Video BOT Idea Banku nominowany w prestiżowym konkursie

Wprowadzona przez Idea Bank w czerwcu 2019 r. nowoczesna technologia komunikacji z Klientem Video BOT, została nominowana do nagrody w konkursie Innovation2020 organizowanym przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Video BOT został nominowany w kategorii Innowacyjny Biznes. Zaliczają się do niej rozwiązania wykraczające poza znane i stosowane modele biznesowe, sprzedażowe oraz ciekawe pomysły na produkt lub usługę, nowoczesny branding, a także działania z zakresu CSR.

Jak to działa?

Interaktywna Wideo Asystentka wita użytkownika na specjalnej stronie, której wygląd zmienia się w zależności od pory dnia. Wchodzi z Klientami w interakcję, pomaga wypełnić formularz: zadaje pytania, weryfikuje poprawność wypełnienia pól. Takie rozwiązanie pozwala im m.in. zaoszczędzić czas, który przedsiębiorcy poświęcali dotąd na wypełnianie skomplikowanych formularzy.

Innovation 2020 to jeden z najbardziej znanych konkursów wyłaniających najlepsze pomysły w obszarze innowacji marketingowej. Jego rozstrzygnięcie zaplanowano na 1 czerwca 2020 r.