Oprocentowanie0%

Kredyt FAIR – kredyt firmowy z miesięczną ratą 0 zł

 • limit w rachunku do 500 000 zł
 • bez zaświadczeń z ZUS i US
 • jednorazowa prowizja 7,99%
 • staż prowadzenia działalności minimum 12 miesięcy

Kredyt FAIR to wygodny sposób finansowania codziennych potrzeb Twojej firmy. O kredyt możesz wnioskować przez internet, bez konieczności wizyty w oddziale. Do przyznania kredytu z decyzją online nie potrzeba zaświadczeń z urzędu skarbowego i ZUS-u. Do wstępnej decyzji wystarczy historia Twoich firmowych kont bankowych z ostatnich sześciu miesięcy, dodatkowo do jej potwierdzenia Bank może poprosić Cię o przedstawienie PIT lub wyciągu z KPiR/ Ewidencji przychodów za poprzedni rok zanim podejmie ostateczną decyzję o przyznaniu kredytu. Kredyt FAIR w Idea Banku dostępny jest bez zabezpieczeń, a jego maksymalna kwota wynosi 500 000 zł.

Atutami Kredytu FAIR są:

 • oprocentowanie 0% (dla realizujących wpływy w Idea Banku),
 • przejrzyste warunki - jednorazowa prowizja za udzielenie kredytu
 • brak opłat za gotowość środków.

Kredyt FAIR to tani kredyt z decyzją online, idealny dla firm, które potrzebują środków szybko i chcą mieć wygodny do nich dostęp. To świetny sposób na rozpoczęcie współpracy z Idea Bankiem.

Prowadząc jednoosobową działalność do limitu otrzymasz rachunek firmowy z innowacyjną Bankowością Internetową Idea Cloud, która pozwala nie tylko na wykonanie przelewów czy założenie atrakcyjnej lokaty, ale również posiada szereg funkcjonalności ułatwiających zarządzanie firmą, takich jak Program do faktur, Wirtualny Sejf, prognozowanie przepływów pieniężnych.

Idea Cloud to także przepustka do przestrzeni coworkingowej Idea Hub, w której możesz pracować w komfortowych warunkach bezpłatnie korzystając z WiFi, przy wygodnym biurku z kubkiem darmowej kawy oraz przy lekturze prasy biznesowej.

Pieniądze, które zarobisz w formie gotówki będziesz mógł bezpłatnie wpłacić w jednym z ponad 1000 stacjonarnych wpłatomatów w całej Polsce.

 • Kredyt FAIR to kredyt obrotowy w formie linii w rachunku bieżącym dla przedsiębiorców
 • Oferta dostępna jest dla klientów bez aktywnych lub spłaconych kredytów w Banku
 • Maksymalna kwota limitu to 500 000 zł, minimalna 1 000 zł
 • Okres kredytowania 12 miesięcy z możliwością odnawiania na kolejne 12 miesięcy
 • Obowiązek zapewnienia comiesięcznych wpływów na rachunek
 • Wyciągi z konta - przygotuj wyciągi za ostatnie 6 miesięcy z rachunków firmowych i osobistych, dodatkowo do ich potwierdzenia Bank może poprosić Cię o przedstawienie PIT lub wyciągu z KPiR/ Ewidencji przychodów za poprzedni rok zanim podejmie ostateczną decyzję o przyznaniu kredytu.
 • Wniosek - złóż wniosek przez Internet lub u doradcy Idea Banku.
 • Wstępna decyzja - przygotujemy dla Ciebie wstępną decyzję kredytową.
 • Podpisanie umowy - w oddziale banku lub innym wskazanym miejscu w dogodnym dla Ciebie terminie podpisujesz umowę kredytową.
 • Uruchomienie środków - rachunek i limit w rachunku uruchamiany jest nawet tego samego dnia, w którym następuje pozytywna weryfikacja umowy kredytowej.
 • Oprocentowanie kredytu: 0% (dla realizujących wpływy w Idea Banku)
 • Prowizja za rozpatrzenie wniosku: 0%
 • Prowizja za udzielenie kredytu: 7,99%
 • Prowizja za odnowienie kredytu: 7,99%
 • Prowizja za gotowość środków: 0%
 • Podwyższenie marży kredytu w przypadku braku realizacji wpływów na rachunku w Idea Bank zgodnie z Umową Kredytową

Jak dbamy o bezpieczeństwo

Idea Bank
Maskowane hasło dostępu
Idea Bank
Szyfrowane połączenie https
Idea Bank
Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS
Idea Bank
Wiadomości wysyłane
z podpisem elektronicznym


"Kredyt Fair" stanowi kredyt w formie linii kredytowej w rachunku dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą ze stażem powyżej 12 miesięcy. Umowa kredytu zawierana jest na 12 miesięcy z możliwością odnowienia na następne 12 miesięcy lub jednorazowej spłaty. Adresowany do klientów bez aktywnych lub spłaconych kredytów w Banku. Maksymalna kwota kredytu to 500 000 zł. Oprocentowanie 0% w skali roku pod warunkiem realizacji przez klientawymaganych obrotów na rachunku na zasadach określonych w umowie. Bank podejmuje decyzję o przyznaniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny ryzyka kredytowego, uwzględniając zdolność kredytową do obsługi zobowiązania. Szczegóły dotyczące oferty dostępne są na stronie www.ideabank.pl i w oddziałach Idea Bank S.A. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu cywilnego."

Obrotomierz to serwis internetowy Idea Bank S.A., który umożliwia Klientowi wnioskowanie online o kredyt, skierowany do przedsiębiorców w rozumieniu Ustawy z dnia 6 marca 2018 roku Prawo przedsiębiorców tj. osób fizycznych – wykonujących działalność gospodarczą. W ramach Obrotomierza Bank może zaoferować: Kredyt Obrotowy Ratalny do 400 000 zł w wariancie bez zabezpieczenia, Limit w Rachunku do 500 000 zł w wariancie bez zabezpieczenia oraz Kartę Kredytową z limitem do 50 000 zł również bez zabezpieczeń. W ramach Obrotomierza dostępne są również kredyty „Obrotowy Fair” do 400 000 zł w wariancie bez odsetek oraz bez zabezpieczenia, w którym Klient w całym okresie kredytowania spłaca raty kapitałowe oraz ponosi koszty prowizji (z zastrzeżeniem, że całkowita kwota tych kredytów, zawierająca wszystkie koszty okołokredytowe, nie może przekroczyć 400 000 zł). Dodatkowo nowi i aktualni klienci za pośrednictwem Obrotomierza mogą skorzystać z oferty „Kredytu Fair” stanowiącego kredyt w formie linii kredytowej w rachunku do 500 000 zł. Kredyt z decyzją online rozumiany jest jako proces, w którym przygotowywana jest wstępna oferta produktowa online. W ramach oferty produktowej Bank proponuje możliwą kwotę finansowania z zastrzeżeniem, że maksymalna kwota finansowania w wariancie bez zabezpieczeń nie może przekroczyć 500 000 zł. W ramach tej kwoty, Klient może rozdysponować proponowaną kwotę finansowania na wybrane przez siebie produkty. Bank podejmuje decyzję o przyznaniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny ryzyka kredytowego, uwzględniając zdolność kredytową do obsługi zobowiązania. Warunkiem uruchomienia przez Bank każdego kredytu oferowanego w ramach Obrotomierza jest zawarcie umowy kredytowej. Środki mogą zostać przekazane przez Bank po podpisaniu umowy przez wszystkie strony i pozytywnej jej weryfikacji, nawet tego samego dnia. Szczegółowe warunki uzyskania każdego z produktów dostępnych w ramach Obrotomierza, w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji, dostępne są na stronie internetowej www.ideabank.pl oraz w oddziałach Idea Bank S.A. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu cywilnego

22 276 22 74
Koszt zgodny z taryfą operatora

Zapytaj o kredyt