LOKATY BANKOWE

Na podany numer telefonu zostaną przesłane bilety.
Pamiętaj, aby ten sam numer podać, wnioskując o Lokatę!

 • bez otwierania konta
 • tylko dla nowych klientów
 • od 500 zł do 20 000 zł
Załóż i wpłać środki
na Lokatę Happy
Na podany numer telefonu otrzymasz
2 e-bilety do kina
Życzymy
udanego seansu!
 • Chcesz wiedzieć więcej o Lokacie HAPPY?

  Chcesz w bezpieczny i zyskowny sposób ulokować swoje pieniądze? Szukasz korzystnie oprocentowanej lokaty, dzięki której Twoje środki będą pracować na zysk każdego dnia? Codziennie przeglądasz kolejne rankingi lokat w Internecie, wciąż na nowo odpytujesz porównywarki ofert depozytowych, usiłując odnaleźć coś spełniającego wszystkie Twoje oczekiwania?

  Można działać w ten sposób? Można. Można też zaufać ofercie Idea Bank, który przygotował dla Ciebie lokatę Happy!

  Co decyduje o atrakcyjności tego produktu? Przede wszystkim konkurencyjne na rynku oprocentowanie lokaty Happy : aż 4 procent w skali roku! Okres lokaty to 3 miesiące. Aby założyć lokatę Happy i cieszyć się korzyściami płynącymi z takiego oprocentowania, wystarczy dysponować kwotą 500 złotych. Maksymalną kwotą lokaty Happy jest 20 000 złotych. Dzięki temu sam możesz zdecydować, ile swoich środków przeznaczyć na lokatę, a ile zachować na bieżące wydatki.

  Można wymienić inne atuty lokaty Happy? Można! Ile razy wydawałoby się interesująca lokata wiązała się z koniecznością założenia rachunku osobistego, którego zupełnie nie potrzebowałeś? W przypadku lokaty Happy nie wymagamy otwierania konta bankowego ani dobierania innych produktów bankowych. Rozumiemy, że poszukujesz tylko i wyłącznie dobrze oprocentowanej lokaty, dlatego oferujemy Ci wyłącznie ten produkt. Zwróć uwagę, że lokata Happy nie wiąże Twoich środków na dłuższy czas – jej okres trwania to jeden, dwa, lub trzy miesiące, co oznacza, że zachowujesz więcej możliwości dysponowania swoimi środkami w perspektywie czasu, a jednocześnie cały czas masz pewność czerpania zysków z wysokiego oprocentowania lokaty Happy. Jedynym warunkiem, który musisz spełnić, aby czerpać korzyści z walorów lokaty Happy, to być nowym klientem Idea Banku , nie posiadającym dotąd żadnych produktów Idea Bank.

  Myślisz, że założenie lokaty wiąże się z nawałem papierkowej roboty? Nic podobnego! W Idea Bank dbamy o Twój czas i o Twoją wygodę. Aby założyć lokatę Happy, wystarczy wypełnić prosty i czytelny wniosek online. Pozwól, aby Twoje pieniądze zarabiały na Ciebie w każdym momencie.

  Załóż lokatę Happy i dołącz do grona klientów Idea Banku!