22.03.2011

Idea Bank prezentuje konto z emeryturą dla przedsiębiorców

Idea Bank prezentuje konto z emeryturą dla przedsiębiorców! Bez dodatkowych kosztów i wyrzeczeń!

Idea Bank wciąż poszerza swoją ofertę. Bank prezentuje najnowszy produkt dla swoich Klientów – Konto Firma i Emerytura. To topowa oferta na rynku, stworzona specjalnie z myślą o przyszłości.  Idea Bank deklaruje, że co miesiąc na bezpłatny rachunek bankowy dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą trafi zwrot 2% za transakcje dokonane kartą płatniczą.

Bank zapewnia zwrot 2% wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą płatniczą wydaną do Konta Firma i Emerytura przez okres 5 lat! Oznacza to, że każda transakcja kartą to 2% zwrotu poniesionych wydatków. Wszystko z myślą o przyszłej emeryturze. Niezmiennie! Aż przez 5 lat! Dzięki temu każdy Klient Idea Bank w prosty sposób i bez zbędnych wyrzeczeń zapewni sobie wysoką emeryturę. Konto pracuje na emeryturę przedsiębiorcy za każdym razem, gdy ten płaci kartą. To pierwsza taka oferta na rynku.

Zwrot wydatków będzie wypłacany przedsiębiorcom w formie przelewu na rachunek rozliczeniowy wchodzący w skład Konta Firma i Emerytura. Jak to możliwe, że przedsiębiorcy mogą w taki sposób oszczędzać na swoją przyszłość? To proste! Dzięki połączeniu Konta Firma i Emerytura z programem regularnego oszczędzania oferowanego przez jedno z towarzystw ubezpieczeniowych proponowanych przez Idea Bank, przedsiębiorcy mogą odetchnąć z ulgą.

Prosty przykład:
Klient prowadzi firmę budowlaną i na zakupy w branżowych marketach miesięcznie wydaje
10 000 zł. Wszystkie transakcje opłaca kartą. Co miesiąc na jego oprocentowane konto wpływa zwrot 2% kwoty tych transakcji w wysokości 200 zł. Oznacza to, że przedsiębiorca rocznie odkłada ponad 2500 zł, co po 5 latach daje sumę powyżej 14 000 zł!

Przedsiębiorca, który zdecyduje się oszczędzać dłużej niż 5 lat, może zgromadzić jeszcze więcej!
I to bez żadnych dodatkowych kosztów! Po prostu – pieniądze pracują na przyszłość!

po 15 latach po 20 latach po 25 latach
70 000 zł 118 000 zł 191 000 zł

Podane wyliczenia są kwotami zaokrąglonymi. Obowiązują dla składki rocznej w wysokości 200 zł i średniej rocznej stopy zwrotu na poziomie 8%.
To niejedyne zalety proponowanego konta. Tylko w Idea Bank, po raz pierwszy w historii rachunków dla firm, za otwarcie i prowadzenie rachunku, za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, wydanie i obsługę karty płatniczej oraz za wszystkie przelewy przez internet Klienci nie ponoszą żadnych opłat. Założenie Konta Firma i Emerytura odbywa się w bardzo prosty, szybki, a zarazem bezpieczny sposób. Aby otworzyć Konto Firma i

Emerytura, wystarczy wypełnić wniosek online. Następnie kurier dostarcza Klientowi umowę do podpisania.
Konto Firma i Emerytura łączy wiele zalet w jednym produkcie: przeznaczane na przyszłą emeryturę 2% zwrotu za transakcje dokonane kartą płatniczą – aż przez 5 lat oraz brak opłat związanych z prowadzeniem konta! Idea Bank myśli o przyszłości swoich Klientów, dlatego daje im stabilność i możliwość zwrotu wydatków z karty aż przez 5 lat. To nie jest jedynie oferta na dzień dobry. Konto Firma i Emerytura to propozycja, która naprawdę wybiega w przyszłość!
 
Już teraz szczegóły dotyczące pełnej oferty Konta Firma i Emerytura są dostępne na stronie internetowej Banku www.ideabank.pl.

Kontakt

Kontakt dla dziennikarzy:

dziennikarze@ideabank.pl