dodatkowych opłat za dostęp do ponad 1 000 wpłatomatów w całym kraju.

  Konta firmowe w Idea Bank to również korzystanie z usługi Mobilnego Wpłatomatu, który przyjedzie we wskazane miejsce i bezpiecznie odbierze Twój utarg - Twoje środki na koncie zostaną zaksięgowanie w 30 minut!

  Jeśli założysz konto dla firm w Idea Bank otrzymasz również możliwość bezpłatnego korzystania z dowolnego Idea HUBu. Idea HUB to nowoczesne przestrzenie coworkingowe, w których każdy przedsiębiorca może spokojnie popracować, zorganizować spotkanie, prelekcje czy po prostu poznać kreatywnych ludzi. W Idea Hub organizowane są warsztaty dla przedsiębiorców, zajęcia kundalini yogi i śniadania networkingowe.

  Porównanie kont firmowych 2016 jasno pokazuje, że konto firmowe na start FIRMA TO JA w Idea Bank to najlepsza opcja dla wszystkich, którzy chcą w przyjazny i prosty sposób zarządzać finansami swojej działalności.

  Sprawdź jak prosto prowadzić swój biznes z Idea Bankiem i załóż darmowe konto firmowe online.

Mobilny Wpłatomat

 • brak opłat i prowizji
 • dla firm i klientów indywidualnych

Idea Hub

 • darmowa przestrzeń do pracy
 • bezpłatne wifi
 • dostęp do urządzeń biurowych

Sprawdź

Leasing dla firm

Happy Miles.
Płać tyle,
ile wyjeździsz!


Przykładowa rata miesięczna
za samochód osobowy kombi:
38 gr/km + 235 zł/mies.

Sprawdź

 • Więcej o produkcie

  Leasing Happy Miles realizowany za pośrednictwem Idea Banku to pierwszy na rynku leasing mierzony kilometrami.

  W ramach leasingu samochodowego Happy Miles wysokość raty leasingowej jest kształtowana dynamicznie, co miesiąc w oparciu o faktyczny przebieg pojazdu. Ewentualny miesięczny przebieg inny niż zadeklarowany w Umowie wpływa na zmianę wartości wykupu w Umowie leasingu.

  Leasing Happy Miles jest rozwiązaniem dla usług związanych z finansowaniem zakupu oraz najmu samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn rolniczych czy maszyn budowlanych.

  Na czym polega leasing Happy Miles? Leasing na kilometry to oferta, w której rata leasingowa składa się z części stałej i zmiennej – uzależnionej od faktycznego przebiegu pojazdu, raportowanego na bazie technologii GPS. Dzięki technologii zastosowanej w Happy Miles im mniej jeździsz, tym mniej płacisz.